ВЪПРОСИ към модераторите и администраторите

  • 384 586
  • 5 744
  •   1
Отговори
# 405
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 142
Е аз защо не я виждам? newsm78Как е възможно другите да я виждат,а аз не?
Излязох и пак влязох във форума и пак нищо.И това не е от днес,изчаках няколко дни сама да се появи,но не стана...
Защото подписите са изключени по подразбиране.

Точно така. Влез си в профила иди на "Настройки, изглед и подредба" и махни тикчето пред "Не показвай подписите на другите потребители."

# 406
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
В тази тема уж качих снимка за корица, но не се появява. Защо, аз ли съм сбъркала нещо?

# 407
  • Мнения: 4 390
Fru Inger til Østeraad,



Старата визия ли ползвате?
С новата я виждам, със старата - не.

# 408
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
И аз не виждам подписите,нито моя,нито на другите.Със старата версия на сайта съм,ако е от значение.
Редактирам се-виждам ги вече.

Последна редакция: чт, 30 яну 2014, 20:48 от 3xi

# 409
  • Мнения: 3 989
В тази тема уж качих снимка за корица, но не се появява. Защо, аз ли съм сбъркала нещо?

Наистина не се виждаше корицата, сега вече я има  Peace

# 410
  • Мнения: 36 187
3xi, няколко поста над Вашия е обяснено защо.

В тази тема уж качих снимка за корица, но не се появява. Защо, аз ли съм сбъркала нещо?

Наистина не се виждаше корицата, сега вече я има  Peace

Аз я сложих  Wink

# 411
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Да, да, аз пропищях на две места и получих изключително експресна помощ, за което отново благодаря Rolling Eyes. Не може да оставим рожденика без корица все пак Laughing.

# 412
  • Мнения: 3 989
Аз пак да споделя моя проблем, предишният път не ми се обърна внимание. Тема, в която съм писала не ми се появява в отговори. Днес писах в нея, не съм се отказвала от следене, а я няма в списъка с отговори. Сега я потърсих в съответния подфорум, видях, че е писано преди 20 минути, а няма бутон виж новото. Не съм я отваряла в последните часове. Защо се получава така с някои теми?

# 413
  • Мнения: X
На няколко пъти се опитвам безуспешно да поствам в темата в Клюкарника "Дългото кърмене/късното захранване". При натискане на бутон Публикувай ми маркира полето със заглавието и пуска надпис: You must enter text with 80 or fewer characters. И не мога по никакъв начин да публикувам. Това в Експлорър, в Мозилата няма проблем.

# 414
  • Мнения: 36 187
Изтрийте част от заглавието на поста си - например "Re: ... "

# 415
  • Мнения: X
Изтрийте част от заглавието на поста си - например "Re: ... "
Peace

# 416
  • Мнения: 6 362
Аз пак да споделя моя проблем, предишният път не ми се обърна внимание. Тема, в която съм писала не ми се появява в отговори. Днес писах в нея, не съм се отказвала от следене, а я няма в списъка с отговори. Сега я потърсих в съответния подфорум, видях, че е писано преди 20 минути, а няма бутон виж новото. Не съм я отваряла в последните часове. Защо се получава така с някои теми?

Извинявам се, че сме пропуснали предишното питане.
Моля, укажете коя е точно темата, за да мога да тествам и ако не открия аз проблема, да предам на програмистите да погледнат. Съжалявам, ако се повтарям и предишния път сте указали точно темата.

# 417
  • Мнения: 3 989
Предишният случай беше с темата за Кауфланд, а също и с тема за детските градини. А сега с тема Бродирана красота http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=762883.0 Тази вечер влязох в темата и се появи в отговори  Peace

# 418
  • Мнения: 933
Здравейте.Имам проблем с получаването и пращането на лични съобщения.Нито ми ги получават,нито аз мога да получавам.Моля да бъда насочена как да отстраня проблема,или съответно ако не мога аз-вие да го отстраните.Благодаря!

# 419

Общи условия

Активация на акаунт