Колко струва ремонт на една стая?

  • 10 889
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 747
В Практикер,Бриколаж и Баумакс оцветяват латекс.Но Декоратор имат направо оцветен латекс по каталог.Успех с ремонта.

# 16
  • Мнения: 9 018
Благодаря.
Сигурно март месец ще го започнем, но всичко зависи от парите.
Едно по едно може би.
Ще купим латекса първо.
После малко по малко.

# 17
  • Мнения: 0
Латекса няма да ти стигне в никакъв случай  Crossing Arms умножи го по 1.7 и ще познаете количеството  Wink

# 18
  • Мнения: 9 018
Кое да умножа по 1.7?
Квадратурата или ...?

# 19
  • Мнения: 0
Кое да умножа по 1.7?
Квадратурата или ...?
Количеството,което се спрягаше по-горе,за стените и таваните по отделно,защото ще са 2 цвята!!

Последна редакция: пн, 28 яну 2013, 23:24 от sesil_8

# 20
  • София
  • Мнения: 1 747
Ето калкулатор за боя всеки да си смята.

http://www.calculator.bg/1/boia.html

# 21
  • София
  • Мнения: 484
В къщи като правихме ремонт ,след щателно обикаляне , най-евтино излиза оцветяването на латекса в магазини Топливо. Там нямаше изискване за вида на латекса , който ще се тонира , докато в бриколаж имаше , поне преди 2 години.

# 22
  • Мнения: 1 069
Точно тонирания ни латекс в Топливо бе в такива безобразни цветове и само се доближаваше на избрания в каталога им. Аз не съм доволна

# 23
  • Мнения: 0
Ти като "майстор" да си обърнал внимание,че даваш разхода в КГ,което доста далече от ЛИТРИ,плюс това калкулатора,който си дал е във литри за 1 РЪКА Laughing .Нищо де,ще се научиш  Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 1 747
Въобще не обърнах внимание в какво смята калкулатора.Просто търсих един друг калкулатор за други неща и това ми излезе като линк.И реших да го публикувам.

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 5 039
И аз с въпрос: правим освежаващ ремонт, под наем сме, подът е със стар паркет масив -доста запазен, но все пак.... С какво мога да го мина отгоре, изключвам циклене и лакиране, може би някакъв препарат за паркет или нещо такова...Целта е да се освежи малко на вид, ако може...

# 26
  • Мнения: 499
За оцветяването на латекс: взех си оцветител 2-3 лв. и си го оцветихме сами. Резултатът ми хареса повече от колкото предполагах.

Общи условия

Активация на акаунт