„Шатра" по Нова ТВ

  • 8 525
  • 98
  •   1
Отговори
# 15
  • Cyprus, Пловдив
  • Мнения: 770
И аз да не остана по-назад  Mr. Green Laughing
Маме,   bouquet

# 16
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
               Важното е,че ще се съберем пак и ще си обсъждаме на воля. Laughing

# 17
# 18
  • Мнения: 6
и на мен ми е интересно какво ще се случи, ето и от мен малко промо по темата Simple Smile http://novanews.bg/news/view/2013/01/29/43594/%D0%B2%D0%B8%D0%BF … 1%82%D0%B2%D0%BE/

# 19
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 285
Айде мацки, давайте първи впечатления  Hug . На мен за сега ми е интересно. Голям майтап ще е....

# 20
  • някъде там
  • Мнения: 1 470
Много се забавлявам

# 21
  • Мнения: 8 549
Много се забавляваме за сега,всички са ми симпатични

# 22
# 23
  • София
  • Мнения: 3 688
Гледам и не вярвам на очите си  Crazy

# 24
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Ох, много се смях. Гласът зад кадър големи лафове ръси, освен всичко останало. Особено този за тетриса. Стана ми и малко тъжно, тези хора живеят така, както са живели бабите и дядовците ни.

# 25
  • софия
  • Мнения: 2 543
 Но са щастливи. Живеят ден за ден и не им пука. На мен ми беше забавно предаването. Ама тази Джуджи измръзна в каручката  Simple Smile

# 26
  • Мнения: 5
И на мен ми беше интересно,но ми и стана тъжно. Едните как си стягаха скъпите куфари, а другите милите с цялото си сърце пазаруваха и се приготвяха. Но ме развеселиха, за сега и тримата ми харесват.

# 27
  • sofia
  • Мнения: 3 706
 В къщи се посмяхме от сърце!!!

# 28
  • Мнения: 9 232
Гледах го от до !
Загубиха ме, като зрител!
 Naughty Голяма боза ..гласа зад кадър е същия от Черешката на тортата и тук ме дразни, все едно гледам същото предаване !
В Сърбия и Румъния може и да им харесва този формат тук е дразнещ , айде стига с тия ц.....и само се превземат всички за големите хонорари, дето са взели...да се бяха понапънали да не им личи колко ги е гнус Mr. Green
-1

# 29
  • София
  • Мнения: 627
аз съм в шок от предаването   Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт