Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век"( Muhteşem Yüzyıl) тема 61

  • 49 100
  • 731
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 351
И аз си го мислех това за Photoshop, но реших да не проявявам съмнение

# 16
  • Мнения: 90
То е ясно, че всички професионални фотосесии се тушират и обработват, но въпреки това Селма е много красива жена и това се вижда и от снимките от личния архив. Въпреки, че моят типаж е Мерием. 

# 17
  • Мнения: 19
Нещо липсваше тази Селма на прощалната вечеря,или просто не са я показали? Thinking

# 18
  • Сливен
  • Мнения: 145
Добър вечер. Само да поясня,че аз не вярвам на всяка статия и информация. Но все пак нищо не можем да знаем,какво се е случило Simple Smile
Чакам с нетърпение новият фрагман Simple Smile
Селма не ми харесва особено,но не мога да каже,че не е симпатична,всеки си има различен вкус.

# 19
  • Мнения: X
Изглежда много красива, но да не забравяме, че един талантлив фотограф може не само от всяко дърво свирка да направи, но ако иска и оркестър ще сътвори. Photoshop-а е майстор в създаването на илюзии.

Точно така  Peace Селма въобще не е красавица. Фотошоп, грим и хубава фигура.

# 20
  • Мнения: 12
Изглежда много красива, но да не забравяме, че един талантлив фотограф може не само от всяко дърво свирка да направи, но ако иска и оркестър ще сътвори. Photoshop-а е майстор в създаването на илюзии.

Точно така  Peace Селма въобще не е красавица. Фотошоп, грим и хубава фигура.


 newsm10  на същото мнение съм..и добро осветление,и добър фотограф,също!

# 21
  • Мнения: 12
Трендафилка е публикувала интересно нещо в старата тема,че го прехвърлям тук:

"Турецкий сериал «Великолепный век» вновь поднял волну дискуссий. На этот раз поводом стала одна из последних серий, где по приказу султана Сулеймана был убит его визирь Ибрагим-паша. Масло в огонь и без того беспокойной судьбы сериала подлил историк Айкут Джан. В своей книге «Смерть Паргалы» он рассказывает о том, что после убийства паши, его тело на лодке отвезли в некое тайное место и там похоронили. По словам ученого, визиря не могли придать земле в дневное время — процесс должен был остаться незамеченным.

«На османских миниатюрах мы видим как проходили похороны визиря. В сериале показано, будто его хоронили днем. На самом деле мы знаем, что его тело тайно вывезли из дворца под покровом ночи. На миниатюрах мы видим, что дворцовая стража держит в руках факелы. Это доказывает, что тело было вывезено ночью», - говорит Джан.

Другим спорным моментом стала сцена похорон Ибрагима. В фильме показано, что его хоронили как государственного мужа: на гробу даже видна его чалма. Однако, у ученых иное мнение о том, как все происходило в действительности. «В ночь, когда убили Ибрагима-пашу, его тело вынесли из дворца. Положив на ложку, его увезли. Есть разные мнения по поводу того, где его похоронили. Одна из версий — его предали земле рядом с пристанищем дервишей в Галате, другая — что рядом с тюрьмой Терсане. Иные ученые считают, что тело просто сбросили в море», - рассказывает историк Эрхан Афьонджу.
Това е от интервюто на турския историк Айкут Джан.За миниатюрите писах в тази тема по-рано.




newsm51 newsm51 newsm51 Супер!Мерси!

# 22
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Запис.

# 23
  • Мнения: 0
 
Цитат
Иные ученые считают, что тело просто сбросили в море
  Нали Пашата беше син на рибар. От рибите дошъл при тях се върнал. Справедливо е.

# 24
  • Мнения: 3 485
Випче   bouquet   Hug Heart Eyes
Аз си пиша в старата тема защото съм послушно другарче ! Embarassed
Корделия ти пък за какво си се записала? Днес четох ,че конфискували хайвер от черна моруна  да не го раздават ,ако е за това и аз съм на опшката! Пу-пу-пу запис! Crossing Arms

# 25
  • София
  • Мнения: 11 125
 Hug

# 26
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Випче   bouquet   Hug Heart Eyes
Аз си пиша в старата тема защото съм послушно другарче ! Embarassed
Корделия ти пък за какво си се записала? Днес четох ,че конфискували хайвер от черна моруна та може и да го раздадат ,ако е за това и аз съм на опшката! Пу-пу-пу запис! Crossing Arms
ахахахха, записах се да не изгубя.. Че нямам много време.  Wink
До късно снощи субс, днес на работа и съм уморена.  Wink

# 27
  • Мнения: 0
Изглежда много красива, но да не забравяме, че един талантлив фотограф може не само от всяко дърво свирка да направи, но ако иска и оркестър ще сътвори. Photoshop-а е майстор в създаването на илюзии.

Точно така  Peace Селма въобще не е красавица. Фотошоп, грим и хубава фигура.


 newsm10  на същото мнение съм..и добро осветление,и добър фотограф,също!
Според мен Селма Ергеч, Нур Фетахоглу и Дениз Чакър са най - красивите, лично мое мнение. Такава визия ми харесва, не мога да отрека, че Мерием също е симпатична, но и липсва нещо, де да знам Laughing Thinking

# 28
  • Мнения: 265
И аз се записвам в новата тема и съм в очакване да се върне любимият ми Бали Бей! Еххх да си дойде , че да ми се напълнят очите ( и устата със слюнка) Simple Smile. Очи пълни ръце празни са казали хората, но пък да оплакнеш окото с нещо такова си е направо благодат.  Е на хубавото няма как да кажа, че не е!

# 29
  • София
  • Мнения: 351
Според мен Селма Ергеч, Нур Фетахоглу и Дениз Чакър са най - красивите, лично мое мнение. Такава визия ми харесва, не мога да отрека, че Мерием също е симпатична, но и липсва нещо, де да знам Laughing Thinking

От мацките в сериала моята класация за красота е:
1. Нур
2. Мерием
3. Нигяр
4. Селма

Дениз Чакър нещо не ми харесва. Тези мимики с устата, които прави, са ми леко противни.

Общи условия

Активация на акаунт