Страхотна диета за Страхотни Тела - Режими на Проф.д-р Донка Байкова- Тема № 30

  • 94 417
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
  • България
  • Мнения: 490

Ibsena_ благодаря ти за отговора Hug
плод в белъчен ям,утре и във въглехидратен ще хапна
днес като съм яла ябълки с мляко,сега за вечеря мога ли да ям зеле и мляко и ако е да мога ли да го увкося 

# 61
  • Мнения: 0
Аз го правя с плод и зеленчук плюс кисело мляко, т.е. сутрин и следобед плод (рядко с кисело мляко), а на обяд и вечеря зеленчук с кисело мляко. Разбира се плода и зеленчука за деня са еднакви. Винаги съм яла много плодове и зеленчуци, даже скоро приключих 10 дена на плодове. Та за това ми харесва този режим, че не ти ги ограничава. Иначе на мене за сега ми е лесно, само дето съм изместила единия час - 16 по-рано, и ям към 15 часа. Не мога да издържа тези 4 часа без храна, а после е лесно - спорт, а това притъпя винаги глада ми. Много ме мотивира да чета из нета колко било полезно да се яде примерно цвекло или каквото ям за деня. Хрупам си и си мисля как се пълня с витамини, антиоксиданти, минерали и какви ли не други полезни нещица. Много минуси, страхотни!

# 62
  • Мнения: 0
Според мене може да ядеш зеле (само зеле, без морков) и да го овкусиш - до 2 лъжички зехтин на ден, вместо винен оцет - ябълков или лимон, и внимавай със солта, че много вода задържаш после. Дано съм била полезна.

# 63
  • Мнения: 109
Здравейте, дами!

Ибсена, страхотна е новата тема!!!  bouquet

Аз ви чета, но нещо не ми се пишеше!
Тези дни нещо не съм много режимна, на гости сме  Embarassed

Много минуси!!! Hug

# 64
  • България
  • Мнения: 490
Благодаря за полезната информация.
Днес 4 ден.Хапвам ябълка,сърми постни и патладжан.Кантара показва близо минус 3кг...ами доволна съм и продължавам по план и чета стари теми и инфо в нета.Много минуси о хубав ден ви желая.

# 65
  • София
  • Мнения: 9 890
Росито, уау, ти не я ли започна от този понеделник диетата и вече минус три килограма!
Аз си ходя гладна и това е. В млечните дни поне млякото ме засища, обаче в другите дни съм си гладна. Не виждам как нормален човек може да се наяде като обядва само кашкавал примерно. На това е положението.

# 66
  • България
  • Мнения: 490
Вале Кот понеделник съм,но който не разбира написаното ст....ой гладен  хаха ....добре че кантара ме възнагради за глада
На мен ми е по-трудно в млечен,но ще увелича  количеството и ще си позволя по 2 маслинки ако мн мн ми прималее.
Купих си гръцки разкошни.
Чета за млякото в какви огромни количства може,първия ден ядох самооо две кафени чашки от големите,но вчера 1кг хапнах.Имам още 5кг да сваля и знам че ще е мн трудно.Продължавам и с тае бо.Кашкавал със салата добре звучи,насищаме на хляба не съм фен.

# 67
  • София
  • Мнения: 9 890
Без хляб и аз мога. Обаче в такъв ден все сравнявам с белтъчния на 90ДД, тогава си се наяждах добре да ти кажа.
Успех и с останалите килца!

# 68
  • София
  • Мнения: 11 788
Хайде да ви почерпя с едно следобедно кафе:



Аз днес имам минус,колкото и да не ми се вярва.Явно последните 24 часа по-малко съм прегрешавала  Embarassed.
Да попитам някой правил ли е антицелулитния режим?Аз се чудя между третия етап от диетата на Байкова /който между впрочем никога не съм правила/ и този режим.Кое му е антицелулитното на режима?

# 69
  • Мнения: 64
Момичета, да се разпиша и аз в новата тема.
При мен 1вия етап от диетата ми донесе -5кг почти, започнах 2рия, изкарах 4-5 дни, но ми дойде МЦ и се чувствах адски зле, та се надумках с въглиехидрати яко и ми светна пред очите. Та не съм режимна от около 2 седмици, килограмите които смъкнах се здържат за сега, въпреки шоколадовите ми оргии и други разни прегрешения...
Мисля отново да се върна в редиците на режимните, но  ще е след 20 февруари, до тогава съм сама с детето и нямам никакво време и възможност, нито часове да спазвам, нито да си прготвям храна, ям сухоежбина и каквото има... та така...
Успех на всички! Много минуси да отчетете! Надявам се скоро пак да съм сред вас :*

