К`ви са тез пюрета дет шИ ги ядем, искаме си ние цица на корем!Септемврийки 2012

  • 21 189
  • 747
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4
Ха добро утро в новата тема и от мен! Май ще се класирам и аз на първа  страница Simple Smile)))

редактирам се: ами тя Лъкича.... ква щЪ я свърши, не един ами два поста.... и хайде... Пу първа на втора страница  Joy

Фейти, страшно оформление, а заглавието е уникално... Hug
Честито за дългоочакваните ти гости  Laughing

Зори, специално за теб - "През 2013 г. астрономическата пролет (равноденствие) в Северното полукълбо започва[1] на 20 Март в 13:01 ч. българско време" (източник:
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D1%80%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D1%82) Та скромно да отбележа, че съм родена на първа пролет Wink А ти направо намалявай дните...

Нубче все те мисля теб, че сходна съдба делим. Но както споменах аз реших твърдо да разчупя статуквото с това късно заспиване и многократно ядене нощно време. Та една идея, която при мен подейства, ако решиш да пробваш - както описваш последната си нощ както е ял Тони в 8.30, вместо да се опитваш да го приспиваш, пробвай да му дадеш да хапне пак към 22-22.30. Едно че ще си понапълни коремчето, отделно и се поуспокояват и заспиват по-лесно.  Определено при Боян подейства това. После пак си хапваме към 00.30/1-1.30/2.00 - а снощи, а чудо - събуди се чак към 03.50... Но поне като заспи в 22.30 си и е друго и дори да не си ляга човек веднага поне до следващото хранене си има малко спокойствие и временце за релакс. Просто идея, ако подейства при вас ще се радвам  Hug

Ариелче не се сърди на сладурката. И нашият юнак през деня си прави по-дългите паузи - за разлика от вечерно-нощния режим. Та последните дни редовно хапваше към 12-12.30 и после чак в 17-17.30... и после на два часа... Та такива са ни дечицата. А за дърпането от ц*ца и ние сме на този епизод от сериала... Аз тъпо, но упорито си го обяснявам с фазите на Луната... Whistling

Ина ще те чакам в редиците на Света троишката банда (писала съм ти на лични) Wink

Ние продължаваме да борим хремата - упорито смуча сополки, Хубавото е, че за сега си хапва и що годе спи спокойно... Току виж пък и някое зъбче ни изненада.

Ааа и да се пУфаля, малко предсрочно, де, ама днес чакам свеки, че се гласим утре да ходим на купон - РД на дружка в бар, ти да видиш.... Ама да не казвам, Хоп преди да скоча, че с тез хреми и вируси да не ни секне програмата... Не ми завиждайте още Wink

Последна редакция: пт, 25 яну 2013, 10:03 от TaniaR

# 16
  • Мнения: 201
Танче Hug Hug Hug точно това исках да разбера.
Скрит текст:
Айде сега с корекция - остават 54 дни до ПРОЛЕТТА

# 17
  • Мнения: X
Докато си направя кафето и пак изпуснах шанса да се запиша на първа страница  Confused е поне не е на 12-та както през последните няколко теми  Laughing

kanekorso Промоции ... в The Mall в магазин Prenatal имаше намаление прилично, аз взех жилетка много хубавка от там  20лв, намалена от 50, едно горно с ципче май беше около 15лв със страхотни картинки отпред и на гърба, чоропогащници 5 броя, два комплекта от розов едноцветен и лилав с картинки и някакво животинче на дупето по 10лв и единият беше много светло розово на точки до коляно и гети 8лв и две блузки,те бяха най-евтини едната май 6лв другата 7, но са много хубави. В Карфур имаше намаление още преди сегашното, но аз взех единствено една блузка с мики маус за 8лв. В H&M имаше панталонки като долнище на анцуг 2 броя за 11лв май бяха. За тези които ходят на Илиянци, в база 2 има един турски склад където жената дава на дребно и има също страхотни неща, ако някой се интересува мога да видя на визитката точно кой магазин и телефон Simple Smile

