БРОДИРАНА КРАСОТА - ТЕМА 105

  • 75 771
  • 716
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 482
И понеже писа представител на ДБМ, искате ли да направим всеки по една картичка за базарите им? Тук четем повече от 100 човека, дори половината от нас да направят по една, това е толкова много. Може после да се съберем по градове на кафе и по един човек да ги събира и изпраща заедно Simple Smile Така и така си бродираме все по нещо дребно - за приятели, за игри, да направим и за базара? Аз със сигурност ще направя повече, вече съм влязла във фаза  Mr. Green

# 121
  • Мнения: 228
Инат, брой ме! Само кажи какво да правя.  Hug

# 122
  • Мнения: 11 338
Инат, брой ме! Само кажи какво да правя.  Hug

И мен и мен, къде без мен  Heart Eyes

# 123
  • Мнения: X
Момичета, здравейте ! Не знам къде другаде да попитам, така че, се обръщам към Вас. Имаме няколко гоблена за продажба, стари са, плела ги е бабата на мой приятел, но са много красиви. Къде могат да се продадат на най-добра цена?
Мерси предварително

# 124
  • Мнения: 11 338
Нещо ново от мен:

# 125
  • Троян
  • Мнения: 141
И понеже писа представител на ДБМ, искате ли да направим всеки по една картичка за базарите им? Тук четем повече от 100 човека, дори половината от нас да направят по една, това е толкова много. Може после да се съберем по градове на кафе и по един човек да ги събира и изпраща заедно Simple Smile Така и така си бродираме все по нещо дребно - за приятели, за игри, да направим и за базара? Аз със сигурност ще направя повече, вече съм влязла във фаза  Mr. Green
Peace  брой ме и мен
 пипи69   браво ,ти си почти готова Hug  а ето намерих и инструкциите към ангелчетата ,където има и номера на конеца на контура http://www.liveinternet.ru/users/4821214/post229465751/

# 126
  • Мнения: 265
Инат, брой ме! Само кажи какво да правя.  Hug

И мен и мен, къде без мен  Heart Eyes

И аз с удоволствие ще направя картичка  Peace

# 127
  • Мнения: 482
Инат, брой ме! Само кажи какво да правя.  Hug

Всеки прави по една картичка, събираме ги в един човек, който ги изпраща. Или всеки прави и изпраща с обикновена поща, но тогава не е сигурно, че ще пристигне. В момента са обявени базари в Пловдив, Пазарджик, Бургас. Миналата година аз правих за Пазарджик, тази година ще го направя отново. Ако успеем да направим по-голям брой, може да ги разделим по равно за всички градове. Една картичка не изисква много време и средства и мисля, че няма да е непосилно да го направим Simple Smile Аз ще опитам да направя 20 и знам за още един човек, който вече има няколко готови, сигурно се сещате, че това е Реа Simple Smile

# 128
  • Мнения: 766
Здравейте! Искам да попитам дали някой е пазарувал от този сайт и какви са вашите отзиви http://www.kadifecraft.com/index.php .. по-специално въпроса ми е дали комплектовките са оригинални  Confused

Не съм пазарувала, но то си пише, че гоблените са на определени фирми, значи са оригинали  Peace

Съвсем наскоро си поръчах от там три гобленчета и ми дойдоха. Гобленчетата са руски, даже има номер на опаковчика. Хората са много любезни, бързо ми доставиха нещата, прегледна опаковка ... първите ми впечатления са добри.

# 129
  • Мнения: 7
Здравейте! Искам да попитам дали някой е пазарувал от този сайт и какви са вашите отзиви http://www.kadifecraft.com/index.php .. по-специално въпроса ми е дали комплектовките са оригинални  Confused

Не съм пазарувала, но то си пише, че гоблените са на определени фирми, значи са оригинали  Peace

Съвсем наскоро си поръчах от там три гобленчета и ми дойдоха. Гобленчетата са руски, даже има номер на опаковчика. Хората са много любезни, бързо ми доставиха нещата, прегледна опаковка ... първите ми впечатления са добри.

Как така пише номера на опаковчика, не са ли оригинални..? или просто ти ги комплектова някой?

# 130
  • Мнения: 21
Pea, страхотна картичка!   bouquet

Ще пусна етап от "Молитва за дома", за кратко я бях изоставила, защото се бях заела с друго, което не мога да покажа

# 131
  • Мнения: 5
Тази молитва има ли я някъде от където може да се поръча готова и комплектована,както други гоблени,а не аз да си купувам всичко по отделно.Аз привършвам снежната целувка на Дим и искам да си набавя нещо друго да имам за шиене.

# 132
  • Мнения: 482
Да си покажа подаръка за другарчето от играта с рождените дни:

   

# 133
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
ИнаТ, прекрасен е  Hug

# 134
  • Мнения: 228
Някой попадал ли е на схема на този гоблен? Имах, но нямам идея какво е станало с нея ... http://www.stitch.su/zolotoe_runo/%D0%9C%D0%9B-008
П.П. Дечко 95 май я ши!?

Общи условия

Активация на акаунт