КРЕМ ПРОТИВ БРЪЧКИ 30 +

  • 54 926
  • 39
  •   1
Отговори
  • Мнения: 287
С извинение към модератор, ако не е мястото на тази тема тук   bouquet

Като повечето жени достигнали конкретна възраст искам да попитам за крем за против бръчки, от който са доволни дамите на 30+
Кожата ми е много суха и ми писна от неуспешни опити да си намеря подходящ крем против бръчки.
В момента най-доброто ми попадение е крем на l,oreal нутри голд. Е, това е точно за мен - консистенция и усещане на кожата след нанасяне. Искам такъв, но вече с противобръчков ефект.
Държа да напиша, че на този етап луди пари за мазило НЕ давам! Ползвала съм от по-класната козметика виши, авен и т.н., но да си призная има и доста добри продукти на по-поносима цена.
Ще съм благодарна на мнения и отзиви от ваша страна  Hug

# 1
  • Мнения: 750
С една дума...искаш страхотен противобръчков крем за 5-6 лева. Thinking
Сори,ама немога да ти помогна.
И не вярвам и другите да ти помогнат.
Защо ли?
Защото ако ти препоръчат Дева например,след употребата ще кажеш  че ефект-няма.
Не очаквай от крем за лице с цена 5 лева чудеса.
Като не можеш да си позволиш повече-по добре си вземи някое масло за лице отколкото да се мажеш с някой крем за лице дето е фрашкан с парабени и подобни.
Има много теми тук.Порови се,почети мнение и препоръки и ще намериш отговора там.

# 2
  • Мнения: 6
С една дума...искаш страхотен противобръчков крем за 5-6 лева. Thinking
Сори,ама немога да ти помогна.
И не вярвам и другите да ти помогнат.
Защо ли?
Защото ако ти препоръчат Дева например,след употребата ще кажеш  че ефект-няма.
Не очаквай от крем за лице с цена 5 лева чудеса.
Като не можеш да си позволиш повече-по добре си вземи някое масло за лице отколкото да се мажеш с някой крем за лице дето е фрашкан с парабени и подобни.
Има много теми тук.Порови се,почети мнение и препоръки и ще намериш отговора там.

съгласна. винаги съм се чудила на момичета дето дават 120лв за парфюм или тоалет и се мажат с кремче за 7-8 лв  Sunglasses

# 3
  • Мнения: 6
и все пак не всеки има възможност, това е добра идея за евтина терапиика (а каквото остане от продуктите може да се консумира  Grinning) http://grim-bg.net/Domashen-krem-protiv-brachki.html

# 4
  • Исландия
  • Мнения: 60

В момента най-доброто ми попадение е крем на l,oreal нутри голд. Е, това е точно за мен - консистенция и усещане на кожата след нанасяне. Искам такъв, но вече с противобръчков ефект.
Държа да напиша, че на този етап луди пари за мазило НЕ давам! Ползвала съм от по-класната козметика виши, авен и т.н., но да си призная има и доста добри продукти на по-поносима цена.
Ще съм благодарна на мнения и отзиви от ваша страна  Hug

НутриГолд се препоръчва за жени със зряла кожа, суха и деликатна кожа, които търсят подхранване и възстановяване, което си е вид антистарееща грижа. Иначе съм съгласна с преждеписалите- след 30 г. възраст  компромис с качеството на козметиката не е от полза и ако трябва дай "луди пари", отколкото на 45 г. да се чудиш защо така е станало.

