К`ви са тез пюрета дет шИ ги ядем, искаме си ние цица на корем!Септемврийки 2012

  • 21 192
  • 747
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 510
kanekorso, ако имаш решение казвай  Laughing ЛЛ каза, че ще се оправи като се захрани...
За чаршафите не ме питайте мен, ей сега, ако го сменя до час -два ще е пак за смяна, аз мятам пелени под главата й и ги сменям на често.

# 46
  • Мнения: 2 802
Колкото до самото захранване още не мисля да почвам чакам малката да ми покаже някак си че е готова(идея си нямам как ще стане #Crazy )

Ами аз като гледам Пламен как спира да прави каквото и да било само като ни види, че ядем  Crazy одеве даже хапвах филийка намазана с люненица и направо спря да диша и ме гледаше само в устата с отворена уста и един умислен и заинтригуван поглед  Mr. Green
Мисля, че е готов, но той ще си покаже сам другата седмица  Laughing

# 47
  • Мнения: 3
аз чаршафа в креватчето съм го сложила септември,още чакам някой да благоволи да легне в него Joy Joyи за грахче под матрака гледах,ама пак не иска hahaha

# 48
  • Мнения: 237
Лъки, още малко стискай зъби, ще го израсте  Hug Нали знаеш, че тенора и той като вас, от известно време спря да повръща след хранене. И да го направи е малко в сравнение с преди, и то главно ако му отпусна по-дълго време да цока. Обаче сега го изкарва като се обърне по корем, а го прави постоянно  Crossing Arms Снощи даже установих, че изкара цял ден без лигавник, което за нас беше мечта.

Ами аз като гледам Пламен как спира да прави каквото и да било само като ни види, че ядем  Crazy одеве даже хапвах филийка намазана с люненица и направо спря да диша и ме гледаше само в устата с отворена уста и един умислен и заинтригуван поглед  Mr. Green
Мисля, че е готов, но той ще си покаже сам другата седмица  Laughing

Голяма фога е Пламката, мляко не ще, обаче викаш на филията се облизва. Аз правилно съм му дала хляб на детитУ  hahaha
Снощи за първи път взехме Александър при нас докато вечеряхме, е грам не ни отрази. Никакъв интерес, само чакаше някой да му обърне внимание за да се кикоти, но храната не го впечатлява. Което ме удовлетворява, че смятам да го захранвам като направи 6 месеца.

Последна редакция: пт, 25 яну 2013, 13:36 от Мартичка

# 49
  • Мнения: 2 096
И нашето повръщане няма общо с това във втория месец. Незнам от какво стана, но съвпада с израстване и с прием на ХЛ.Сега повръща малко, но не на фонтан. По скоро изтича или леко връща. И между другото повръщането може и да не спре със захранването. Случаи всякакви. Нико спря да повръща на 1г и 2м след ХЛ.
За захранването не е достатъчно само да дава признаци за интерес и подръжание. Трябва да е изчезнал и рефлекса за изтласкване с език и да може да сяда. Статията която дадох преи време доста изчерпателно посочва признаци кога е готов за захранване. 

# 50
  • Мнения: 2 802

За захранването не е достатъчно само да дава признаци за интерес и подръжание. Трябва да е изчезнал и рефлекса за изтласкване с език и да може да сяда. Статията която дадох преи време доста изчерпателно посочва признаци кога е готов за захранване.  


Еми онзи път си примляскваше кашичката и си я глътна  Mr. Green пък за ставането - набираме се вече сами на шезлонга на дната играчка  Crazy но веднага го връщам, че още ни е раничко да сядаме  Wink

Одеве излязохме двамата до магазина за хляб ... той беше в кенгуруто  Mr. Green е няма такъ кеф ви казвам, а всички толкова му се радваха  Joy


Марти
... ами той Сашето знае, че мама не бърза да го храни с хляб още и затова го раздава непукист  Sunglasses Mr. Green




аз чаршафа в креватчето съм го сложила септември,още чакам някой да благоволи да легне в него Joy Joyи за грахче под матрака гледах,ама пак не иска hahaha


 tooth tooth tooth до другия септември може да благоволи  Mr. Green

# 51
  • Мнения: 224
Flowers дали ще може да обясниш къде точно е този магазин в Иленци, че аз утре ще скокна до там за чершафки за нас с ММ и да поразгледам и за бебата Simple Smile

# 52
  • Мнения: 217
Чаршафи сменям всяка седмица + олекотената и ако има ползвани одеяла, всичко го пускам в една пералня.
Лъки и Пламен като повръщаше подлагах сгъната пелена под главата му навсякъде където го слагах да легне : легло, шезлонг и като е в мен ..... Перях пелени през 2 дена, а имам поне към 20  Mr. Green Взе ми тока и с гладенето на пелени. Държа да отбележа, че той много повръщаше, отдавам го на лакомията му (голям смукач е), нещата се оправиха при навършени 4 месеца. Много рядко ми се случва да повърне сега.  Аз си мисля, че като ни спряха коликите, спря и да повръща. Не се напъва да ака и няма проблем с ресто от храна. Още малко мила, ще го израстете и вие.

