ВЪПРОСИ към модераторите и администраторите

  • 383 244
  • 5 744
  •   2
Отговори
# 5 685
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 400
При опит да отворя тема, ми излезе това:


Какво е?

# 5 686
  • Sofia
  • Мнения: 3 035
Моментно беше.
Вече е ОК.

# 5 687
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 400
Мерси! Да, виждам вече темата.  Peace

# 5 688
  • София
  • Мнения: 10 825
От време на време, в темите, които следя се случва при отваряне от "Нови отговори" да отваря темата не на последният непрочетен отговор, а в началото на страницата, на която той се намира и това продължава докато се извърти цялата страница. След това, когато отговорите преминат на нова страница, проблемът се оправя за известно време .... след няколко страници - отново същата работа. Случва се в почти всички теми, които следя.

# 5 689
  • Мнения: 9 475
От време на време, в темите, които следя се случва при отваряне от "Нови отговори" да отваря темата не на последният непрочетен отговор, а в началото на страницата, на която той се намира и това продължава докато се извърти цялата страница. След това, когато отговорите преминат на нова страница, проблемът се оправя за известно време .... след няколко страници - отново същата работа. Случва се в почти всички теми, които следя.
И аз имам същия проблем.
Също и един въпрос: от мобилната версия могат ли да се отварят допълнителните емотиконки?

# 5 690
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
От време на време, в темите, които следя се случва при отваряне от "Нови отговори" да отваря темата не на последният непрочетен отговор, а в началото на страницата, на която той се намира и това продължава докато се извърти цялата страница. След това, когато отговорите преминат на нова страница, проблемът се оправя за известно време .... след няколко страници - отново същата работа. Случва се в почти всички теми, които следя.
и при мен е така понякога

# 5 691
  • Мнения: 6 323
От време на време, в темите, които следя се случва при отваряне от "Нови отговори" да отваря темата не на последният непрочетен отговор, а в началото на страницата, на която той се намира
Това се случва, когато в темата е имало нов отговор, но той е изтрит (независимо дали от модератор или потребителят сам го е изтрил). Линкът от "ново" сочи конкретна публикация, като когато я няма, сайтът зарежда на страницата, на която тя е била.

Втори вариант е по-слаба връзка (страницата се зарежда и впоследствие се позиционира до конкретното мнение).



от мобилната версия могат ли да се отварят допълнителните емотиконки?
Не.

# 5 692
  • София
  • Мнения: 10 825
Това се случва, когато в темата е имало нов отговор, но той е изтрит (независимо дали от модератор или потребителят сам го е изтрил). Линкът от "ново" сочи конкретна публикация, като когато я няма, сайтът зарежда на страницата, на която тя е била.

Втори вариант е по-слаба връзка (страницата се зарежда и впоследствие се позиционира до конкретното мнение).



В момента това ми се случва в темата за недвижими имоти. Само в нея, в останалите зарежда точно до мнението, което съм чела последно. Така че отпада варианта за слаба връзка (Бих го приела, но би трябвало да се случва и в останалите теми) Силно се съмнявам, че в темата непрекъснато се трие последното мнение и затова ме връща и на първото на страницата.... още повече, че като скролна надолу и веждам ново/и непрочетено/и мнение/я.
Сигурна съм че е бъг, но може би не ми стигат познанията, за да го обясня достатъчно адекватно тъй като се случва регулярно и в различни теми Peace

# 5 693
  • Мнения: 54 488
И на мен ми се случва само в Имоти-те.
Не вярвам там постоянно да се трият публикации. Peace

# 5 694
  • софия
  • Мнения: 25 482
Това се случва, когато в темата е имало нов отговор, но той е изтрит (независимо дали от модератор или потребителят сам го е изтрил). Линкът от "ново" сочи конкретна публикация, като когато я няма, сайтът зарежда на страницата, на която тя е била.

Втори вариант е по-слаба връзка (страницата се зарежда и впоследствие се позиционира до конкретното мнение).



В момента това ми се случва в темата за недвижими имоти. Само в нея, в останалите зарежда точно до мнението, което съм чела последно. Така че отпада варианта за слаба връзка (Бих го приела, но би трябвало да се случва и в останалите теми) Силно се съмнявам, че в темата непрекъснато се трие последното мнение и затова ме връща и на първото на страницата.... още повече, че като скролна надолу и веждам ново/и непрочетено/и мнение/я.
Сигурна съм че е бъг, но може би не ми стигат познанията, за да го обясня достатъчно адекватно тъй като се случва регулярно и в различни теми Peace
И при мен е така за една конкретна тема, за която пиша тук вече 2 пъти. Отказах се да я докладвам.

# 5 695
  • Мнения: 6 323
За тази тема става въпрос, нали?
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=620798
Всъщност въпросната тема е доста "изпусната" като обем.
Напълно възможно е изключително огромният размер на темата да създава подобни проблеми.
Помолих в темата да бъде организирано пускането на нова.

Моля, когато ви се случи отново да има такъв проблем, пишете ми тук, като посочите коя е темата и какъв е точно адресът, който зареждате.

Адресът трябва да е от вида на http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=620798.msg30506889#new

# 5 696
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
От време на време, в темите, които следя се случва при отваряне от "Нови отговори" да отваря темата не на последният непрочетен отговор, а в началото на страницата

На мен това ми се случва от доста време в тази тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=576106.0;topicrefid=19

# 5 697
  • София
  • Мнения: 4 035

Не е тази темата, за която говори Звънче. Темата за второкласниците е, не е изтрито новото мнение, стои си, но не заребда на него, не е до връзката, при всички списващи е така, без значение от къде отваряме. И аз писах за нея. Всички други теми си ми ги отваря на последното мнение.

# 5 698
  • Мнения: 6 323
Моля, когато ви се случи отново да има такъв проблем, пишете ми тук, като посочите коя е темата и какъв е точно адресът, който зареждате.

Адресът трябва да е от вида на http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=620798.msg30506889#new

# 5 699
  • Мнения: 5 776
Получих обидно ЛС от този потребител.

Общи условия

Активация на акаунт