Звездни компромати-161

  • 55 944
  • 738
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 1 088
Много рядко снимките от т.нар. 'червен килим" на родните ВИП-ове са хубави.
Проблемът според мен е в лошият грим - самонаправен или от някой псевдо-гримьор е неподходящ за снимки, после осветлението, после лошите фотографи. Стилът няма нужда да обсъждам, той струва ми се е най-недостижим ooooh!

# 736
  • Мнения: 1 455
Елен Колева http://life.dir.bg/gallery.php?id=12982370&page=0
Само на мен ли ми се струва или Елен Колева е доста понапълняла!?

а с какво ли е натъпкала тая пазарска чанта Shocked

# 737
  • Cyprus, Пловдив
  • Мнения: 812
Дейвид Бекъм вече е част от френският клуб Пари Сен Жермен.  football


https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/221798_10 … 1_989269282_n.jpg

И ще дарява цялата си заплата за благотворителност  Peace

# 738

Общи условия

Активация на акаунт