90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 209

  • 26 289
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 488
Минавам и аз да си кажа.
В кантара няма промяна,но в мерките имам намаления  Wink.Днес въглени.Хубав ден   bouquet

# 721
  • Мнения: 634
Добро утро!
За седмица съм -800 гр, но от два - три дни съм все на + или задържам Thinking МЦ го чакам след седмица най- рано, възможно ли е от това да са ми такива резултатите?
Вчера белтъчен - на обяд  печено пиле със салата, вечеря задушени зеленчуци с кашкавал, сирене и топено сирене. Кашкавала и сирената може да ги смесвам, нали?
Днес мисля да си направя гъби с ориз и това ще е и за обяд и за вечеря.
Закуската пак ще е грейпфрут

# 722
  • Мнения: 1 336
Между другото и аз имам две приятелки, които са на тази диета и те правят три малки хранения между 12 и 20 часа, а не две. Сутрин 1 закуска - плод. Те са чели книгата, аз не съм, нямам и намерение да я чета, то тука на първа станица всичко си е написано, но малко се обърках кое е вярното. На повечето места в нета също си пише в белтъчен през 4 часа, а във въглехидратен и бобов през 3. По принцип на мен ми се струва, че е по-добре да се изядат три малки порции храна, второто може и пак плодове, отколкото както мен да се прегладнява и да се изяждат две големи.

# 723
  • София
  • Мнения: 4 145
Добро утро!
За седмица съм -800 гр, но от два - три дни съм все на + или задържам Thinking МЦ го чакам след седмица най- рано, възможно ли е от това да са ми такива резултатите?
Вчера белтъчен - на обяд  печено пиле със салата, вечеря задушени зеленчуци с кашкавал, сирене и топено сирене. Кашкавала и сирената може да ги смесвам, нали?
Днес мисля да си направя гъби с ориз и това ще е и за обяд и за вечеря.
Закуската пак ще е грейпфрут.
       Кашкавал и сирене, както и мляко можеш да смесваш!   Добро утро и от мен днес след плодов ще съм на яйца със салата айсберг. Спорен ден момичета  bouquet

# 724
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Добро утро.
За първи път се тегля след 2 четоврки и резултатът от началото на режима е около -1.5 кг (с механичен кантар съм и не мога да следя грамовете). Считате ли го за нормално или трябваше да очаквам повече?
Иначе днес съм на белтъчини. Закуската беше един по-голям грейпфрут, мисля, че спокойно мога да го броя за 2 плодчета. По принцип не закусвам и първото хранене за деня ми е доста трудно, а сутрин нямам време да правя фреш. Laughing
Обяд и вечеря ще мисля в движение.

# 725
  • София
  • Мнения: 12 561
Луне, на твоите килограми този минус е перфектен. Няма как да отслабваш с повече.  Wink

При мен плюс 600 грама след картофите вчера. Но това е напълно ясно. Днес въглехидрати. За обяд ще е някакъв хляб и си нося маслини от вкъщи, вечерята - кекс.

# 726
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Мерси, nana77 Hug Доверявам се на експертното ти мнение и продължавам  Peace
Този път съм доста по-стриктна от миналия - спазвам и часовете за хранене, водата е съвсем в норма, дори досега не съм смесвала белтъчини, което преди правех Mr. Green.
За себе си забелязвам и друг страничен положителен ефект - до скоро, есенните и зимни месеци непрекъснато ме боляха костите, а откакто съм на режима, болката почти изчезна. Изключително съм доволна!

# 727
  • Мнения: 5 435
Добро утро,

Днес белтъци, а менюто е:
З: мандарини, О: сирене и кашкавал със салата, В: яйца с печени чушки

Пожелавам на всички прекрасен и спокоен ден!  bouquet

# 728
  • Мнения: X
sunray_1981, за косопада - отвара от корени или листа от коприва. Облива се косата в корените след измиване. При мен имаше хубав ефект. Но аз ползвам и Стимуланта на Икаров.   bouquet

# 729
  • Мнения: 1 517
Луне, на твоите килограми този минус е перфектен. Няма как да отслабваш с повече.  Wink

При мен плюс 600 грама след картофите вчера. Но това е напълно ясно. Днес въглехидрати. За обяд ще е някакъв хляб и си нося маслини от вкъщи, вечерята - кекс.
Като - за картофи направо си перфектна Heart Eyes Mr. Green
Аз съм - 500 което ми е малко за белтъчини, не знам вода ли задържам или много ям Rolling Eyes
Днес:
з- 2 мандарини
о- ориз с гъби и др. зеленчуци 2-3 пържени картофчета
в- същото без картофите, може няколко фъстъка

# 730
  • Мнения: 292
 Добро утро и от мен.Тази сутрин кантара ме зарадва с още -600 гр. след плодовия.До тук за 28 дена съм -7,2кг Grinning
 Днес менюто е: ВОДА Mr. Green
 Успех на всички днес.

# 731
  • София
  • Мнения: 12 561
Тинколино, ти не се мотай, ми пускай нова тема  Heart Eyes

# 732
  • Мнения: 1 517

БАБЕ, 
Скрит текст:
smile3534

# 733
  • Мнения: 0
Добро утро! Тази сутрин съм - 1 кг Simple Smile

З - два портокала
О - макарони с доматено пюре и паслини
В - същото и лентичка черен шоколад
Прочетох, че се пие вода 30 мин след хранене, аз едва издържам и след 15тата минута пия, вие стрикно ли спазвате тези 30 минути? Четох и че е позволена чаша кафе, дори по-подходящо инка, как мислите 2 чаши на ден твърде много ли са, има пристрастени към кафето като мен?
Желая ви много хубав и усмихнат ден, и повече слънце!

# 734
  • Мнения: 27
Windy да те попитам понеже си от Търново от кой магазин могат да се купят тези гевречета Тарали?
Отчет за вчерашен плодов който изкарах през 2 часа-2 резена помело,2 банана,шепа стафиди,2 резена помело,2 банана,вода литър и половина,съм минус 600.
Днес воден все още нито съм яла нито съм пила и се чудя да го карам ли?Мисля си да не стане така ,че смъкнатите през плодовия и водния да се върнат в четворката  newsm78 .

Общи условия

Активация на акаунт