Какво имат да делят Нешка и Бианка след 30 години?

  • 84 876
  • 1 812
  •   1
Отговори
# 1 785
  • София
  • Мнения: 62 595
така е, човек като е влюбен и започва нов живот, тръгва и на края на света!

# 1 786
  • Мнения: 2 382
А тези книги могат ли да се открият някъде на хартиен носител?

Прочетох книгата на Бианка и съм с много противоречиви чувства.
Не видях нищо толкова скандално. По скоро след събитията в Сеул разказът става грозен. Не защото не е лицеприятен за читателя, а защото в един момент усещаш същия този човек с напълно променен мироглед. В следващите страници имам чувството, че говори единствено и само за пари. И за Доктора, както тя нарича съпруга си.
Според мен разривът с Нешка е бил много травматичен и за двете страни и тя все още не го е преодоляла. Градацията от началото до края на книгата ми говори само за един изгубен и неудовлетворен от живота човек.
А относно това, дали Нешка я е защитила след случката с Чавдар, Бианка го пише и в самата книга, че Нешка е направила всичко възможно да няма никакви последствия за нея.

# 1 787
  • Мнения: 9 144
А относно това, дали Нешка я е защитила след случката с Чавдар, Бианка го пише и в самата книга, че Нешка е направила всичко възможно да няма никакви последствия за нея.

"Докторът" по-различни неща казва във всяко интервю. Явно той е човекът който има проблем с Нешка.
Особено впечатление ми направи последното сложено тук негово интервю видите ли "другарката" се опитала да ги раздели, но човек като се замисли, ако родителите са били ок с него, коя би била Нешка, че да се бърка??? Но не е така, нали?

# 1 788
  • Мнения: 2 315
А тези книги могат ли да се открият някъде на хартиен носител?

И аз искам да знам, особено "Победи на красотата"- искам да я имам   Praynig..Дали на "Славейков" може да се намери?

# 1 789
  • София
  • Мнения: 62 595
е как, нали двамата с Нешка са се конкурирали и май продължават да се конкурират за вллияние над Бианка! Той затова не я харесва Нешка, защото му е играла сечено като е отделила Банка от него!

# 1 790
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
http://www.blitz.bg/article/33183

Не знаех, че почти всички са гимнастички.

# 1 791
  • Мнения: 9 144
е как, нали двамата с Нешка са се конкурирали и май продължават да се конкурират за вллияние над Бианка! Той затова не я харесва Нешка, защото му е играла сечено като е отделила Банка от него!

Нешка може да е настоявала за уволнението му, но така би постъпил всеки нормален човек в тази ситуация.
Не Нешка я е разделила с Чавдар, не тя я е водила и вземала от залата... това си е било изцяло инициатива на родителите и... Но "доктора" продължава да твърди, как видите ли Нешка, та Нешка. Някой психолог може да каже повече от мен.

Само 2 показателни примера за подобни случаи с наши момчета бивши състезатели станали треньори в САЩ
Мариан Пенев - спортна гимнастика лежи 10 годишна присъда за изнасилване на състезателка.
Калоян Георгиев - акробатика обвинен в изнасилване също от състезателка, но само го депортираха.

Последна редакция: чт, 14 фев 2013, 19:33 от Бумър

# 1 792
  • Мнения: 2 381
Две неща много ме впеЧатлиха в това интервю:
1. Как първата му жена с радост си е оставила детето. Това го раздува във всиЧките си интервюта.
....

Той й благодари, че му го е дала и твърди, че останали добри приятели.
Любопитна съм да знам името на тази жена (наричана акробатката) и нейната история. Как се дава бебе, което на всичкото отгоре излиза извън страната и се прощава изневяра.
Може би Нинов й благодари, че не е правила сцени и не е излизала с нейната версия пред обществото поне до сега.

# 1 793
  • Мнения: 12 674
"Докторът" по-различни неща казва във всяко интервю. Явно той е човекът който има проблем с Нешка.
Особено впечатление ми направи последното сложено тук негово интервю видите ли "другарката" се опитала да ги раздели, но човек като се замисли, ако родителите са били ок с него, коя би била Нешка, че да се бърка??? Но не е така, нали?

Нешка е имала по-голямо влияние както върху момичетата, така и пред съответните органи.

# 1 794
  • Мнения: 2 988
1. Как първата му жена с радост си е оставила детето.

В едно старо интервю на Бианка има отговор на въпроса, не се сещам точно къде го четох. Бившата съпруга им е дала детето, когато са заминали за Белгия, защото е преценила, че ще има по-добър живот в чужбина с баща си, отколкото в България. Като се има предвид, че говорим за гладните години в началото на 90те, това ми звучи логично. Освен това детето вече не е било бебе по това време - той е бил новороден в 1986та, когато започва връзката на Нинови, значи при заминаването им вече е бил на 3-4 години поне, ако не и повече.

Колкото повече чета интервюта, толкова повече ми се затвърждава впечатлението, че цялата история е някакво отмъщение на Нинов към Нешка. Горката Бианка, какво са направили с това момиче. Този неин баща вместо на нея да ѝ вдига ръка, като разбрал за кого се омъжва (пак според нейно интервю), да беше вдигнал служебния си пищов и да го вкара тоя пръч в правия път тогава.

# 1 795
  • Мнения: 12 674
Бианка толкова години е щастлива с него.

# 1 796
  • Мнения: 2 988
А откъде знаем, че е щастлива? Щото тя едно време казваше, че и в националния отбор е много щастлива, пък на - какво излезе...

# 1 797
  • Мнения: 12 674
А откъде знаем, че е щастлива? Щото тя едно време казваше, че и в националния отбор е много щастлива, пък на - какво излезе...

Ами май не е наша работа. Ти щастлива ли си?

# 1 798
  • Мнения: 2 988
Като напиша книга по въпроса и ѝ искам 15 лева, тогава ще можеш да ми зададеш такъв въпрос. И с пълно право.

# 1 799
  • Мнения: 5 710
Андариел как ще се конкурират и продължават да се конкурират за влияние над Бианка Панова, мъжа й и Нешка Laughing. Ти да си чула Нешка да е казала нещо за Бианка в последните 25 години? Защото аз не... Нешка е тренирала много деца, много деца е направила шампиони. Прави трупа, Х спектакли на година.  Бианкиното внимание едва ли е и в сянкната на нейните мисли до излизането на мемоарите й. Точно тя я провокира да се обяснява по телевизията, грешка пълна - трябваше да остави тази двойка да си беснее по медиите, хората и без това стоплиха за какво става въпрос всъщност

Общи условия

Активация на акаунт