„Шатра" по Нова ТВ

  • 8 537
  • 98
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 627
А БМВ-то отвън на кой ли беше ? newsm78 Whistling

# 61
  • софия
  • Мнения: 2 543
 Хълцуркова- Въздишкова - Преглъщова - Уригникова- ще следя темата с интерес , защото си на линия.!!! Joy и ще има шоу.

# 62
  • Стара Загора
  • Мнения: 434
Темата и аз следя ама нещо нямаме материал за обсъждане! Sad

# 63
  • Мнения: 2
Колкото и да е нагласено, май това е най - "риалити" формата в България! Изгледах първите 3 серии на куп. Ракията е задължителна, ама 5 лева за баница са много...Нова плазмаааааа, ама какво е това Буквар не знаят. Да им бяха подарили книги вместо тоя телевизор. Ама дали на подпалки нямаше да станат не се знае..

# 64
  • Западен парк
  • Мнения: 395
Ех, какви сте-е-е..Интеграция, социална реализация...и дрън-дрън. Не можете ли да гледате и да се забавлявате? Ако ви е тъпо сменете канала. От къде ви хрумна, че с тези пари можело да се помогне на болни и други нуждаещи се? Тези пари да не са от националния бюджет? Така са решили от Нова - така ги влагат. Сеирджийските риалитита са им специалитет, нищо по-различно.
И по махалите точно така живеят - по няколко поколения в трите стаи, построени през 60-те. А точно пък в тази махала почти всички са съботяни и за тях е немислимо да седнат да се хранят или да си легнат, без да са се обърнали към Господ.
У нас предаването се хареса, дори и от малката - подруса малко главата с тях, потропка с "Гангнъм стайл" и като си заподреждаха териса и тя разбута играчките и легна да ги гледа на земята.
 Не вярвам да са спали в хотел - та на Джуджи гласа й гъгнеше от ранното ставане, Любо също погракваше. Чак такива актьори не са! Ще видим другата седмица Денди какви ще ги ръси. Само не разбрах в същата махала ли ще са или ще са в друг град?

# 65
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
В някакво село ще са!

# 66
  • Мнения: 9 051
Може и да има смешни моменти, но за мен - сигурно съм супер черногледа, това е поредното предаване, което индиректно се опитва да ни представи циганите като много близки до нас, да убеди, колко са забавни и какви са веселяци....Сори, но това не ме трогва хич.
Този етнос вече е сериозен проблем за страната ни и нещата ще продължат да се влошават... Убийте ме сега с камъни  Laughing

# 67
  • Мнения: 3 067
Може и да има смешни моменти, но за мен - сигурно съм супер черногледа, това е поредното предаване, което индиректно се опитва да ни представи циганите като много близки до нас, да убеди, колко са забавни и какви са веселяци....Сори, но това не ме трогва хич.
Този етнос вече е сериозен проблем за страната ни и нещата ще продължат да се влошават... Убийте ме сега с камъни  Laughing

Напълно съм съгласна с това. Още повече, че за шоуто са избрани малко по-представителни фамилии, докато не всички са такива. Интеграцията им е много сложен проблем и не знам дали някога ще се осъществи - като омагьосан кръг - нямат пари, нямат образование, не ги наемат на работа....

# 68
  • Мнения: 7 245
Може и да има смешни моменти, но за мен - сигурно съм супер черногледа, това е поредното предаване, което индиректно се опитва да ни представи циганите като много близки до нас, да убеди, колко са забавни и какви са веселяци....Сори, но това не ме трогва хич.
Този етнос вече е сериозен проблем за страната ни и нещата ще продължат да се влошават... Убийте ме сега с камъни  Laughing

+1
Казвам го и от позицията на човек, имал доста вземане-даване с въпросният етнос.

# 69
  • Мнения: 221
Може и да има смешни моменти, но за мен - сигурно съм супер черногледа, това е поредното предаване, което индиректно се опитва да ни представи циганите като много близки до нас, да убеди, колко са забавни и какви са веселяци....Сори, но това не ме трогва хич.
Този етнос вече е сериозен проблем за страната ни и нещата ще продължат да се влошават... Убийте ме сега с камъни  Laughing
Подкрепям.

# 70
  • София
  • Мнения: 11 755
И аз не вярвам да са спали само в хотел. Да, може да са се задържали в района повечко дни и да са преспали и в хотела, но определено си личеше, че са спали в къщата.

# 71
  • Западен парк
  • Мнения: 395
Аз предаването го възприемам като поставяне на известен човек в несвойствена за него среда. А не като представяне на средата с втъкнат в нея чужд елемент. Малко неясно звучи, но такова нещо вече сме гледали. По телевизията-майка. Тогава също имаше известни хора на гости при непознати. Единият от епизодите беше с Марта Вачкова в семейство, издигнало в култ здравословното хранене. Тогава си спомням как домакините я принудиха да си извади от чантата скритата вафличка. Беше отдавна и не помня името на предаването, но може някой да се сети...

# 72
  • Мнения: 1 716
Предаването по БНТ се казваше  „Животът на другите".Мария Силвестър живя в едно циганско семейство и спа на двора в една каруца.



http://vbox7.com/play:bf976361
http://vbox7.com/play:4271eeea

Последна редакция: нд, 10 фев 2013, 21:18 от Димана_78

# 73
  • Мнения: 0
У нас предаването се хареса, дори и от малката - подруса малко главата с тях, потропка с "Гангнъм стайл" и като си заподреждаха териса и тя разбута играчките и легна да ги гледа на земята.

Браво, направо го ползвай това предаване и с възпитателни цели  Joy

Не искам да звучи черногледо, но една от целите на подобни предавания е "възпитателният" ефект върху най-малките. Ще те видим след време как ще реагираш, ако дъщеря ти се залюби с някой весел мургавелко, точно защото още от малка са й станали интересни. Joy

# 74
  • Западен парк
  • Мнения: 395
Въздишкова, едното ми дете е с циганска кръв. Какво трябва да ме притеснява, ако и някое внуче е "мургавелко"? А забеляза ли, че щерката се радва и на корееца Сай? Живеем в свят почти без граници - сватовете ни може и от Мианмар да са...
А телевизията отдавна не става за възпитателно средство. Ако имаш деца, си преценявай дали ще ги възпитаваш телевизионно. Особено пък с комерсиални канали. Дай да си обсъждаме тук предаването, за децата може да си поговорим и на лични. Да не занимаваме зрителите със себе си.

Общи условия

Активация на акаунт