# 70
  • Мнения: 0
Ден 4 - варени картофи, морков, диня.
Роситоо - страхотни резултати и то само за 3 дена (как завиждам). Ти, ако може да попитам, колко килограма си? На мене ми е адски трудно да свалям. За двете седмици на млечния ако имам 2 кг свалени ще съм на седмото небе!! Ям по 1 кофичка кисело мляко в млечните дни и тренирам по 2 часа всеки ден   animal085  animal085  ....но много много бавно вървя, единственото което ме радва е, че после и бавно и трудно ги качвам...Ама това 1 кг за месец трудно стимулира...Няма повече да мрънкам. За антицелулитния - нямам идея, не съм го пробвала. Може да има добри резултати. По принцип знам, че да се отървеш от целулита трябва много вода да се пие, зелен чай, много целулоза (плодове, зеленчуци) и спорт (особено водни спортове). От 4 години спортувам и ми изчезна целулита - ама пак бавна и упорита работа...Сигурно като стана чак на 60 ще мога да се похваля с хубаво тяло, ама няма да се отказвам.... какво бабе ще съм Simple Smile Много минуси, а момичетата които още се чудят бързо да се включват в нашите редици   Hug

# 71
  • Мнения: 1 113
Много хубави резулати чета супер сте!
Ако сте гладни увеличете количествата. От тази диета съм научила, че гладът е най- големият враг на трайното отслабване. КОлкото повече и по на често ядем толкова повече се раздвижва метаболизма, отслабваме и си задържаме кг. Чрез глад се отслабва бързо, но после като почнеш да се храниш нормално и веднага връщаш, тъй като тялото се запасява за сл. гладни периоди. 1 кофичка/ 2 чашки мляко- много сте издръжливи на глад, аз не мога така, минимума на млечен ден ми е 1кг, като резултатите са много добри .  Peace
Валенце- ти ядеш ли месо/ риба- мен те много повече ме засищат в бел. дни.
 Just...a woman  мерси за кафенцето, аз явно едно вечерно ще изпия. Аз съм го правила антицелулитни и за седмица един кг, като тогава нямах почти нищо за сваляне. А и е много приятен. Само дето ако си навън и ядеш риба с плод, ще събереш погледите  Laughing
November_girl  направи си пауза, само внимавай, да не качиш Simple Smile после пак има време за отслабване.

# 72
  • България
  • Мнения: 490
Izara може да питаш Hug и веднага отговарям
вече съм 54.900кг....може и малко да ти се виждат,но съм  нисичка и все още ми са много
тези последните бавнооо ама мн бавно ще паднат зная си аз,но победител ще съм
до сега не съм се хранела така и е нещо ново за организма ми-доста по-различно е от разделното хранене и мисля че това е причината да се получава

Ibsena_ благодаря ти за полезните неща които пишеш,винаги ми е интересно да те чета

във въглехидратен ден ми е гладно и в 16ч си хапнах малка филийка с лютеница
в 90 дневната когато ядях ориз,боб,леща....умирах от глад
утре ще е ябълка,мляко и краставица
 Just...a woman Hugбраво за минуса
November_girl Hugще те чакаме

когато пиша от телефона правя доста грешки и моля да ме извините Hug

# 73
  • Мнения: 0
Ибсена_ напълно съм съгласна с тебе!!! Здравословно и трайно се отслабва само и единствено с редовно хранене и без да се гладува! Аз вярно ям малко кисело мляко, но компенсирам стабилно с плодове и зеленчуци Simple Smile
Роситооо...последните са най-трудни, но ще се справиш със сигурност! А за килограмите важното е ти да се харесваш, без значение дали хората казват че си дебел или прекалено слаб.
Браво за минусите!
Дано и аз да мога да се похваля в неделя  Praynig

# 74
  • Мнения: 1 113
Уау Роси, на тези Кг. толкова бързо сваляш- респект Simple Smile Аз последните 5 по 1 кг на седмица, в добрият случай. Сега не съм много стриктна, че и по- малко. Аз на теория май съм по- добра отколкото на практика в последно време. Някъде си изпуснах мотивацията.  Laughing
Изара погледни диета за след празниците, която я има в блога. На първа стр. има линк към него. Там няма много кисело мляко. Може да ти се строри интересна.
Да напълно съм съгласна, че е най- важното как се чувстваш. Килограмите като цифра са много относително нещо, от много неща зависят. А и вкуса на всеки е различен. Хубавото на полезното хранене е, че и се чувстваш много по- добре, отколото като ядеш безразборно.
Добър апетит на вечеря, ако още не сте хапнали или хапвате Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт