Какво имат да делят Нешка и Бианка след 30 години?

  • 84 945
  • 1 812
  •   1
Отговори
# 1 755
  • София
  • Мнения: 4 291
"В интерес на истината, първата стъпка беше нейна"
След този цитат др. /да не се бърка с д-р / Нинов ми става още по-противен.
Въобще не поема отговорност за случилото се.

# 1 756
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541

"звездно семейство"?!?! - хахаха! Ако не беше звездата Нешка, никакви Бианки, Илиянки и всякакви ...анки, нямаше да са това, което са в художествената гимнастика и тиквен медал нямаше да имат, не ли пък златни и сребърни. Бианка да вземе да млъкне заедно с простия си мъж и да престанат да се излагат, че деца имат и те носят последствията от техните глупости.
...

И какви последствия според теб ще има за децата им?  newsm78 Големият син учи медицина, едва ли този скандал ще му нанесе някакви психически травми, малкият учи в чужбина, където никой не се интересува от нашата худ. гимнастика и скандалите около нея.

# 1 757
  • Мнения: 2 127
Извинявай, ама не схванах връзката между ученето на медицина и психическите травми. Като запишеш ти бият ваксина против тях или...?
Достатъчно неприятно е да се говори, че родителите ти се нуждаят от спешно психиатрично лечение.

# 1 758
  • София
  • Мнения: 62 595
ако момчето живее и учи в чужбина, хич няма и да разбере за тукашната буря в чаша вода. Него го интересуват други работи, а и винаги ще намери начин да оправдае баща си за всичко, докато получава това, което иска.

# 1 759
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541
Извинявай, ама не схванах връзката между ученето на медицина и психическите травми. Като запишеш ти бият ваксина против тях или...?
Достатъчно неприятно е да се говори, че родителите ти се нуждаят от спешно психиатрично лечение.

Имах предвид, че е на 24-25 години, т.е достатъчно голям, за да прецени за себе си кой е крив или прав и да получи психични травми от историята. А и едва ли има време да се рови във форуми, за да чете хейтърски мнения.

# 1 760
  • Мнения: 5 710

"звездно семейство"?!?! - хахаха! Ако не беше звездата Нешка, никакви Бианки, Илиянки и всякакви ...анки, нямаше да са това, което са в художествената гимнастика и тиквен медал нямаше да имат, не ли пък златни и сребърни. Бианка да вземе да млъкне заедно с простия си мъж и да престанат да се излагат, че деца имат и те носят последствията от техните глупости.
...

И какви последствия според теб ще има за децата им?  newsm78 Големият син учи медицина, едва ли този скандал ще му нанесе някакви психически травми, малкият учи в чужбина, където никой не се интересува от нашата худ. гимнастика и скандалите около нея.

Може би имаше предвид, че за децата е тежко родителите да са негативно в устите на много хора. Големият е студент в Плевен.
Но чак пък травми едва ли Simple Smile

# 1 761
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541
Е, то за всички известни хора /политици, шоу-бизнес и пр./ се пишат дори по- гадни работи по форумите и то непрекъснато, по тази логика никой не трябва да става известен, защото детето може да ги прочете.  ooooh!
Както и да е, в случая единият е достатъчно голям, другият не е в Бг.

# 1 762
  • Мнения: 5 710
Аз обаче се опитвам да си представя какъв е бил живота им на тези хора
Значи тя е на 20 / с вид на 10/ току що излязла от буркана, влюбена в този мъж и
се оженват, той си взима детето и стават семейство. Това трябва да е бил голям шок  за тази жена изведнъж с малко дете и в чужбина, където по всяка вероятност не са знаели почти език....
нищо чудно да й се е отразило психически всичко това, всъщност как няма да се отрази

Друга такава двойка са Мария Петрова и Боби Михайлов, който довежда не едно, ами две деца вкъщи, а тя е ужасно млада и трябва да ги гледа, обгрижва и възпитава...

# 1 763
  • Мнения: 3 827
трета такава е спряганата Илияна Раева , друга такава е Елизабет Колева ,
те се женят , докато са още млади и крехки , та си пласират младостта ,
после бързо писват на мъжа си , обаче нямат изход и се правят на разсеяни ,
Бианка може и да е изключение от последното , защото са все заедно в чужбина ...

# 1 764
  • Мнения: 5 710
Четох, че Мария Петрова ги е отгледала децата на Боби Михайлов - че ги е направила хора, като се казва. С голям респект. Прала, чистила, готвила , деца гледала.. хич не й е било лесно, но изглежда много зряла жена, много на земята.
На Бианка също не й е било лесно - изведнъж целия ти свят става този мъж и детето.
И си на 20.

# 1 765
  • Мнения: 62
...и само Нешка няма  грешка, нали, Ана? Wink

# 1 766
  • Мнения: 3 827
Четох, че Мария Петрова ги е отгледала децата на Боби Михайлов - че ги е направила хора, като се казва. С голям респект. Прала, чистила, готвила , деца гледала.. хич не й е било лесно, но изглежда много зряла жена, много на земята.
На Бианка също не й е било лесно - изведнъж целия ти свят става този мъж и детето.
И си на 20.
да , и как децата на Б.М. не са я понасяли , правили са й номера , дъщерята го разказа ...
те ако имат независимост , едва ли биха направили така , ама гимнастички ...
непрофесионален спорт , излизат без нищо оттам ......

# 1 767
  • Мнения: 4 399
Четох, че Мария Петрова ги е отгледала децата на Боби Михайлов - че ги е направила хора, като се казва. С голям респект. Прала, чистила, готвила , деца гледала.. хич не й е било лесно, но изглежда много зряла жена, много на земята.
На Бианка също не й е било лесно - изведнъж целия ти свят става този мъж и детето.
И си на 20.


Истински страдалки! ТоЧно Б. Михайлов ли не е имал пари я за пералня, я за ЧистаЧка, та жена му прала, Честила, може и да е гладила даже.  Laughing
За Бианка съм по-съгласна. То стига да живееш с Човек с такъв поглед.

Две неща много ме впеЧатлиха в това интервю:
1. Как първата му жена с радост си е оставила детето. Това го раздува във всиЧките си интервюта.
2. От Нешка се изисква да застане зад Бианка и да подкрепи връзката на едно дете с женен мъж, възползвал се от служебното си положение.  Shocked
Тези двамата минаха всякаква мярка, а журналистите са такава продажна пасмина, Че не знам как се гледат в огледалото!

# 1 768
  • UK
  • Мнения: 1 334
бащата на Боби Михайлов е живял с тях в началото в Англия,точно за да помага с децата-това съм го чела в интервю на Мария Петрова

# 1 769
  • Мнения: 5 710
Ами те ( глей ся как ме караш да обяснявам) в началото на в-рката са били 2стаен апартамент из кварталите, където съседите още помнят Мария като много свестна жена ( това убий ме не мога да ти кажа къде го четох, едно ли беше..)
После се местят в някаква къща отвъд околовръстното

Не знам, за мен да си на около 20 и да имаш доведени 1-2 деца си е голям стрес, още повече, ако си бил до вчера по тренировки и състезания само. как по-деликато сега да го кажа...

Общи условия

Активация на акаунт