След "Любов и наказание" /Aşk ve Ceza/ с Нургюл Й. и Мурат Й. ~ 5 в 1 ~ Тема 131

  • 21 457
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
# 61
  • Мнения: 8 441
Пепи Hug мерси за кафенцето и обяда   bouquetКакто съм на едно кафе и три цигари просто ми идва да влезна в монитора и да изям всичко  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Тони Hug
Скрит текст:
Тони а харесва ли ти сериалчеето,защото аз му видях рекламата по фокс но до сега все не успявам да го засека.Чудя се дали да не си го сваля направо от някой торент да го гледам със субтитри ,защото ми се струва интересен



http://youtu.be/XY6fVXAcy9I

# 62
  • Мнения: 326
Ясемин и Саваш-любов
Любовта и надеждата ни вървят ръка за ръка,като две сенки,брулени от ветровете на промяната и там,където всичко започна,ние създадохме своят малък Рай насред  пустошта! Няма по-красива любов,няма по-трудно бъдеще,но винаги има надежда! Когато гледаме в очите на любимият човек,там откриваме своето бъдеще,забравяме за миналото,за болката,нищетата,срама,всичко остава на заден план,защото там,в очите на любимият ние виждаме любовта без маска и грим! Всяка сянка се размива,всяка болка отшумява,всеки стон е само надежда и шепот на кръвта,която кипи в нас! Никога ,дори и сам,няма да забравиш,че я е имало тази прекрасна,жива,истинска любов,че сърцето ти е бушувало в ритъма на едно друго сърце! няма нищо по-красиво от споделената любов,от една любов без граници,без задръжки,една любов,която да те носи на своите криле,която да дава,без да иска да й бъде дадено,която да те кара да дишаш с всяка фибра на тялото си...няма нищо по-хубаво от това да си близо до любимият човек за цял един живот...Любовта,когато е истинска,тя е завинаги,тя устоява на всяка буря,но си остава едно цяло,едно неразделно кълбо от чувства и емоции...

Пепи, Hug Наде, HugЕ Hugни, Hug

# 63
  • Мнения: 8 441
Тони много хубаво написано   bouquet

Скрит текст:
Погледнах в профила на сръбкинчето дето е направило клипа по-горе  попаднах на клип  от сериал с участието на Джансу Дере.Това е вероятно този сериал Sila дето го сравняват с ЛиН.Много ми хареса и ви го пущам  и на вас
http://youtu.be/vnlJ9txGclM



http://youtu.be/GHKviNI32Uw

# 64
  • Мнения: 333
Тони,супер си!Прекрасно написано за ЛЮБОВТА ! Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 65
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 357
Привет в този слънчев януарски ден. И в темата е така прекрасно както и навън.
Кеии,незнам дали има смисъл всеки път да повтаряме едно и също,но и аз в тон с всички-БЛАГОДАРЯ.  bouquet  bouquet
Ени,
Скрит текст:
"Сила" го дават по казахстанската телевизия всеки ден от 3 ч. българско време-с превод на руски език.http://www.ktk.kz/ru/live/.
А иначе качват сериите тук    http://serialu.net/syla-vozvrashhenie-domoj/  Аз съм изгледала само 1. Не знам дали любовта ще е като ЛиН, но за мен е интересен- в последно време много чета и гледам за Източна Турция. Друг живот,други хора.

# 66
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 357
Ясемин и Саваш-любов
Любовта и надеждата ни вървят ръка за ръка,като две сенки,брулени от ветровете на промяната и там,където всичко започна,ние създадохме своят малък Рай насред  пустошта! Няма по-красива любов,няма по-трудно бъдеще,но винаги има надежда! Когато гледаме в очите на любимият човек,там откриваме своето бъдеще,забравяме за миналото,за болката,нищетата,срама,всичко остава на заден план,защото там,в очите на любимият ние виждаме любовта без маска и грим!...



Малчо,не си спомням някой да го е казал по истински.
Ако ти беше програмен директор на ДФ,нон стоп щяхме да гледаме ЛиН.

