ВЪПРОСИ към модераторите и администраторите

  • 383 168
  • 5 744
  •   1
Отговори
# 5 730
  • Мнения: 2
Здравейте. Предварително се извинявам, защото мисля, че отново нарушавам едно от правилата на сайта,но сега ще обясня. Този профил е нов и регистриран, за да мога да ви пиша. Тъй като имам бан на оригиналния профил. Той е KameliaIaneva. След като получих бана си, се разчетох из правилата и видях, че грешката е моя. Наистина съм нарушила част от изискванията за ползването на сайта. Взимам си бележка и си поемам вината съответно. Признавам-не се бях запознала с условията на сайта. Обаче попаднах и на точка, в която се казва, че би трябвало да имам предупреждение. И то дори пише, че чак след трето предупреждение следва бан. А аз нямах нито едно такова. Директно бях блокирана.Както и да е. Въпросът ми е колко продължава този бан и дали и кога ще мога отново да ползвам стария си профил. Благодаря предварително за отделено време и внимание. Надявам се да получа отговор. Хубав ден.

# 5 731
  • Мнения: 6 320
Здравейте,
При тенденциозно и грубо нарушение на правилата на сайта се налага директно ограничение.
В правилата е записано, че потребителите могат да бъдат предупреждавани до 3 пъти и че при грубо нарушение на правилата се допуска изключение на правилото за трите предупреждения.

Разчитам, че сте се запознали с правилата за ползване на форумите.
Моля, потвърдете, че ще ползвате стария си акаунт, съблюдавайки правилата, така че да премахна ограниченията на стария и да деактивирам новия/втория Ви акаунт.

# 5 732
  • Мнения: 2
Да, потвърждавам. Искам да си използвам стария профил  Embarassed Явно наистина грубо съм нарушила правилата, след като получих директен бан  Mr. Green

# 5 733
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Моля, когато ви се случи отново да има такъв проблем, пишете ми тук, като посочите коя е темата и какъв е точно адресът, който зареждате.

Аз имам такъв проблем с темата за пазаруване от Асос - има ново мнение накрая, т. е. не е било публикувано и изтрито, но винаги при натискане на "ново" ме отвежда до първия пост на последната страница и трябва да скролна до долу; също така със сигурност не е надвишила допустимия обем от 50 стр.:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=788863.0;topicrefid=20

# 5 734
  • Мнения: 11 827
Този потребител се е развихрил с рекламата http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=509891

# 5 735
  • Мнения: 29 310
Каква може да е причината да ме прехвърля в сайта на нап, като тръгна да зареждам бгмама?!?  newsm78
Моля, помогнете!
Няма причина да прехвърля. Вероятно проблема Ви е локален. Започнете с изчистването на кеша.

Изчистих Кеша, пак е същото... Cry Какъв може да е проблемът? Други сайтове зареждат без проблем!  Praynig

# 5 736
  • Мнения: 6 320
Natali_, Как зареждате сайта? Т.е. ползвате запаметен адрес или изписвате ръчно адреса?
Какво се случва, когато кликнете върху www.bg-mamma.com ?

chockolina, благодаря! Успяхме да локализираме и дефинираме проблема (касае само определени теми). Събота и неделя също ще се работи за отстраняването му. Предполагам, че от понеделник вече няма да има подобни проблеми с кликването на "ново".

# 5 737
  • Мнения: 29 310
Natali_, Как зареждате сайта? Т.е. ползвате запаметен адрес или изписвате ръчно адреса?
Какво се случва, когато кликнете върху www.bg-mamma.com ?

Пробвах как ли не да го заредя - със запаметен, после с набиране на адреса в лентата, после през гугъл...все едно и също - прехвърля ме към сайта на НАП.  newsm78

Изтрих всичко от историята, пак не става..... Cry

# 5 738
  • Мнения: 6 320
И като кликнете на линка от моя постинг ли?
А с друг браузер?

# 5 739
  • Мнения: 29 310
И като кликнете на линка от моя постинг ли?
А с друг браузер?



Сега съм на друг компютър. И нямам проблем. Иначе с интернет експлорър и гугъл хром - все едно и също.....изобщо не зарежда и няма как да вляза във форума.  newsm78

# 5 740
  • Мнения: 6 320
В зависимост от това коя е операционната система на проблемния компютър, моля изпълнете следните стъпки:

1. Отворете прозорец на Command Prompt:

- ако сте с Windows XP - кликнете на Start, после Run, в полето за въвеждане в прозорчето, което ще се отвори, напишете cmd и натиснете Enter

- ако сте с Windows 7/Vista - кликнете на Start и в полето за търсене напишете cmd и натиснете Enter. После кликнете с десен бутон върху Command Prompt и изберете “Run As Administrator”

- ако сте с Windows 8 - натиснете клавиша Windows заедно с клавиша X и изберете “Command Prompt (Administrator)”

2. След като стартирате Command Prompt (ще се отвори нов черен прозорец), напишете ipconfig /flushdns и натиснете Enter



След тази команда би трябвало да се изпише текст от вида на
Windows IP configuration successfully flushed the DNS Resolver Cache.

3. Напишете exit и натиснете Enter , за да приключите работата на Command Prompt

# 5 741
  • Мнения: 29 310
 Shocked Много сложно ми се вижда, да не омажа нещо.... newsm78

Благодаря за подробното описание!!!  Hug  bouquet

# 5 742
  • Мнения: 6 320
Не се притеснявайте, няма какво да се "счупи".
Изглежда по-сложно заради дългото описание.
Всъщност стъпките са прости - отваряте command prompt (черния прозорец), въвеждате командата ipconfig /flushdns и натискате Enter, затваряте прозореца.

# 5 743
  • Мнения: 29 310
Не се притеснявайте, няма какво да се "счупи".
Изглежда по-сложно заради дългото описание.
Всъщност стъпките са прости - отваряте command prompt (черния прозорец), въвеждате командата ipconfig /flushdns и натиснете Enter, затваряте прозореца.

ОК, ще пробвам, благодаря!  Hug

# 5 744

Общи условия

Активация на акаунт