Електроепилация с игла в София

  • 7 390
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
Здравейте,

Попрочетох стари теми за електроепилацията с игла, а и самата аз съм пускала такава преди време, но установих, че информацията вече не е много актуална, а сега живо се интересувам отново от тази процедура и бих искала да ви попитам за отзиви за салони, от които сте доволни от резултатите. Става дума за гр. София.

Говорих със студио Борекс и там ми казаха, че на дори едининчни, но тъмни косъмчета прилагат само лазер, което мен не ме устройва. Става дума за зоната около ареолите и линията около пъпа.

# 1
  • Мнения: 112
Не зная защо си се спряла на електроепилация. Аз бих те посъветвала да избереш лазер или фото.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 15 551
Не зная защо си се спряла на електроепилация. Аз бих те посъветвала да избереш лазер или фото.

   Вероятно, защото космите ѝ са руси (светли) и тънки (тип мъх) и с лазер просто няма да стане. Peace

# 3
  • Мнения: 8
Напротив, тъмни са, но са единични (примерно 7-8 около едното и още толкова около другото зърно) и ако козметикът е добър, се отстраняват незабавно тези от текущата фаза.

Затова и търся изпитан козметик, на когото мога да се доверя, бил той не в някое известно студио.

# 4
  • Мнения: 112
Не зная защо си се спряла на електроепилация. Аз бих те посъветвала да избереш лазер или фото.

   Вероятно, защото космите ѝ са руси (светли) и тънки (тип мъх) и с лазер просто няма да стане. Peace

Мисля че има лазери, за които цветът на кожата и косъма не са проблем. Аз преди години съм ползвала електроепилация и не помня да е имало ефект.

# 5
# 6
  • Мнения: 8
Би ли споделила на коя зона и какви резултати си имала. запазили ли са се с времето?

# 7
  • Мнения: 8
Аз преди години съм ползвала електроепилация и не помня да е имало ефект.
Аз пък четох немалко положителни мнения за метода и то за доста повече косми, само че въпросните козметици или не практикуват, или са се преместили. Затова съм се насочила твърдо към електрото. С лазер не искам да ме облъчват. Simple Smile

# 8
  • Мнения: 2 140
Би ли споделила на коя зона и какви резултати си имала. запазили ли са се с времето?

Крака, ама преди много време, мисля, че нямаше лазаери-фото-мото истории. Ефектът се запази, но не става от първото махане. Космите растат на етапи и трябва няколкоп пъти да се ходи. Иначе сега ходя за някой друг косъм като ми излезе.  Peace

# 9
  • Мнения: 8
Би ли могла да кажеш какво редуциране има до момента и колко пъти горе долу си ходила, както и кога е последният път, когато си ходила, т.е. дали са същите специалисти или са нови, по- неопитни?
Както и остават ли белези? Колко бързо се работи, т.е. по колко косъмчета на мин се обработват г/д? И изваждат ли се безпроблемно при издърпването след иглата (знам, че това е важен фактор за успешността на интервенцията- да не се усеща скубане, а да се изтръгнат/хлъзнат от фоликула нагоре)

# 10
  • Мнения: 2 140
Ех, какви въпроси!  Mr. Green Това е било преди повече от 10 години, такива подробности не помня...  ooooh! Косми нямам, правила съм от коляното на долу. Ходила съм може би година, може и по-малко да е било, от тогава не съм ходила /за крака/ иначе си ходя за други процедури. Специалистът е същият, смисъл работи още там.
Ако не се извади безпроблемно, значи нищо не е направено.

# 11
  • Мнения: 5 259
Аз съм правила електроепилация на друга зона обаче, беше ужасно - болезнено и след максимум седмица трябва да повтарям. И така, налагаше се да ходя всяка седмица! Никакво разреждане, изчезване или дори намаляване на скоростта на растеж нямаше.
После отидох на лазер и въпросът се реши генерално и много бързо. Така че не разбирам защо настяваш за елекро. Аз на това чудо не бих се подложила отново.

# 12
  • Мнения: 252
Електроепилацията е тотално остарял, неефективен и инвазивен метод.  Sick Ако се прави с пинсета, е още по-некачествен, а ако се прави с игла - козметикът трябва да е на 100 процента прецизен и да уцели луковицата, за да я изгори.
Правила съм преди години, лицето ми се беше подуло и отекло от процедурата.  Sick

Преминах на фото и сега водя нормален живот.

Моля ви, електроепилацията е метод от 60-те години, просто е безумно, ако някой ви го предложи като ефективен метод, просто е с остаряли знания и некомпетентен.  Naughty

До авторката, ако се откажеш от идеята за този безумен метод, пиши ми ЛС - ще те насоча към добър специалист за фото в София. Няма да правя реклама в темата. Не ми е приятел и не получавам процент, спокойно. Плащам си процедурите като всички останали. Само че имам почти 100 процента изчистване на косми по лицето в следствие хормонални и други физиологични проблеми.  Peace

# 13
  • Мнения: 5 259
Забравих да кажа, че като отидох на лазер, след точно три процедури всички косми до един спряха да поникват forever. Минали са десет години от тогава и нищо не е поникнало. Три процедури.
С електрото ходех всяка седмица в продължение на поне две години. Не мога да сметна колко процедури са, но със сигурност са МНОГО. Ефект - никакъв.

# 14
  • Мнения: 8
Специалистът е същият, смисъл работи още там.
Ако не се извади безпроблемно, значи нищо не е направено.
Удобно ли е да ми кажеш името на ЛС (за да не правим реклама), за да поискам направо поименно при кого да съм и да съм малко по- спокойна.

Благодаря и на другите отзовали се. Ще се радвам, ако babyeyes ми сподели козметичката си за фото, тъй като в бъдеще смятам да се възползвам за подмишници/интим, пък дано има ефект. Просто сега приоритет са ми други зони, където става дума за единични косъмчета, затова съм твърдо решена на гореспоменатия метод.

Общи условия

Активация на акаунт