това е добра идея за евтина терапиика (а каквото остане от продуктите може да се консумира  Grinning) http://grim-bg.net/Domashen-krem-protiv-brachki.html
На пръв прочит това по-скоро ми прилича на домашна маска, но не и до крем. Съмнявам се  за справяне с бръчки. Има много сайтове (thelotioncrafter, skinactives и др. ), които предлагат точно съставки за професионално приготвяне на крем в домашни условия - в съответната концентрация на активки, емулгатори, консервиращи съставки, penetration enhancers и т.н. Без последните, без транспортните съставки, няма как съставките да проникнат и да действат, а си остават на повърхността.  Peace

# 5
  • Мнения: 287
Дами, може ли да ви помоля НЕ С ТОЗИ ТОН ако обичате  Peace
Съвсем добронамерено съм пуснала темата и смятам, че всеки може да се изкаже.
Никъде не съм конкретизирала цена, още по-малко 5-6лв!
Давала съм по 50-60лв за кремове, които отиват в кофата за боклук, тъй като не се оказват подходящи за моята кожа. Затова споменах за въпросния L'oreal, който е среден клас, но ми върши много по-добра работа от един AVENE примерно.
Все пак смятам, че може да се намери нещо добро за всеки и да отговаря на покупателната му способност. От ROC съм възхитена, но по 180лв. на месец не мога да давам само за 1 крем.
Надявам се да ме разберете правилно  Wink

# 6
  • Исландия
  • Мнения: 60
А защо искаш да смениш Л'Ореалския? Ако си доволна, продължавай да си го ползваш. Важно е да се избира подходящ крем, съобразен с нуждите на кожата, иначе ефектът ще бъде винаги нулев Peace

# 7
  • Мнения: 702
Не мога да се съглася,че Нутри голд на Лореал е за зряла кожа.Имам книжка на Лореал със всичките им продукти и Нутри голда го дават за 25+.
Друга серия на марката,която е точно за над 30 е Yoth Code.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 952
В класа, който мисля, че те устройва препоръчвам продуктите на Биодерма. В твоя случай смятам, че серията Matricium ще бъде на мястото си. Цените са 30-50 лева за различните продукти.http://www.bioderma.com/bg/produktite/kakvo-novo.html
За суха кожа опитай и нещата на ДМ или Юсерин с урея и то сега през студения период на годината.

Наскоро купувах няколко продукта бяла козметика като опитах да взема неща по-висок клас от обичайнете неща на Биодерма, които ползвам. Втора седмица ги въртя и суча, не е трагично, но не ги чувствам като мои. Няма да цитирам марки и цени, за да не поведа разговора в грешна посока, но ще кажа че купих съответните серии след дълго и внимателно четене, подбиране и консултации в магазините.
Бях се почувствала длъжна да отделям повече средства за кожата на лицето си и нещо не се получи.
Сутрин преди останалите неща винаги слагам нещо за свиване на порите. Мъчила съм с всички серуми от високия клас, налични в тукашните магазини, нищо не ми действа по-добре от един простъчък pore refiner на Биодерма, а вечер след работа мицеларната им вода за проблемна кожа.
Не казвам, че няма да продължавам с опитите, но щом до 40-тата си година не съм видяла по-добър ефект от продуктите с цени 100+, мога убедено да смятам, че медицинската козметика в аптеките си върши работата.
Подобен ми е опитът с фон дьо тен-ите, пудрите, ББ кремове, тонирани такива и т.н. Най-доброто матиращо и изравняващо тена средство се оказа един ББ крем на Буутс, който купих спонтанно и чиято цена не помня, но със сигурност не надхвърля 20-30 лева.

За да не ме разберете грешно - обичам глезотиите, харча своите си пари и леко правя и спонтанни и неспонтанни покупки.

# 9
  • Мнения: 3 263
http://www.nivea.bg/products/face-care/pure-and-natural/pure-and … anti-age-day-care

Това кремче на Nivea има добър ефект при бръчици. Хидратира чудесно.

Имам много скъпа козметика, както и много си харесвам един български крем за 10 лева.

# 10
  • Мнения: 2 216
В темата за Евтините продукти, жените са доволни от крем Дева със смокиня /цената е около 6лв/.

# 11
  • Исландия
  • Мнения: 60
Не мога да се съглася,че Нутри голд на Лореал е за зряла кожа.Имам книжка на Лореал със всичките им продукти и Нутри голда го дават за 25+.
Друга серия на марката,която е точно за над 30 е Yoth Code.

