Приморско - 2013

  • 82 814
  • 676
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 533
Спор няма, и аз предпочитам хотелите,ама предвид цените тази година,а и аз съм доста капризна за храната,че не знам да не се изръся сума ти пари пък да се наложи да си купувам неща за ядене отвън!Така че е  по-добре  да се оринтирам към нещо което включва нощувка и евентуално закуска и то да е на на поносима цена-около 50 най- много 60лв за стая!
Аз за това се спрях на Белведере, защото навсякъде (почти) отзивите са добри. За двама възрастни и дете - нощувка,захуска и вечеря, плюс детски АИ на ранни записвания ми излиза 660 лева. По-надолу цена за почивка с изхранване ми се вижда нереална.

# 16
  • Мнения: 98
За Белведере ,мога само да споделя ,че миналата година бяхме с наши близки в Приморско и те бяха отседнали в Белведере и и покрай тях ние ходихме веднъж там вечерта на басейна.От тях знам ,че храната е хубава и хотела е чист.Стайте обаче са много малки за 2 възрастни и 2 деца и нямат климатици.Анимацията е за деца и е на чешки.Дори и вечерните праграми също са на чешки,ние бяхме на една такава,но нищо не разбрахме,защото не знем чешки.Това  е нещото ,което не ми хареса-тесните стаи,липса на климатик в стаите и  програмата и анимацията са на чешки!Иначе е близо до северния плаж и имат  безплатен чадър на плажа,ама ако успееш  да отидеш на време,иначе няма!Дано съм била полезна малко  поне,все пак не съм била отседнала в този хотел и това,което казвам е от впечатление от едно посещение само!

# 17
  • Мнения: 1 918
Запис и от мен в новата темичка Simple SmileНие тази година отново сме се насочили към Приморско и хотел Детелини, миналата година също бяхме отседнали там и останах мнооого доволни Grinning

# 18
  • Мнения: 98
Привет elica_2007 ,миналата година и ние бяхме в х-л Детелини,хотела наистина е много хубав/Както ми каза и тогава,а и ние се уверихме в това/само дето не ми хареса храната и по-точно вечерята.Нещо не ми допаднаха като вкус ,нищо че имаше избор.Но явно причината е в мен,понеже съм по капризна с храненето,пък и детето нещо се дърпаше.И така се налагаше след вечеря да купуваме палачинки,пица или дюнер та да може да се нахраним.Но пък моят мъж нямаше такъв проблем,то яде всичко и не е придирчив към храната.Така че всичко е много относително,въпрос на вкус!Иначе  самият хотел е перфектен-чист,нов и добре поддържан.Чистотата  е на много високо ниво.Само да бяха малко по-ниски ценичките за ВВ и ние щяхме да сме там,но сега се налага да търсим нов вариант!Приятно изкарване на вас! Grinning да мине зимата де... Wink

# 19
  • Мнения: 166
Записвам се и аз да следя темата!

# 20
  • София
  • Мнения: 1 456
Цоп и аз тук. Благодаря, тинтири-минтириbouquet

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 552
И аз да се запиша в темата. Не съм много фен на Приморско, но си харесах Престиж Сити 2 за едно ранно море в началото на юли. Ако има някой ходил в хотела, ще се радвам за отзиви.

И ние натам сме се ориентирали в началото на юли, но не мога да дам мнение.

# 22
  • Мнения: 314
А някой дали може да каже нещо за Жерави 2, това което аз разбрах е че са сменили собствениците, близко до плажа ама трябва да пресичаш път .Нищо конкретно за хотела.

# 23
  • Мнения: 2 533
Виж темата за ранни АИ - там се коментираше. Жерави 2 както и Белведере се менажират от Александрия травел. Мога да ти дам инфо чак август месец.

# 24
  • Мнения: 3
И аз тук в темата, благодаря за новата темичка.
Имам намерение да съм в Приморско началото на юни, сама с малкия, ако някой има идеи съм отворена и ще се радвам да споделите с мен. Бях в Приморско последно началото на септември миналата година, отседнахме в къща за гости близо до северния плаж. Чисто и уютно, но на цената на хотел, затова искам да попитам за друг вариант. БЛагодаря

# 25
  • Мнения: 18
И ние сме се насочили към Престиж Сити 2   Laughing Mama Geri  , Cydonia май ще се засечем с вас и ние ще сме в началото на юли ............ Хайде някой да даде мнение, до сега само 1 коментар прочетох в старите теми и беше положителен. Но ми се иска да знам как е кухнята и има ли достатъчно маси за хранене,че в някои подобни хотели с голям капацитет това е проблем. Също ме интересува има ли къде да се паркира...

