Искам да кажа ... (81)

  • 68 687
  • 748
  •   1
Отговори
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Хайде в новата тема с пожелания за волна и спокойна отпуска.

Когато готвите нещо,
не забравяйте да пратите
линк към рецептата на Лале в дъжда за тук:
Готварската книга на "Искам да кажа..."  chef

# 1
  • Мнения: 5 362
Благодаря, Лиляна!
Вчера поръчахме столче за каката, а ситното наследява нейния. Днес пък ММ ме зарадва с нов обектив Heart Eyes, пак за годишнината миналата седмица.

# 2
  • Мнения: 9 569
Благодаря за темата bouquet Приятна почивка на всички! Heart Eyes

# 3
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 179
И аз благодаря!

Пообиколихме няколко пъти Панчарево с колелетата, сега - малко излежаване вкъщи Simple Smile

# 4
  • В Космоса
  • Мнения: 9 878
Всички да разпуснат доволно и много приятни емоции по време на отпуската! Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 17 277
Поздрави и от мен от слънчева Гърция Simple Smile
Да кажа набързо на Тонка, че никакви салати не режа  Laughing В хотела има закуска, после се изтъркулваме на плажа пред него. На обяд хапваме в ресторанта на хотела и спим, следобяд на басейна, после вечерна разходка до градчето, където хапваме, ядем сладолед от сладоледаджийница с безброй видове (вчера ядох с кадаиф Grinning) и накрая луна парк.
Раят на земята ми е!
Във всеки ресторант ни носят хляб, вода и десерт от заведението; всяко фрапе се сервира с чаша вода, всяка бира - с купичка чипс.
4-та година сме по гръцко и все повече ни харесва.

# 6
  • Мнения: 5 362
Къде сте, Бърди? Завиждам, ние ще ходим чак през септември ако ни е писано.

# 7
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 179
И не сме септември. Но аз режа салати, с останалото се оправят мъжете Simple Smile

# 8
  • София
  • Мнения: 17 277
Ставрос се казва градчето, много е близичко, затова си го харесваме Simple Smile

# 9
  • Мнения: 39 302
Благодаря и за новата тема!
Бърди, издай къде сте! Praynig
ООО и аз си го харесвам! Надявам се тази година пак да сме там.
Дай името на хотела. Ако е Ставрос ми е с прекалено тесни стаи.
Отидете при Мустакас за гироси.

# 10
  • Мнения: 5 362
Ставрос се казва градчето, много е близичко, затова си го харесваме Simple Smile
Миналата година бяхме в Олимпиада, следващото след Ставрос.  Hug

# 11
  • София
  • Мнения: 17 277
Хотелът е Рихиос, също не са големи стаите - но ни стига.
Ще идем при мустака, мерси за препоръката, не сме ходили там, но го знам Simple Smile
Иначе предишни години и аз режех салати, но не ми беше много кеф Simple Smile Но дребната не издържаше в ресторанти и ни беше по удобно така. Сега вече е пушка, а и тук не е толкова скъпо както надолу по Халкидики, за 20-тина евро ядем.

Ходихме и до Олимпиада, хубаво е Simple Smile Ядохме там едни риби на брега, мммм!

# 12
  • Мнения: 10 874
Благодаря за темата! bouquet

Не ми се пише в последно време, че са ме налегнали едни проблеми, но поне да следя за рецепти. Мъжът ми има рожден ден днес, а е на работа и вероятно ще се прибере късно. Трябваше да го отпразнуваме с юбилея на свекървата, който беше на 30-ти, ама като гледам, не знам дали ще се получат нещата. То и без това на мен не ми е особено празнично, на него пък съвсем. Но както дойде. Надявам се до понеделник да „живна“ малко, че тогава детето има рожден ден и поне на него да си му направим празник. Толкова се вълнувах покрай тия рождени дни (още от 25-ти юни се започна с юбилея на баща ми), с такова вълнение поръчвах торти, а как се обърнаха нещата... Sad Поне едно хубаво нещо остана - в очакване съм сестра ми да роди скоро, вече е в деветия месец и всички чакаме новината. Heart Eyes

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 7 303
Само ще ви чета кой къде почива Simple Smile В сезон никъде не можем да идем.


Лале, честит рожден ден на мъжа ти! Горе главата  bouquet

# 14
  • Мнения: 39 302
Приятели отиват на Олимпиада, но на мен ми се видя малко по- селско. Въпреки че има стриптийз бар. Мъжете там са големи образи. Вечерят в таверна, жените се приберат да са при децата а те на стрипбар. После за изтрезняване- в морето.
Я раздухай къде е тази сладоледаджийница. Знам главната, но не си спомням да е имало такова нещо. Там къде продават примерно понички, пасти, баклави има и сладолед, ама да ми комбинират не ми се е случвало.
Лале, хубави моменти описваш, а ти си тъжна! Дано след рождения ден на малката да си по- весела!

Общи условия

Активация на акаунт