ВЪПРОСИ към модераторите и администраторите

  • 383 175
  • 5 744
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 286
Тествах и при запазване на промените системата не изведе грешка, свързана с този аватар.
Моля, публикувайте тук желаната промяна в подписа, за да тествам дали случайно не дава някаква грешка, свързана с него.

Опитах пак и всичко е наред. Явно моментно е било. Благодаря  bouquet

# 46
  • Мнения: 1 759
Защо пост в темата Javari-размени ми се трие вече 2ри път???? Thinking какъв е проблема?
Заглавието на темата е Javari- размени 4-та тема, а вие "продавате".

НЕ продавам,писах за колко съм ги взела,но и за каква сума мога да ги дам Peace А и два поста над моя също я има обявена цената.
Мерси.

# 47
  • София
  • Мнения: 4 035
Защо пост в темата Javari-размени ми се трие вече 2ри път???? Thinking какъв е проблема?
Заглавието на темата е Javari- размени 4-та тема, а вие "продавате".

НЕ продавам,писах за колко съм ги взела,но и за каква сума мога да ги дам Peace А и два поста над моя също я има обявена цената.
Мерси.
Когато даваш нещо срещу някаква сума, си е чиста продажба!

# 48
  • София
  • Мнения: 39 758
sparkling eyes, не съм чела темата. Само за вашите публикации е имало доклади.

# 49
  • Мнения: 685
Не само, че е реклама, но ми излиза на първо място в "Ново от всички форуми". Simple Smile http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=758109.msg27087048#msg27087048

# 50
  • Мнения: 1 759
sparkling eyes, не съм чела темата. Само за вашите публикации е имало доклади.

Да,забелязала съм го Peace Не искам да знам кой е, но ясно се вижда вече няколко пъти. Прави впечатление при условие,че всички други стоят непипнати за разлика с моите.

# 51
  • София
  • Мнения: 28 554
Отпаднало ли е условието потребители с 50 мнения да могат да пишат в Семейни отношения или има някакъв бъг? Говоря за това - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=750902.msg27088937#msg27088937

# 52
  • Мнения: 35 961
Не е бъг.

# 53
  • София
  • Мнения: 28 554
Ясно, благодаря.

# 54
  • Мнения: 336
Здравейте,
Имам един въпрос... Как мога да спра получаването на имейли, ако съм се абонирала да следя тема? Уж съм отмаркирала всички чекбоксчета в Известия и имейли, дори има и текст, че в момента не получавам никакви известия, и въпреки това получавам имейли за всеки нов отговор в темите, които следя...
Предварително благодаря!

# 55
  • Мнения: 6 323
Коригирах настройките Ви. Не би трябвало да получавате повече мейли.

# 56
  • Мнения: 336
Много благодаря!

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
... има и текст, че в момента не получавам никакви известия, и въпреки това получавам имейли за всеки нов отговор в темите, които следя...


При мен е същото положението открай време. Ако може да не получавам повече няма да е зле. Благодаря!

# 58
  • Мнения: 6 323
Мон, в настройките Ви е указано, че искате да получавате известия по мейл.

Кликнете върху името си, после изберете от лявата колона Известия и Е-мейл.

Под списъка с теми/форуми, за които сте пожелали известяване, има опции с чек-боксове (квадратчета с отметки). Махнете отметките. От падащия списък под

За темите и форумите, за които съм поискал оповестяване, ми съобщавай за:

изберете Нищо.

Запаметете промените чрез бутона Запази настройките



В настройките Ви включително бе отбелязано
Включи известяването за отговори когато публикуваш или отговориш на тема.

Напълно излишно е, ако не желаете да получавате мейли.
Системата автоматично ще Ви известява тук, на място в сайта, че има нови отговори в теми, в които сте публикували, като известяването е с маркерче в най-горната лента пред Отговори и на заглавна страница в Нови отговори.

Известията са удобен начин да се следи тема, в която нямате публикации.

Препоръчвам Ви и да прегледате списъка с теми, за които са включени известията. Над 170 страници... напълно излишни, ако в темите имате лични публикации.

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Благодаря! Преди време /поне 2-3г/ бях махнала отметките, но известията продължиха и явно съм ги върнала, а не помня. Дано сега е ок.  Simple Smile

Сега видях и за 170-те стр, така е, да - като ми остане време ще разчистя.

Общи условия

Активация на акаунт