# 26
  • Мнения: 18
Ако трябва да избирате между хотел Жерави 2 и Престиж сити 2 кой ще изберете момичета?

# 27
  • София
  • Мнения: 1 444
И аз да се запиша тук.
 hellebore ,bibi76 в друга тема писах за стаите в Жерави 2.
Копирам -Бяхме в Жерави 2 преди 2 години,2011.Тогава хотела още беше на СОТ и нямаше ол инклузив.Съседния корпус ,предполагам става въпрос за една ниска сграда отстрани,това е бивша станция на Правителствена болница,била съм там като дете. За годините си беше лукс. Предполагам ,че и ремонт са и направили сега,но не съм влизала вътре.Бяха не много големи стаи ,мисля ,че леко тесни и дълги идваха , имаше балкон,баните не си ги спомням ,колко бяха големи.Иначе ,самия хотел е много хубав,нов,широки стаи и бани,беше много чисто.На всеки етаж има по 1 стая без балкон ,които стаи  не ги даваха на повече от 2-ма човека,явно са  по -малки.Детска площадка нямаше.Сега гледам пише ,че има детски кът,явно са направили.Плажа е Северния на Приморско,той е по-открит,често морето е бурно,но пък на 5 мин. с кола е един от любимите ми плажове Перла,там морето е спокойно винаги и е плитко. Имайте предвид ,че хотела е близо до гробищата ,един асфалтов път ги дели,мен лично това не ми пречеше ,но мъжката половина от приятелите ,с които бяхме изпадна в ужас   Мрънка през цялото време ,че минавал покрай гробища по път за плаж.Те са оградени с висока ограда и не се вижда нищо.Може би от някои от стаите на по- високите етажи ще се вижда.

Е аз къде съм бил 2 поредни години тогава? Хотела винаги е бил олинклузив. Мога и цените да кажа, през 2010 за 3 души за 10 дни платихме 600 лв, през 2011 същите трима души платихме 900 лв. През 2013 офертата е над 1800, сами си правете изводите. Хотела отвори 2010, вярно беше към СОТ, за плажа не се минава покрай гробищата освен ако умишлено не искаш да минеш оттам. За към Перла също не се минава през гробищата. На всеки етаж има доста повече стаи без балкон, тези които гледат не към басейна, другите всички са със балкон. Те са и по-скъпи. Сеседния корпус по времето в което ходихме мисля че се ползваше от персонала, имат балкони не съм влизал вътре. Детски кът през 2011 нямаше, мисля и сега няма но не съм сигурен, има футболно игрище с изкуствена трева. Който иска давам всякаква информация на ЛС за тоя хотел, най-хубавите ми почивки са там.

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 509


Е аз къде съм бил 2 поредни години тогава? Хотела винаги е бил олинклузив. Мога и цените да кажа, през 2010 за 3 души за 10 дни платихме 600 лв, през 2011 същите трима души платихме 900 лв. През 2013 офертата е над 1800, сами си правете изводите. Хотела отвори 2010, вярно беше към СОТ, за плажа не се минава покрай гробищата освен ако умишлено не искаш да минеш оттам. За към Перла също не се минава през гробищата. На всеки етаж има доста повече стаи без балкон, тези които гледат не към басейна, другите всички са със балкон. Те са и по-скъпи. Сеседния корпус по времето в което ходихме мисля че се ползваше от персонала, имат балкони не съм влизал вътре. Детски кът през 2011 нямаше, мисля и сега няма но не съм сигурен, има футболно игрище с изкуствена трева. Който иска давам всякаква информация на ЛС за тоя хотел, най-хубавите ми почивки са там.
2011 година хотела не беше на ол инклузив ,ами -закуска,обяд ,вечеря,разлика има.За плажа ,ние минавахме покрай гробищата,не съм казала ,че това е единствения път към плажа.Казах ,че гробищата са до хотела,един асфалтов път ги дели.За стаите без балкон,може и да са повече,когато резервирахме ми казаха че ,  е по една на етаж  и там настаняват максимум 2 -ма човека,може и да са ме излъгали.

# 29
  • София
  • Мнения: 1 444
Цитат
2011 година хотела не беше на ол инклузив ,ами -закуска,обяд ,вечеря,разлика има.За плажа ,ние минавахме покрай гробищата,не съм казала ,че това е единствения път към плажа.Казах ,че гробищата са до хотела,един асфалтов път ги дели.За стаите без балкон,може и да са повече,когато резервирахме ми казаха че ,  е по една на етаж  и там настаняват максимум 2 -ма човека,може и да са ме излъгали.

Така може, за мене олинклузив си е 3 пъти манджа на ден. Гледам офертите за тая година са с междинни хранения, напитки, алкохол, тя и цената е добра. Това сигурно е мега, ултра, супер инклузив. Защо сте минавали край гробищата като покрай басейна и външния бар се излиза директно на входа на плажа?

Общи условия

Активация на акаунт