# 53
  • Мнения: 0
Здравейте мами, аз докато прочета, докато се вкл. и те минали няколко теми. Все по-малко време ми остава за странични занимания, моята сладурка не иска да спи много, много Simple Smile
Ние започнахме захранването, реших, че е готова. От 4 дни сме на картофче, първите два давах готово на Хип, но нещо не ми харесаха (много гъсто и безвкусно) и сега аз го приготвям. Имам от къде да взема не наторени картофки, смесвам с кърма и пасирам. Малката го приема добре, всеки ден давам малко повече. Вчера дадох за първи път и сок от ябълка 1 л., не и хареса, много смешна физиономия направи  Sick.
Чудно ми е, как ще заместя цяло кърмене на обяд, след като се цедя за да смесвам зеленчука Thinking
И ние сме в групата на будещите се често нощем, при нас е от скоро. Преди си спяхме по цяла нощ от 22-22:30 до 6 и после до 9, а сега става на два часа. През деня не хапва толкова....чудя се дали не и стига кърмата? Ама и аз като не знам как да я успокоя по друг начин, докато не и дам да суче не спира да плаче, хапва съвсем малко и заспива, но аз си разбивам съня, дано скоро премине и това.
Хубав ден на всички

# 54
  • Мнения: 78
Момичета,здравейте!Не съм ви забравила,ама тази седмица бати е болен и съм с двамата! ooooh!
Фейтче,мерси за поредната прекрасна тема! Hug
Дарчето е доста капризничка,иска основно на ръце,а и коликите май не са ни напуснали,защото вечер,към 19 часа започва един рев... #CrazyИначе не се обръща още,но вече поне посяга към играчките,хваща ги и им говори.Започна и да писка,експериментира си с гласчето.Много ми е миличка,ама на моменти направо ми идва да се гръмна!Денисчето като започне да крещи,и тя като ревне и ми се иска да изчезна някъде за дълго....Другата седмица сме на консултация,ще видим как сме с килцата.

# 55
  • Мнения: 510
Ааа, Скайче, моля ти се... каква година и 2 мес?!.. Мила и тя снощи така ме беше зяпнала като ям пица, чак ми стана неудобно.
Марти, как му прекъсваш яденето? И аз опитвам, ама се сърди. Като смукач е, няма мяра. Понякога повръща още докато е на гърда...
И легнала напоследък не иска да стои като е будна, такива мостове и дъги прави..
Има вече и 2 бенки, на единия крак- една отпред и една отзад.

# 56
  • Мнения: 135
Цоп в новата тема
 Толи и аз съм с двамата днес и съм в МЦ и аз съм  #CrazyНавиках се на баткото сутринта и чак го разревах  Cry ама ...
Малкото е започнало да крещи ама как си трябва не иска да го нося ,но постоянно внимание да съм залепена до кошницата и да му говоря или да си играем и така сме ние ама ей го на утре моето малко мъжле става на цели 5 месеца хайде още толкова и сме се очовечили  Laughing
Кураж момичета не остана  smile3503 ох не знам какви ги говоря лек и много специален уикенд

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 7 314
Човек да не излезе с детето и изписвате света Simple Smile

# 58
  • Мнения: 237
Марти, как му прекъсваш яденето? И аз опитвам, ама се сърди. Като смукач е, няма мяра. Понякога повръща още докато е на гърда...
В началото беше голямо дърпане, дебнене да отпусне малко, че да я извадя. Постепенно свикна. Но той нали и палеца си смуче и веднага го налапва за минута, две, доцоква си и после е нахилен и доволен. Кърмя 10-12 минути максимум, отърва ли го малко повече, и избълва всичко. Точно като Мила, още на гърдата почва да връща. Лакомник е и той  Heart Eyes Но имам съмнение, че не толкова от глад го прави, а му е кеф на гърда, успокоява се, задремва, усеща мама, защитен и сигурен се чувства, млякото си тече в устичката, е как да спре  Laughing

# 59
  • Мнения: 3
все да пиша и все не ми остава време,и ние се будим нощем и си иска гърда и нищо друго не я успокоява,вчера беше през 1 час,ужас е.в 5 сутринта правих ам,мислех че нямам мляко и затова суче толкова начесто,но тя го повърна
сучем си с часове,ако мама не се дръпне,после защо сме 7700 на 4 месеца хихи
Фейт,браво за цикъла,и аз се замислям вече дали да не се моля да ми идва по-скоро,че в нас най-редовно си спретвам скандали за какво ли не ..
отивам да правя пица Laughing
а и много хубаво заглавие на темата  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт