Гримиране - идеи, продукти  и предизвикателства - 28

  • 32 557
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
Веси, тези са

Скрит текст:

Влюбена съм в тях, пристрастена, няма такава изисканост с толкова злато в тях, Шанел са уникални, номер 1  bowuu bowuu bowuu bowuu

Няма бруталност и натрапване, като лек повей на вятъра в градина с разцъфтяли дървета  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Алена, и грима, и сенките!!  Heart Eyes Heart Eyes
Ще ми устискат ангелите, докато пристигнат тези насипни на Fyrinnae, но ако няма такова розово златно в тях, да му мислят Chanel.
Поръчала уж съм едно розово със златно там - Rapunzel had extensions

Скрит текст:

Връщам се да чета.

аз имам много розови със злато, ама такива други няма, според мен, ако има къде - непременно отиди и ги виж  Rolling Eyes  Peace Peace Peace

# 691
# 692
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Жаки°, невероятно! Страхотна комбинация! Много ,много ми харесва...

# 693
  • София
  • Мнения: 1 544

 doh Ей тоз висш пилотаж на гримиране и снимане искам да придобия.

На Адри също.
 newsm20

# 694
  • Мнения: 0
Това си го направих снощи..удивително...благодаря за идеята

# 695
  • Мнения: 13 627
То не е само снимането и гримирането....егати и гладкият клепач. Все едно това не е човек Heart Eyes
Прекалено е перфектно за да не е обработвано. Но пък цветовата комбинация е невероятна

# 696
  • Мнения: 0
То не е само снимането и гримирането....егати и гладкият клепач. Все едно това не е човек Heart Eyes
Прекалено е перфектно за да не е обработвано. Но пък цветовата комбинация е невероятна
ееее естествено не може да стане като на снимката все пак е професионално....важна е идеята и цветовете

# 697
  • София
  • Мнения: 6 219
Добро утро, Прекрасни     bouquet  bouquet  bouquet

Влизам да покажа Шанелските сенки,

Алена, това става любимият ми твой грим. страшно много ти отива.
Мисля, че беше направила подобен в началото на темата с някакви сенки на ГР? или се лъжа.

# 698
  • Мнения: 13 627
Някои хора са такива специалисти в гримиране и снимане и какво ли още не, без да се занимават професионално с това. Някои от вас също правят перфектни снимки!

# 699
  • Мнения: 0
Някои хора са такива специалисти в гримиране и снимане и какво ли още не, без да се занимават професионално с това. Някои от вас също правят перфектни снимки!


Уникалноооо

Последна редакция: пн, 28 яну 2013, 15:34 от bubanka

# 700
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 363
Ужас, на мен ми изглежда като вампир това девойче - брашняна пудра, лепенки на слепоочието да й повдигне веждите, нещо като бяла боя под самите вежди...ама аз не разбирам много всъщност  Rolling Eyes

# 701
  • София
  • Мнения: 6 219
според мен е някакъв търсен ефект.

# 702
  • Мнения: 13 627
Как вампир Grinning Жестоко е това, аз много често като нося червено червило си правя такова лицето.
И брашняна пудра аз не виждам.... Rolling Eyes

# 703
  • София
  • Мнения: 6 219
Как вампир Grinning Жестоко е това, аз много често като нося червено червило си правя такова лицето.
И брашняна пудра аз не виждам.... Rolling Eyes

супер е визията... аз на моя монитор го виждам като все едно с леко перлена пудра.
бих се направила така ако ми отиваха червени ярки червила.

# 704
  • София
  • Мнения: 1 611
Трябва да уточнявате. Преди като кажеш "Изглежда/ш като вампир" смисълът беше един. Сега същото изречение носи съвсем друго послание  bowuu (феновете на "Здрач" ще ме разберат).

Общи условия

Активация на акаунт