Права си, Gali D. Попаднах на сайтове, в които се споменава 25+. Тъй като аз не смятам възрастовия подход за удачен в избора на крем, прецених по съставките, че е подходящ за суха и деликатна кожа, и за по-зряла кожа, точно заради тях: моите наблюдения са, че калцият се изпозлва най-вече в кремове за зряла кожа (напр. другият им такъв крем, с калций, е за зряла кожа, както и на Ланком, ХР). Калцият играе рола на съставка, която цели да доведе до уплътняване на кожата, чието изтъняване и липса на плътност се наблюдава точно в зряла възраст. Peace

# 12
  • Мнения: 6
В класа, който мисля, че те устройва препоръчвам продуктите на Биодерма. В твоя случай смятам, че серията Matricium ще бъде на мястото си. Цените са 30-50 лева за различните продукти.http://www.bioderma.com/bg/produktite/kakvo-novo.html
За суха кожа опитай и нещата на ДМ или Юсерин с урея и то сега през студения период на годината.

Наскоро купувах няколко продукта бяла козметика като опитах да взема неща по-висок клас от обичайнете неща на Биодерма, които ползвам. Втора седмица ги въртя и суча, не е трагично, но не ги чувствам като мои. Няма да цитирам марки и цени, за да не поведа разговора в грешна посока, но ще кажа че купих съответните серии след дълго и внимателно четене, подбиране и консултации в магазините.
Бях се почувствала длъжна да отделям повече средства за кожата на лицето си и нещо не се получи.
Сутрин преди останалите неща винаги слагам нещо за свиване на порите. Мъчила съм с всички серуми от високия клас, налични в тукашните магазини, нищо не ми действа по-добре от един простъчък pore refiner на Биодерма, а вечер след работа мицеларната им вода за проблемна кожа.
Не казвам, че няма да продължавам с опитите, но щом до 40-тата си година не съм видяла по-добър ефект от продуктите с цени 100+, мога убедено да смятам, че медицинската козметика в аптеките си върши работата.
Подобен ми е опитът с фон дьо тен-ите, пудрите, ББ кремове, тонирани такива и т.н. Най-доброто матиращо и изравняващо тена средство се оказа един ББ крем на Буутс, който купих спонтанно и чиято цена не помня, но със сигурност не надхвърля 20-30 лева.

За да не ме разберете грешно - обичам глезотиите, харча своите си пари и леко правя и спонтанни и неспонтанни покупки.
в тоя клас харесвам продуктите със стовлови клетки, http://kozmetikabg.eu/emulsiya-lice-sas-stvolovi-kletki-vitamin-p-2430.html  - ябълкови http://www.kozmetika.bg/show/SANS-SOUCIS/64064_%D0%9D%D0%BE%D1%8 … 0%BE%D0%B7%D0%B0/ -алпийска роза. ТО до колкото знам стволовите клетки винаги са растителни в кремовете Simple Smile

# 13
  • Мнения: 311
Вмъквам се и аз в темата. А какво ще кажете за Галеник? Итам има анти-бръчкови кремове, но незнам дали вършат работа. Добри ли са? Аз съм ползвала околоочния- харесам ми.

# 14
  • Мнения: 6
Вмъквам се и аз в темата. А какво ще кажете за Галеник? Итам има анти-бръчкови кремове, но незнам дали вършат работа. Добри ли са? Аз съм ползвала околоочния- харесам ми.

една приятелка каза ,че майка и ползвала този http://www.kozmetika.bg/show/GALENIC/58804_%D0%A0%D0%B5%D0%B2%D0 … 2%D1%83%D1%80-55/ , не бил лош. Ама за мен е малко скъпичък  Sad

Общи условия

Активация на акаунт