Приморско - 2013

  • 82 813
  • 676
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 444
Търся мнение за хотел в Приморско, като задължителното условие е да има басейн с детска секция. Разните му там екстри, билярди, изхранване, интернет въобще не ме вълнува. Не повече от 3 звезден, че нагоре удря в кръста. За 4 звезди горещо препоръчвам Жерави 2, обаче на мене вече ми идва доста нанагорно. Моля за някакви мнения от хора били, чули, видяли подобен хотел.

# 31
  • Мнения: 2 533
Еми от менажерите на Жерави 2 - Белведере , който е с три звезди. Не съм била там, но на там съм се насочила. Според преобладаващите мнения, храната е добра, чисто, стаите са без климатик и по-малки (но това ще го преживея). Спечели ме и това че имат самостоятелен детски басейн. Като правих резервацията ми обясниха, че от 10 часа може да се ползва анимацията на другия хотел (явно Жерави 2).

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 509
[

Така може, за мене олинклузив си е 3 пъти манджа на ден. Гледам офертите за тая година са с междинни хранения, напитки, алкохол, тя и цената е добра. Това сигурно е мега, ултра, супер инклузив. Защо сте минавали край гробищата като покрай басейна и външния бар се излиза директно на входа на плажа?
Три пъти манджа на ден е пълен пансион,това с междинните хранения и алкохола е ол инклузив,а ултра ол инклузив е същото ,но с вносен алкохол.Минавахме покрай гробищата ,защото ни беше по близко мястото на плажа ,където ходехме . През паркинга,дюните и точно на свободната зона Simple Smile

# 33
  • София
  • Мнения: 273
Цоп в темата за любимото ми Приморско Grinning

# 34
  • София
  • Мнения: 2 907
Търся мнение за хотел в Приморско, като задължителното условие е да има басейн с детска секция. Разните му там екстри, билярди, изхранване, интернет въобще не ме вълнува. Не повече от 3 звезден, че нагоре удря в кръста. За 4 звезди горещо препоръчвам Жерави 2, обаче на мене вече ми идва доста нанагорно. Моля за някакви мнения от хора били, чули, видяли подобен хотел.

Виж Шурелови - имат детска секция и пързалка на басейна, цените са много достъпни. Преди все там ходехме, но вече живеем в Бургас и не ни се налага. Виж също и Пламена Палас - също имат детски басейн, обаче цените поне за мен са високи. И двата се намират в двата края на една и съща улица.

# 35
  • Мнения: 7
Здравейте,
запис и аз в темата.
И ние мислим тази година в Приморско някъде началото на юли.Понеже съм ходила в детските години ,може ли някой да ми даде повече инфо за плажовете,южен или северен е за предпочитане за да търся съответно и по-близък хотел.
Предварително благодаря. 

# 36
  • София
  • Мнения: 1 444
Търся мнение за хотел в Приморско, като задължителното условие е да има басейн с детска секция. Разните му там екстри, билярди, изхранване, интернет въобще не ме вълнува. Не повече от 3 звезден, че нагоре удря в кръста. За 4 звезди горещо препоръчвам Жерави 2, обаче на мене вече ми идва доста нанагорно. Моля за някакви мнения от хора били, чули, видяли подобен хотел.

Виж Шурелови - имат детска секция и пързалка на басейна, цените са много достъпни. Преди все там ходехме, но вече живеем в Бургас и не ни се налага. Виж също и Пламена Палас - също имат детски басейн, обаче цените поне за мен са високи. И двата се намират в двата края на една и съща улица.

Благододаря, изпратих запитване, че цените са им стари....други мнения?

# 37
  • София
  • Мнения: 1 444
Здравейте,
запис и аз в темата.
И ние мислим тази година в Приморско някъде началото на юли.Понеже съм ходила в детските години ,може ли някой да ми даде повече инфо за плажовете,южен или северен е за предпочитане за да търся съответно и по-близък хотел.
Предварително благодаря. 

Южния е по-хубав по мое мнение обаче е гмеж. Не отидеш ли в 8,30-9,00 и няма къде да си сложиш кърпата, всичко е платено. Северния е по-бурен /не винаги де/ с повече вълни и по-стръмен. За малко дете определено южния. Ние от години ходиме на Перла, на 5 мин с кола е и е по-спокойно. И той е по-стръмен от южния, но е в залив и е тихо. От години ми хвалят Аркутино ама не съм ходил там. Ако се насочиш към някой плаж мога да ти дам инфо за близки хотели доста съм проучвал.

# 38
  • Мнения: 3
Аркутино наистина е невероятен плаж, а колко много пясъчни лилий има...
Малко тези призрачни строежи в началото и "входчето" дето трябва да платиш за да не си зарязваш колата по пътищата....Но плажа наистина е уникален

# 39
  • Мнения: 425
Здравейте! И аз да се включа в тази тема. Няколко години подред все в последен момент тръгваме към Приморско. Но сега ми се иска предварително да запазим стая с изхранване - закуска, обяд и вечеря. Спряхме се на хотел Дюни или хотел Екзотик. Какво ще кажете за тези хотели? Преди 7 години бях в Екзотик и ми хареса, че е на 2-3 минути от северния плаж. Разбрах, че собственика на тези хотели щял да открил още един хотел и ако някой знае повече подробности, нека да пише  Simple Smile около 220-240 лв май ще излезне на човек с изхранване за август месец.

# 40
  • София
  • Мнения: 84
Здравейте!
Моля да ми препоръчате не много скъп семеен хотел в Приморско, който предлага и апартаменти.
Ние сме двама възрастни с две деца, едното от които е вече на 11 и в стая ни идва малко тесничко. Към хотела нямам особени изисквания - да поддържат чисто, да е близо до плажа, да има интернет в стаята.

# 41
  • при моите любими
  • Мнения: 2 589
Здравейте!
Моля да ми препоръчате не много скъп семеен хотел в Приморско, който предлага и апартаменти.
Ние сме двама възрастни с две деца, едното от които е вече на 11 и в стая ни идва малко тесничко. Към хотела нямам особени изисквания - да поддържат чисто, да е близо до плажа, да има интернет в стаята.

http://www.visit.bg/sommer/photel.php?hotid=1424

# 42
  • Мнения: 2 533
Хей, жената пита за НЕ МНОГО СКЪП хотел, а Престиж сити считам че не влиза в тази категория.

# 43
  • при моите любими
  • Мнения: 2 589
Аз по евтин апарт - хотел не съм срещала. Ако има такъв моля дайте линк.

# 44
  • Мнения: 72
Здравейте, бихте ли ми предложили хотел близо до северния плаж ( на южния не съм ходила, харесвам си северния ) че въобще не обичам да ходя пеш по жегите, млада двойка сме без деца..претенциите ми са само хубава тераса с морски изглед и малко повече избор от към храна.Благодаря предварително ако някои се сети за нещо. : )

Общи условия

Активация на акаунт