Смешки от форума - 9

  • 76 821
  • 735
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 024
Бих наблегнала на думата "предполагаемо"
в отговора си на този въпрос.

# 16
  • Мнения: X
Благодаря на всички, които ми обясниха "връзката" - всъщност не съм задавала въпрос. И, не, жената не кърми. Ако кърмеше, нямаше да е смешно, защото, за съжаление, заблудата, че кърменето е метод за предпазване от бременност, се шири повсеместно. И, да, всяка жена във фертилна възраст, която има матка и яйчници, е ВЪЗМОЖНО да забременее, ако прави секс без предпазни мерки, независимо дали кърми, или не, и независимо на колко месеца е детето и.

# 17
  • Мнения: 4 586
Това, жената, не е като човека. Ако не иска, може да забременее и през два презерватива. Ако иска, може да минат години.
Никое предпазно не дава сто цяло нула нула процента гаранция.

# 18
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Това, жената, не е като човека. Ако не иска, може да забременее и през два презерватива. Ако иска, може да минат години.
Никое предпазно не дава сто цяло нула нула процента гаранция.

Прав си за последното.Все пак не забравяй "човеците" откъде излизат.

# 19
# 20
# 21
# 22
  • Мнения: 2 188

Изтрита е, да бяхте копирали нещичко  Whistling

# 23
  • София
  • Мнения: 1 210
А де..аз мислех, че ще има развитие Laughing
Темата се казваше "..." и поста на авторката беше нещо от рода на: Лично аз се чувствам най-добре в удобно облекло като спортувам.
И туй то - кратко и ясно. Искала е да се изкаже просто, защото то повод за дискусия нямаше.

# 24
  • Мнения: 2 188
Цитат
Стана ми много интересно за онова момиче и неговата  сестра която изпаднала в кома заради някаква дама в черно. Mr. GreenБоквално ми стана интересно.Има много сведения за хора които са се сблъсквали със съвсем различно нещо......дете в черна рокля което поглъща души и тормози хора.Никога не съм чувала за тази черна дама.Но може да е и Дама Пика ако сте я викали поне един път.Кой знае коя пък е тази демонична жена.За жалост ми трябва повече информация за да обясня коя е тя.Трябва да ми пишеш лично.Аи  comp03

# 25
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 885
Цитат
Стана ми много интересно за онова момиче и неговата  сестра която изпаднала в кома заради някаква дама в черно. Mr. GreenБоквално ми стана интересно.Има много сведения за хора които са се сблъсквали със съвсем различно нещо......дете в черна рокля което поглъща души и тормози хора.Никога не съм чувала за тази черна дама.Но може да е и Дама Пика ако сте я викали поне един път.Кой знае коя пък е тази демонична жена.За жалост ми трябва повече информация за да обясня коя е тя.Трябва да ми пишеш лично.Аи  comp03

А това как е на латински?  hahaha

# 26
  • Мнения: 86
Цитат
Цитат
Zdraveite , znete lina4aloto na  iuni mesetc kolko gradusa e v Antaliya ? Merci, sori za latinskia Simple Smile

Не се самозалъгвай, латински е това:
Hey, vos scitis principium mensis Junii quot gradus in Antalya?

Твоето е неграмотност в явен вид Simple Smile

Срутих се от смях  smile3521 а вместо това може би трябва да поуча латински...

# 27
  • София
  • Мнения: 455
Цитат
Хайде малко по-сериозно и да си пускаме достоверни източници все пак. Tired
Аз мога да дам линк към информации за извънземните от Алфа Кентавър, които тайно са ни завладели и ни промиват мозъците. Виждам, че ще намеря много последователи, които ще ми се вържат Laughing

# 28
  • Мнения: 1 811
И аз попадам на това онова, но все се притеснявам някой да не се обиди като му публикува поста./въпреки, че е анонимно/ Embarassed

# 29
  • Мнения: 685
Цитат
Гейм оф троунс

Общи условия

Активация на акаунт