Последна редакция: пт, 25 яну 2013, 10:16 от Анонимен

# 18
  • София
  • Мнения: 4
Танче Hug Hug Hug точно това исках да разбера.
Скрит текст:
Айде сега с корекция - остават 54 дни до ПРОЛЕТТА

Питай бе, душа.... Ти добре че си каза, че ги смяташ към 22.03 - аз си мислех, че ги броиш до 20.03 и затуй и преди споменах, че си броя и дните до РД с теб.... Ама сега вече сме коректни на max... Hug

# 19
  • Мнения: 510
Ха добро утро в новата тема и от мен! Май ще се класирам и аз на първа  страница Simple Smile)))

редактирам се: ами тя Лъкича.... ква щЪ я свърши, не един ами два поста.... и хайде... Пу първа на втора страница  Joy


 rotfImbo rotfImao hahaha Да си дебнала като Камито...

# 20
# 21
# 22
  • Мнения: 237
Фейтче, заглавието е жИстокооо  Hug Честит цикльо  Hug, що му се радваш толкова?
Аз не го искам още моя, мноо си ми е Убаво без него. Ако реша за трето, тогава да дойде  Laughing

Моя Тони пък много обича да суче ( той само това прави де  Joy) та сигурно бая ще се чуди като дойде време за пюрета  Heart Eyes

Хахахаха, със Сашето сигурно са астрални близнаци. Снощи баща му, му обяснява да не се превъзбужда всеки път като ми види цицата  Joy, не била само за ядене  hahaha,. Това по повод излизането ми от банята и то след като съм го нахранила, чак ръмжи ако не му дам да изплакне устата.
И ние тази нощ бяхме с вашия режим на ядене и не спане  Laughing

Лъкич, много гадно с тези зъби, аз бях така през първата бременност.

Докато си напиша поста, сте изписали света, връщам се да ви изчитам.


# 23
  • Мнения: 41

Днес ми се харчат парички Simple Smile
Фейт   bouquet

# 24
  • София
  • Мнения: 476
Айде в новата темал колко рано станах, а чак сега се записвам - СРАМ, ама вършах къщата до сега За цици си говорите. Калоян като ме види по цици и голяма радост настава, а ММ вика радвай се тате сега, че после паузата е дълга Mr. Green

# 25
  • Мнения: 237
Калоян като ме види по цици и голяма радост настава, а ММ вика радвай се тате сега, че после паузата е дълга Mr. Green
Joy Joy Joy Joy

# 26
# 27
  • Мнения: 1 639
Добре си дремнах, чак до сега.  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 39
Запис.Фейт   bouquet
Да кажа за пампите на Хъджис-промоцията на Кауфланд..не съм доволна ,все е опикан,а ги сменям преди всяко ядене...ще си остана на Пуфис Whistling

# 29
  • Мнения: 32
 smile3558 Обичам го този ден.Защо ли  Wink Сигурно защото идва подкреплението , а именно таткото  Grinning
Фейт страхотна нова темичка, с още по-страхотно заглавие  LaughingЧестита ти така дълго чакана радост  Heart EyesАз съм с нея откакто Александър направи 2 месеца  Whistling
Аз малко изпуснах миналата темичка,но влизах да ви чета само.Не ми беше хич до писане , в такава дупка бях изпаднала,че няма излизане  ooooh!
Да се похваля и аз с 1-вото постъпление (майчинството), което е от 10 та чак до 30 мисля декември.Доволна съм  GrinningСамо немога да им хвана цаката за датата, на която ще го превеждат, че 24 нещо нищо не ми говори.Но ще видим другият месец, кога ще да е  Simple Smile
За колички си бяхте говорили ни е сме с комбинирана и няма шанс за лятна.Въпреки,че се влюбих в тази на Мартичка  Heart Eyes Честита да ви е и да си я ползва адашчето със здраве.
Бяхте обсъждали много теми, но не се сещам в момента.Пък и да не досаждам и повтарям стари нещта,м ще се включа направо в новите  Hug
Хубав , макар и мрачен ден на всички   Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт