Гримиране - идеи, продукти  и предизвикателства - 28

  • 32 582
  • 740
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 4 428
Да, наистина, ако няма солничка, обикновено има предостатъчно прашинки по капачето и няма нужда дори да се изсипва  Grinning

Аз днес сефтосах един златен пигмент на Гош и един бял много блестящ на Караджа. И двете неща мноого ми харесаха  Flutter Ще видя дали ще излезне нещо на снимки.

# 676
  • Мнения: 70
Аз имах какви ли не вълнения за срещата, но дори за миг не съм се замисляла как ще ни гледат другите маси - това изобщо не ме интересува - нито се занимаваме с нелегални, нито със срамни неща. По време на срещата се случват толкова много неща на масата, че човек няма време да обърне внимание на всички присъстващи, камо ли да огледа кой е по другите маси. Аз едва в последните минути се добрах до другия край на масата, а имаше и дами, с които не успях дори една дума да разменя, защото бяха далеч и тръгнаха по-рано. Така че, това трябва да ви е последното притеснение.

Всички сме много различни, но не бих определила никоя от нас като "кифла"! Всички присъстващи ми се сториха много позитивни и приветливи. На мен лично емоцията ми беше много приятна - срещата ми даде възможност да видя в различна светлина много от дамите, за които имах представа само от написаното от тях тук (в изцяло позитивна посока) и да преоткрия някои като интересни събеседници и на други теми. Освен това си мисля, че това е една защитена среда, която окуражава хората да експериментират, без да се притесняват от осъждане, а това е ключов момент за напредъка на всяка от нас!

Извинявам се за дългите излияния, но се почувствах провокирана да споделя впечатления, още повече, че бях едно от новите лица и ми е познато чувството на пеперуди в стомаха преди срещата. Който се колебае, да заповяда без предразсъдъци и съм сигурна, че ще остане приятно изненадан! Peace

# 677
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 384
Добре момичета, на следващата среща ще дойда - е с тъмни очила и шапка, но нищо  Joy  Иначе притеснения нямам, че няма с кой да си говоря, защото доста съм ходила по форумни срещи, макар и по други интереси.

П.П Кога ще е следващата среща? Хубаво е дотогава да са ми пристигнали нещата от френската Сефора, че да има поне 2-3 хубави неща, които да покажа  Embarassed

Не казвам, че някоя от вас (нас) е кифла, просто си представям отстрани като гледа човек какво би си помислил.

# 678
  • Мнения: 1 199
Веси, тези са



Влюбена съм в тях, пристрастена, няма такава изисканост с толкова злато в тях, Шанел са уникални, номер 1  bowuu bowuu bowuu bowuu

Няма бруталност и натрапване, като лек повей на вятъра в градина с разцъфтяли дървета  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Алена, и грима, и сенките!!  Heart Eyes Heart Eyes
Ще ми устискат ангелите, докато пристигнат тези насипни на Fyrinnae, но ако няма такова розово златно в тях, да му мислят Chanel.
Поръчала уж съм едно розово със златно там - Rapunzel had extensions

Скрит текст:

Връщам се да чета.

# 679
  • Мнения: 23
Моите поръчах от http://www.thebodyneeds2.com/MAC_Pigment_Samples_s/2.htm и взех и допънителни капачета "солнички" Joy, но понеже вътре в бурканчетата имаше, имам 4 излишни, мога да ги дам, ако някой иска.

# 680
  • Мнения: 70
Моите поръчах от http://www.thebodyneeds2.com/MAC_Pigment_Samples_s/2.htm и взех и допънителни капачета "солнички" Joy, но понеже вътре в бурканчетата имаше, имам 4 излишни, мога да ги дам, ако някой иска.
И моите от bodyneeds дойтода със "солнички", без да съм ги поръчвала отделно  Peace

# 681
  • София
  • Мнения: 10 352
gadamer- Преди 2 години лакова ни среща я организирах в кафето на една позната, близо да театър София.. Голяма веселба беше.. лакове навсякъде и от миризмата почти нямаше нормални клиенти  Joy Заведението е доста малко и общо взето си бяхме ние.
Зайче, нещо ти се губят годинките... въпросната среща ми беше първа и последна, лакова  и беше преди 4 или 5г.  Mr. Green

Изобщо не забелязах хората около мен на срещата, беше много весело и приятно, друг е въпроса, че обсъдихме следващата да е в кафе, което можем да затворим само за нас!
Адри, включи се, предложението, беше твое  Hug

# 682
  • София
  • Мнения: 1 544
...Зайче, нещо ти се губят годинките... въпросната среща ми беше първа и последна, лакова  и беше преди 4 или 5г.  Mr. Green

 Shocked Неусетно лети времето ... Ами значи за 4-5 години съм остаряла само с 2 Mr. Green

На следващата среща ще се включа задължително  Flutter

"Онова" кафе все още е налично. Сега си спомням, че и Адри беше тогава. (с вестникарския маникюр)

# 683
  • Мнения: 23
...Зайче, нещо ти се губят годинките... въпросната среща ми беше първа и последна, лакова  и беше преди 4 или 5г.  Mr. Green

 Shocked Неусетно лети времето ... Ами значи за 4-5 години съм остаряла само с 2 Mr. Green

На следващата среща ще се включа задължително  Flutter

"Онова" кафе все още е налично. Сега си спомням, че и Адри беше тогава. (с вестникарския маникюр)

И аз бях на тази среща в кафето до Фантастико, и мисля, че Надето бърка най- много да са минали 3 години. Беше страхотно  Hug
 newsm78Защо не се включвам в Гримовите срещи, незнам, може би от притеснение newsm78

# 684
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 448
Днес ми пристигнаха мострите на MAC  Grinning, та питането ми е как използвате пигментите. Бурканчето има няколко отвора и изсипвате в капачката или????  newsm78

свалям лепенката, нищо не ми се разпрашава, затварям с капачката, обръщам надолу и друсам, обръщам обратно, развинтвам капачката и ползвам каквото се е отръсило  Peace после пак си затварям  Peace

# 685
  • София
  • Мнения: 1 544
newsm78Защо не се включвам в Гримовите срещи, незнам, може би от притеснение newsm78
Хайде, ще се срамуваме заедно Embarassed
И да не е спам, още едни сенчици на Римел, които пострадаха на плочките в офиса и хубавите ружчета от долното чекмедже заминаха:

Скрит текст:



Трябва да потърся някъде в нета уроци как да снимам, ако се престраша да показвам снимки.

# 686
  • Мнения: 15
Момичета, няма какво да се притеснявате, толкова е весело и интересно на срещите, после 2-3 дена ходя ухилена до ушите след това.  Grinning
Аз досега съм ходила мисля на две, но въобще дори не съм поглеждала настрани да видя някой зяпа ли ни, не ни ли зяпа. Те другите хора нали и те са седнали на кафе или обяд да се видят, каква им е работата да обсъждат другите маси??
Единственото, за което могат да ни обсъдят според мен, е че не една маса са се събрали толкова хубавици.  Hug
Човек не трябва да се срамува от това, което е.  Peace

# 687
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 384
 Heart Eyes 

# 688
  • Мнения: 532
Тази палитра като за Ноеми е правена Crazy

# 689
  • Мнения: 13 627


Mного обичам такива мега очни линии Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт