Смешки от форума - 9

  • 80 833
  • 735
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 3 735
Безспорно, така е.  Grinning

# 661
  • София
  • Мнения: 62 594
боже, каква генетика в училище, сума народ не е отварял учебника по биология!

# 662
  • Мнения: 58
Цитат
Според мен истинските жени се срещат на живо.
В пространството хората са особени, за мен дори са извратени. 



 Joy Joy Joy

# 663
  • В Космоса
  • Мнения: 10 159
Извратени чак, не знам, но изкривени със сигурност.

# 664
  • София
  • Мнения: 10 825
Цитат
Този пример щеше да е добър,ако някой ходеше да си прави презервативно генетични тестове,затова,че майка му,баба му,или далечна прародителка в рода е пометнала.

 hahaha

# 665
  • Куциндрел
  • Мнения: 25 197
Цитат
Този пример щеше да е добър,ако някой ходеше да си прави презервативно генетични тестове,затова,че майка му,баба му,или далечна прародителка в рода е пометнала.

 hahaha
Не се смей, може да не са отваряли учебници по биология, но със сигурност са отваряли такива по конспирация, там може да използват този термин. Mr. Green

# 666
  • Мнения: 3 782
Oт кандидат-новата тема за вида и уханието на другите:  Mr. Green

Цитат
Цитат
А това не е така - просто съм естет и усукани презрамки на сутиени много ме дразнят.

Никакъв естет не си, а най-обикновен чикиджия.

# 667
  • Мнения: 3 735
Цитат
Този пример щеше да е добър,ако някой ходеше да си прави презервативно генетични тестове,затова,че майка му,баба му,или далечна прародителка в рода е пометнала.

 hahaha

Пу, да му се не види, със същото идвам. Това е моята нова звезда.  Heart Eyes Mr. Green

Колега, коя е тази тема?  Laughing

# 668
  • Мнения: 3 782
Stalk me, колега, оттам идвам, затворих, а ме мързи да я търся, бързам да наваксам на другото място.

# 669
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Един истински герой Flutter
Цитат
Спомням си една позната, докато пиехме кафе, й кацна доста обемна богомолка на косата, а тя дори не разбра в началото. По вашата логика, за да съм джентълмен би следвало да й кажа: "Простете, че нарушавам хармонията на нашия разговор с тривиални натрапници от местната фауна, но ще бъдете ли благосклонна да позволите да разкарам тази огромна богомолка от вашите прекрасни, слънчеви коси?"
Просто станах, хванах богомолката и я хвърлих надалеч. След това тя разбра. И беше благодарна.  Wink

# 670
  • Мнения: 81
Не герой, joy, а джентълмен.  Wink

# 671
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
За мен съвсем герой, Пронобис. След змиите богомолките са най-ужасяващото нещо, което мога да си представя в прекрасните си слънчеви коси  Embarassed. Всеки смел рицар, спасил ме от въпросното ужасяващо нашествие, би бил възнаграден щедро Mr. Green.

# 672
  • sofia
  • Мнения: 3 708
То малко тъжно, но..и смешно:
Веселата ни трупа пред БНТ Simple Smile:
http://bnt.bg/bg/news/view/101074/elica_i_stundji_ne_se_klasirah … ala_na_evrovizija
Резюме за тези, на които не им се гледа  Laughing: Основното, което казват, е, че сме се представили супер, че тепърва щели да вървят нагоре, радват се, че представили българския фолклор и още подобни. Елица смята, че тази песен щяла да се пее по олимпиади и стигна чак до олимпиадата през 2024 година, щото спортистите били най-добрите посланици на България  Wink. А, и някакъв момък, когото не познавам, заяви: който ни харесва, Господ да го пази, който ни мрази под нас да лази  Joy.

# 673
  • Мнения: 278
Иначе по другия въпрос. Където ми каже, че е на зор там свалям гащите и не ми пука. Преди години така с Ники някакъв мухльо ме навиква... ама свиркай си и да не ти пука Wink. В началото ги изкарвах около нас за по 1-2 дена да свикват.

# 674
  • Мнения: 4 627
Иначе по другия въпрос. Където ми каже, че е на зор там свалям гащите и не ми пука. Преди години така с Ники някакъв мухльо ме навиква... ама свиркай си и да не ти пука Wink. В началото ги изкарвах около нас за по 1-2 дена да свикват.

Отне ми малко вpеме да pазбеpа кой си сваля гащите и кой е на зоp, но се спpавих Laughing Само не pазбpах кой се изкаpва навън за такъв пеpиод от вpеме - да са деца, май не са, ако седят по 1-2 дни навън, да свикват, ама с какво -  да си акат непpекъснато навън ли? А кой събиpа акитата пак не paзбpах, но то и не е коментиpано, де Wink

Общи условия

Активация на акаунт