След "Любов и наказание" /Aşk ve Ceza/ с Нургюл Й. и Мурат Й. ~ 5 в 1 ~ Тема 131

  • 21 467
  • 736
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 17
Хрисе,  Hug мерси за разходката
Така, така дойде ред за следобедното
Скрит текст:
а който не пие като мен има и това

# 76
  • Мнения: 2 131
Привет прекрасни  Hug Hug Hug Hug



Кеии мерси за новата ни прекрасна тема  newsm51
Тони  , Пепи мерси за кафенцата  Heart Eyes Heart Eyes
Тони  Hug Пепи  Hug Ени  Hug Хриси  Hug Кати Hug  Наде  Hug
Хриси съжалявам Cry Cry  но не можах да отида на разходка, нещо не можах да отворя линковете  Whistling Whistling

Последна редакция: вт, 22 яну 2013, 19:07 от Свет_ВАРНА

# 77
  • Мнения: 2 131
Ясемин и Саваш-любов
Любовта и надеждата ни вървят ръка за ръка,като две сенки,брулени от ветровете на промяната и там,където всичко започна,ние създадохме своят малък Рай насред  пустошта! Няма по-красива любов,няма по-трудно бъдеще,но винаги има надежда! Когато гледаме в очите на любимият човек,там откриваме своето бъдеще,забравяме за миналото,за болката,нищетата,срама,всичко остава на заден план,защото там,в очите на любимият ние виждаме любовта без маска и грим! Всяка сянка се размива,всяка болка отшумява,всеки стон е само надежда и шепот на кръвта,която кипи в нас! Никога ,дори и сам,няма да забравиш,че я е имало тази прекрасна,жива,истинска любов,че сърцето ти е бушувало в ритъма на едно друго сърце! няма нищо по-красиво от споделената любов,от една любов без граници,без задръжки,една любов,която да те носи на своите криле,която да дава,без да иска да й бъде дадено,която да те кара да дишаш с всяка фибра на тялото си...няма нищо по-хубаво от това да си близо до любимият човек за цял един живот...Любовта,когато е истинска,тя е завинаги,тя устоява на всяка буря,но си остава едно цяло,едно неразделно кълбо от чувства и емоции...

Пепи, Hug Наде, HugЕ Hugни, Hug


Тони по истински не можеше да опишеш любовта на Саваш и Ясемин  newsm10 smile3501


# 78
  • Мнения: 2 131
Много хубаво го каза Саваш на Ясето  Peace

# 79
  • Мнения: 2 131

Последна редакция: вт, 22 яну 2013, 15:58 от Свет_ВАРНА

# 80
  • Мнения: 27
  Ммммммм замириса на кафенце и Любов и веднага пристигам  Hug Hug Hug

   Привет момичета Ени  Hug Пепи  Hug Тони  Hug Кате  Hug Свет  Hug Хриси  Hug Наде  Hug

   Тони   smile3501 smile3501 smile3501 право в целта както винаги  newsm51
   Хриси благодаря за разходката  Hug


Последна редакция: вт, 22 яну 2013, 22:09 от usmivkata546

# 81
# 82
# 83
# 84
  • Мнения: 2 131
Усмивчице Hug Heart Eyes


# 85
# 86
  • Мнения: 326
Ени,
Скрит текст:
ако филмът не ми е интересен едва ли бих се разхождала с този подпис! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Но да те предупредя-в момента снимат 10-ти епизод! Peace
Усмивчице, Hug Светле, Hug



В любовта няма битки,няма условия,има само едно-две сърца,туптящи в един ритъм! Ако се разминат дори за секунда,това вече не е същото кълбо от емоции и чувства! Hug Hug Hug

# 87
  • Мнения: 177
Здравейте, сладурки! wavey wavey wavey wavey wavey
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Много е приятно  тук в темата на  любовта, страхотни сте момичета! На всички работливи Линки Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug от мен.
Кети, страхотно е клипчето  smile3525
Кате, много добре казано  Peace и винаги на място.
Тони, така хубаво си описала любовта на Ясето и Саваш  Kissing Heartче съм съгласна с Катето
Хриси, много ми хареса разходката, пък ако беше и истинска, ноооооооооо
Пепи, Усмивчице, невероятни сте  bouquet  bouquet
Светле, нищо, че не си се разходила, пожелавам ти да се разходиш истински на тези места.
Наде, Ени, за клипчетата и колажите   bouquet  bouquet
Танче, Алекс,Диме,Сонче, Тони Д липсвате ни!




# 88
  • Мнения: 177
Момичета, каква е тази тишина, я да ви сложа нещо за да се появите Joy Joy Joy Joy Joy








# 89

Общи условия

Активация на акаунт