Отговори
# 135
  • Мнения: 6 647
Ами явно съм идиот ,но пак не виждам нищо конкретно .
При нас пък писахме жалба до директорката ,но ....за майка която също смяташе ,че не се държат добре с детето и си позволи подобен тон и заплахи срещу госпожата.
Лошото държание се изразявало в това ,че не решат косата на нейната принцеса ,че нейната принцеса не е главно действащо лице на тържествата ,че по общи снимки не е в центъра .....
И тя се оплакала на директорката ,тя пък също предупредила госпожите да си коригират повдението .Та се наложи ние да предупредим директорка ,че ако тя не оправи нещата ,ще минем на по-горна инстанция.
Та с едно не се държи добре с детото ,няма как да заклеймя някой .
Танца пък съвсем.

Сега имаме нова госпожа ,която си е позволила да каже на едно момиченце "ти луда ли си Ма"  ,това вече е конкретно и не го приемам.

# 136
  • Мнения: 4 291
Ами явно съм идиот ,но пак не виждам нищо конкретно .


Не е нужно да разбираш, темета е монолог, разчита да се чете от конкретен човек, не е за широкота публика.Мнения различни от Форса Юве не се поощряват.

# 137
  • Мнения: X
Да, споделям последното мнение.

Офф: Има ли изобщо някакъв начин да спра да получавам известия за тази малоумна тема и няколко като нея, в които съм имала неблагоразумието да пиша?

# 138
  • Мнения: 860
ОК, а защо не напишете колективна жалба. След като е имало предупреждения, следваща жалба ще предизвика задълбочена проверка и санкции не само за въпросната госпожа, но и за началника и. Казах по-горе- действайте с по-горни инстанции, оставете директорката.
Случай- тичало съкровището из класната стая и било наказано да поседи за 10 минути, докато се успокои, отзад на столче- вой до небесата как можело така, к'ви са тия учителки... Като му кажеш три-пет-седем-десет пъти, а то продължава най-демонстративно да не слуша и нагло да те гледа- да, ще бъде наказано. Всички се подчиняваме на определени правила и неспазването им води до санкции.
А че императрицата-майка не си е научила престолонаследника на елементарни правила, е друга тема. Има родители и родители, както и учители и учители.
Далеч съм от мисълта, че всички учителки са професионалисти. Но и не всичките са изроди.
Но и тона и епитетите ти, катюнгелче, навеждат на мисли, много, ама много неласкави за теб. Начина, по който се изказваш... бих се замислила дали и ти нямаш голяма вина за цялата ситуация.


Сбъдваща мечти, във мейла, който получаваш на електронната си поща, има два линка- единият е да отвориш темата, а вторият е да се откажеш от известия за тази тема.

# 139
  • Мнения: X
nosferata ,известия по мейл не получавам. Горе в ОТГОВОРИ ми излиза....

# 140
  • Мнения: 15 379
nosferata ,известия по мейл не получавам. Горе в ОТГОВОРИ ми излиза....


Няма начин за съжаление. Все ще ти излиза, докато темата не бъде заключена от мод.
Единствено можеш да се "отпишеш", ако имаш Известявания по мейл за дадена тема.

# 141
  • Мнения: X
Мерси.... Дано да е по-скоро, тогава Simple Smile

# 142
  • Sofia
  • Мнения: 3 051
...дори бих я поздравила....Хвръкнигъзилова, привет ! Mr. Green Какво си ни приготвила за днес и разпродадени ли са вече билетите ? Mr. Green
  bouquet
Авторката не за пръв път бърка форума ни със стенвестник на детската градина.
Оригиналниченето при подобни проблеми никога не е било добра идея, но каквото всеки сам си направи...
Заключвам.

Общи условия

Активация на акаунт