Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети - 9

  • 48 766
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
Странно, аз имам спечелено одеяло на 28.01 а още не съм го получила. До сега си мислех, че причината е в това, че съм в провинцията, но я явно това не е така. Благодара ти.

# 736
  • Мнения: 517
Странно, аз имам спечелено одеяло на 28.01 а още не съм го получила. До сега си мислех, че причината е в това, че съм в провинцията, но я явно това не е така. Благодара ти.

ще дойде.
на мен ми донесоха само едното одеяло, а спечелих две. Много странно, че не ми ги донесоха двете наведнъж, а ще плащат за две пратки.

# 737
  • Мнения: 14
Странно, аз имам спечелено одеяло на 28.01 а още не съм го получила. До сега си мислех, че причината е в това, че съм в провинцията, но я явно това не е така. Благодара ти.

ще дойде.
на мен ми донесоха само едното одеяло, а спечелих две. Много странно, че не ми ги донесоха двете наведнъж, а ще плащат за две пратки.
аз спечелих моето одеало на 25,01 и ми пристигна на 12.02
аз живея на село така че бързо ми го донесохаа

# 738
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Имам нужда от помооощ...Спечелих 100 лева от Маги,но на касовата бележка не пише име на продукта,а само хранителни продукти.Дали ще ми я приемат? Embarassed

Кога си спечелила? Аз имам две касови бележки за по левче и може да ти дам едната ако са те изтеглили вчера или онзи ден.  Peace

# 739
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 031

Общи условия

Активация на акаунт