БРОДИРАНА КРАСОТА - ТЕМА 105

  • 75 768
  • 716
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 482
Готова е и зелената роза и понеже си нямам друга работа, вижте какво друго измъдрих  Mr. Green Май съм шила първата си картичка преди повече от 20 години  hahaha Струва ми се, че са се променили цветовете, но може и да си въобразявам. Ще я сложа и нея за базара, може някой да си я хареса.

 

# 166
  • Мнения: 125
     И аз се включвам в картичките за базара.От София съм,който ще организира изпращането им, да ми пише на ЛС и някаква ориентировачна дата за среща.

# 167
  • Мнения: 0
Здравейте, мога ли да попитам само аз ли имам проблем с този сайт http://www.gobleni.info/index.php?option=com_content&task=vi … =55&Itemid=41  .. нито 1 схема не мога да изтегля Sad  ooooh! ooooh! и се чудя какво става  newsm78, Благодаря предварително   bouquet

# 168
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Имам желание да си поръчвам оригинални комплектовки.Бихте ли споделили сайтове с по-изгодни цени и най-вече доставка?Разглеждайки ebаy виждам ,че слагат доставка примерно по 12 долара на всеки гоблен ,дори да се поръчат 3....Някой правят отстъпка.Има ли продавач, който слага 1 доставка за 1 пакет???Ebay.de ми изглежда с по -разумна доставка така ли е?123.stitch също е с 1 цена за доставка мисля.....Споделете ако обичате малко опит...... Praynig

 Ако гледаш американския eBay e нормално цената на доставката да е много скъпа.Все си мисля, че в английския е доста по-евтино.

# 169
  • Мнения: 27
И аз неуспях newsm78

# 170
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
При мен се теглят нормално.

# 171
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 049
 Blush и аз благодаря, и врабецът непукист благодари за милите думи  Heart Eyes  Hug Heart Eyes

никога до сега не съм попадала на толкова некадърно написана инструкция  Tired единственото им оправдание е, че са канадци и може би (но само може би) английският не им е роден език  Tired

# 172
# 173
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Айде да покажа малко напредък по воденицата:

# 174
  • Мнения: 2
и при мен саита няма проблем - мога да тегля

# 175
  • Троян
  • Мнения: 141
МММММММММММММММ ,тази ми лепна на сърцето Hug  (искам схема)
Джема страхотна е тази водениц Crazy

# 176
  • Бургас
  • Мнения: 94
ето го и моя котаран готов

# 177
  • Мнения: 3 961
Много хубави гоблени и картички сте показали. Реа и ИнаТ направо са във вихъра си  bouquet За съжаление аз три дни не съм хващала игла(по цял ден на лекции и не ми остава време), ноо в събота и неделя поне мъничко ще наваксам. А вие продължавайте в същия дух Peace

# 178
  • Мнения: 44
Страхотни картички, страхотни етапчета и завършени красоти!
Браво на вас! Hug
И аз заших една от розите- меланж, но не мога да намеря готова картичка за нея.  Аз съм във Франция, намерих един сайт, но  6 бр., обикновени, бели,без кант или релеф са 6 евро. Цената е ок, но доставката е още толкова. Някой от вас знае ли сайт с по-голям избор и с доставка из ЕС?
ИнаТ, направо се влюбих в зелената роза! Много хубаво ти преливат цветовете. Бод по бод ли си я шила и как постигна ефекта да стават по-светли листата на върха?

# 179
  • Мнения: 482
Да, бод по бод ги правих и двете рози, но явно си зависи и от конеца, при единия има много фрапираща разлика между най-светлия и най-тъмния нюанс.
За картончетата може Бяло цвете да каже дали знае такъв сайт. Също може да си поръчаш от Бг, по 0.40-0.50 лв са, изпращат по пощата. Няма да казвам пак от къде, че вече ще излезе, че ги рекламирам. Ако не се сещаш, ще ти пиша на лични Simple Smile
И да се оплача, че набързо направих една картичка, за която установих, че няма тъмносиво за контур. Направих го с най-тъмното, което имах и ми изглежда бледо. Чудя се да разшивам ли или така да го оставя...
Реа, от къде ги намираш тези схемички, все по моя вкус Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт