Какво имат да делят Нешка и Бианка след 30 години?

  • 84 916
  • 1 812
  •   1
Отговори
# 1 770
  • Мнения: 2 301
За Мария Петрова не знам, обаче някъде съм чела за Лили, че когато приключва с гимнастиката и изведнъж се оказва, че знае само пътят от залата до вкъщи.
Имаше нещо, че не можела да си намери залата във ВИФ като ходила първите пъти...
Те са живяли просто в нещо като балон- тренировки, състезания, подготвителни лагери.
Приятелките им са били от отбора.
Никакъв друг живот.
То може би затова и Бианка си я избрал Чавдар Нинов.
Човек в такова състояние много лесно можеш да го убеждаваш в каквото си искаш, да го откъснеш от средата, да направиш себе си център на вселената му и той да си мисли, че така трябва.

# 1 771
  • Мнения: 5 710

То може би затова и Бианка си я избрал Чавдар Нинов.
Човек в такова състояние много лесно можеш да го убеждаваш в каквото си искаш, да го откъснеш от средата, да направиш себе си център на вселената му и той да си мисли, че така трябва.


не можех така точно да го кажа, но точно така си представям двойката им

# 1 772
  • Мнения: 12 683
А пък  Нешка как оплю Мария, че се е превърнала в домакиня и готвачка.

# 1 773
  • Мнения: 2 318
Две неща много ме впеЧатлиха в това интервю:
1. Как първата му жена с радост си е оставила детето. Това го раздува във всиЧките си интервюта.
2. От Нешка се изисква да застане зад Бианка и да подкрепи връзката на едно дете с женен мъж, възползвал се от служебното си положение.  Shocked
Тези двамата минаха всякаква мярка, а журналистите са такава продажна пасмина, Че не знам как се гледат в огледалото!
Подкрепям! Защо се раздухва това и в какво точно искат да ни убедят семейство Нинови (или както се води там..)

Някой беше споменал назад в темата, Канаева отказала ли се е?  Rolling Eyes

# 1 774
  • София
  • Мнения: 62 595
Аз обаче се опитвам да си представя какъв е бил живота им на тези хора
Значи тя е на 20 / с вид на 10/ току що излязла от буркана, влюбена в този мъж и
се оженват, той си взима детето и стават семейство. Това трябва да е бил голям шок  за тази жена изведнъж с малко дете и в чужбина, където по всяка вероятност не са знаели почти език....
нищо чудно да й се е отразило психически всичко това, всъщност как няма да се отрази

Друга такава двойка са Мария Петрова и Боби Михайлов, който довежда не едно, ами две деца вкъщи, а тя е ужасно млада и трябва да ги гледа, обгрижва и възпитава...



Шок - едва ли. По-скоро е била влюбена и съвсем наивно е вярвала, че всички ще са едно щастливо семейство, барабар с доведеното дете. На тази възраст  влюбените момичета нямат опит, тя пък съвсем, и са готови да приемат всичко и всички от любимия и за любимия.

# 1 775
  • Мнения: 4 300
Започвате да правите съчинения по картинка и да съжалявате хора, които е много вероятно да са живели ако не по добре, то поне не по зле от вас, макар и различно.
Представете си се като страничен наблюдател на вашия живот и приложете съжалението към самите вас, за да видите как изглежда  Wink

# 1 776
  • София
  • Мнения: 62 595
Защо да е съжаление? Логично е момичетата да са живяли относително изолирано, защото трудно може да бъде обратното - по цял ден в залата, лагери, състезания - откъде ще се появят приятели, различни тези, които са в обичайната среда, а тя е спортната? Нешка, доколкото става ясно що за човек е, много е държала всичко да й е под контрол.

# 1 777
  • София
  • Мнения: 7 242
Ами не е било точно така. Свеки е живяла с тях, мисля Бианка я нарича "златното майче" - гледала е не само първото, но и второто дете. Самата Бианка казва, че е била по-скоро като сестра на сина на Нинов.
Относно Нешка - книгите, към които дадох линк са интересни и обясняват много неща. Още съм в началото, но мисля, че ще ги изчета с интерес, включително и тази за Ж. Шишманова.

# 1 778
  • Мнения: 169
"Ами те ( глей ся как ме караш да обяснявам) в началото на в-рката са били 2стаен апартамент из кварталите, където съседите още помнят Мария като много свестна жена ( това убий ме не мога да ти кажа къде го четох, едно ли беше..)
После се местят в някаква къща отвъд околовръстното"



Кво значи тука из кварталите - на улица "Нишава" близо до Южния парк живeeха в блока на сестра ми. Наистина за Мария само добро говореха съседите, само Боби дето имаше навика да си паркира джипа току пред входа на блока, дип че не можеше да си го вземе в хола. Като им стана готова къшата, се изнесоха там заедно с първото бебе и оттогава не са се вясвали.

# 1 779
  • Мнения: 390


Някой беше споменал назад в темата, Канаева отказала ли се е?  Rolling Eyes

Около нова година излезе  информация, че се е отказала. Избраха я за вицепрезидент на Руската федерация. Но скоро четох, че не се отказала окончателно, даже се надява да се пробва в Рио.  http://www.donbalon.eu/news182319_99.html

# 1 780
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541

Относно Нешка - книгите, към които дадох линк са интересни и обясняват много неща. Още съм в началото, но мисля, че ще ги изчета с интерес, включително и тази за Ж. Шишманова.

Кои години са писани и издадени тези книги?

# 1 781
  • Мнения: 7 774

от 1981 до 1985

има още една книга, тя е почти само снимки

Победи на красотата
http://startphotopress.com/beauty.html

# 1 782
  • Мнения: 5 710
Започвате да правите съчинения по картинка и да съжалявате хора, които е много вероятно да са живели ако не по добре, то поне не по зле от вас, макар и различно.
Представете си се като страничен наблюдател на вашия живот и приложете съжалението към самите вас, за да видите как изглежда  Wink

Никъде не съм споменавала такова нещо, не говоря неща, които не мисля, но ако случайо съм казала 'съжалявам ги" сигурно съм била в някакво раздвоение ментално.  Shocked

Казах, че се оптивам да си представя какво е за едно момиче на 20, което е живяло затворено и ограничено да се отзове в чужда страна, с малко дете и съпруг. До вчера са правили филми за теб, бил си обожаван от публиката и тн, а днес светът ти се свива до този човек и това семейство на място на което никой не те познава. И не смятам, че е нещо, което много 20годишни преживяват. Не казвам "това е нещо ужасно", защото не знам дали е ужасно.
Но съм сигурна, че такава промяна променя човека и се отразява психически, може би когато си по-млад е по-лесно,  не знам.

Аз на 30г. обърнах палачинката и се чувствах напълно щастлива, докато не се обърнах назад вече от някакво минало време и видях, че ми се е отразил много този стрес през който с усмивка на уста преминах. Физически, психически... трудно е да се обясни ( а и не е темата за това), но общо взето големи сътресения в лайфстайла според мен се отразяват скрито и много.

# 1 783
  • Мнения: 5 710

от 1981 до 1985

има още една книга, тя е почти само снимки

Победи на красотата
http://startphotopress.com/beauty.html

тази книга я имам в София Heart Eyes знам всяка снимка от нея наизуст. не само аз, и другите момичета от входа ни:))

# 1 784
  • Мнения: 7 774

тя ми е любимата
върнах всички бутилки от мазето, за да я имам  Blush

Общи условия

Активация на акаунт