# 67
  • Мнения: 326
Ени,Наде,нали знаете,че съм ЛиНка до мозъка на костите си? Rolling Eyes За мен няма такъв сериал в цялата история на турските сериали,затова аз винаги ще се връщам към този сериал,като частица от мен! Hug Hug Hug Искам да изпратя много  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug на Димето,защото скоро не се е появявала,защото много си я обичам и искам още веднъж да го кажа-благодаря,че заедно с Танчето ми показахте кой е най-хубавият сериал на Мурат! Hug Hug Hug Hug Hug

# 68
  • Мнения: 17
Ясемин и Саваш-любов
Любовта и надеждата ни вървят ръка за ръка,като две сенки,брулени от ветровете на промяната и там,където всичко започна,ние създадохме своят малък Рай насред  пустошта! Няма по-красива любов,няма по-трудно бъдеще,но винаги има надежда! Когато гледаме в очите на любимият човек,там откриваме своето бъдеще,забравяме за миналото,за болката,нищетата,срама,всичко остава на заден план,защото там,в очите на любимият ние виждаме любовта без маска и грим! Всяка сянка се размива,всяка болка отшумява,всеки стон е само надежда и шепот на кръвта,която кипи в нас! Никога ,дори и сам,няма да забравиш,че я е имало тази прекрасна,жива,истинска любов,че сърцето ти е бушувало в ритъма на едно друго сърце! няма нищо по-красиво от споделената любов,от една любов без граници,без задръжки,една любов,която да те носи на своите криле,която да дава,без да иска да й бъде дадено,която да те кара да дишаш с всяка фибра на тялото си...няма нищо по-хубаво от това да си близо до любимият човек за цял един живот...Любовта,когато е истинска,тя е завинаги,тя устоява на всяка буря,но си остава едно цяло,едно неразделно кълбо от чувства и емоции...

Пепи, Hug Наде, HugЕ Hugни, Hug
Малчо, имаш моите адмирации  smile3501 smile3501 newsm20
Ени, благодаря за Beni vur  точно това исках да чуя в тоя момент   bouquet

# 69
  • Мнения: 17
Ясемин и Саваш-любов
Любовта и надеждата ни вървят ръка за ръка,като две сенки,брулени от ветровете на промяната и там,където всичко започна,ние създадохме своят малък Рай насред  пустошта! Няма по-красива любов,няма по-трудно бъдеще,но винаги има надежда! Когато гледаме в очите на любимият човек,там откриваме своето бъдеще,забравяме за миналото,за болката,нищетата,срама,всичко остава на заден план,защото там,в очите на любимият ние виждаме любовта без маска и грим!...



Малчо,не си спомням някой да го е казал по истински.
Ако ти беше програмен директор на ДФ,нон стоп щяхме да гледаме ЛиН.
И хич нямаше да се оплакваме от това  Joy Joy Joy

# 70
  • Мнения: 17

Тримата мускетари  Joy Joy Joy Joy

# 71
  • Мнения: 2 554

   Привет отново, мацки!  wavey wavey wavey

 Тони, страхотно написано за Саваш и Ясемин. Невероятна си!  smile3525

 Пепи, Наде, Ени, Кати, Тони много прегръдки и целувки на всички.  Hug Hug Hug Hug Hug

 Хайде малко на разходка из Истанбул. Може и кафенце да пиинете на терасата.

http://tks.ibb.gov.tr/noc-player.php?id=4&w=600&h=338

 И на текне да се качите, времето е много хубаво.Всичко е в реално време.

http://tks.ibb.gov.tr/noc-player.php?id=15&w=600&h=338

# 72
  • Мнения: 326
Ясемин и Саваш-любов
Любовта и надеждата ни вървят ръка за ръка,като две сенки,брулени от ветровете на промяната и там,където всичко започна,ние създадохме своят малък Рай насред  пустошта! Няма по-красива любов,няма по-трудно бъдеще,но винаги има надежда! Когато гледаме в очите на любимият човек,там откриваме своето бъдеще,забравяме за миналото,за болката,нищетата,срама,всичко остава на заден план,защото там,в очите на любимият ние виждаме любовта без маска и грим!...



Малчо,не си спомням някой да го е казал по истински.
Ако ти беше програмен директор на ДФ,нон стоп щяхме да гледаме ЛиН.
И хич нямаше да се оплакваме от това  Joy Joy Joy
И аз така мисля! На нас нямаше да ни е зле,но на едни други фенове-Евет! Peace

Хриси, Hug Hug Hug Hug
Кате, Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 73
  • Мнения: 2 554
  
  



 Mамата днес е решила да се бъзика с мен  smile3514  и спирам да качвам фотки.

Последна редакция: вт, 22 яну 2013, 20:10 от HristinkaD

# 74

Общи условия

Активация на акаунт