Смешки от форума - 9

  • 80 833
  • 735
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 1 358
Цитат
Ще те спукам от магнезий и никакаво е*ане

Лекар към пациент. В случая хич не е смешно, даже съм  Shocked

# 91
  • на кого му пука
  • Мнения: 919
Това пък в какъв аспект е употребено?Имам в предвид темата каква е?

# 92
  • София
  • Мнения: 1 358
В някоя от отчетните за бременни... Не си спомням точно

# 93
  • Мнения: 37 256
Това пък в какъв аспект е употребено?Имам в предвид темата каква е?

най-вероятно става дума за по-груб език на лекар по повод запазване на бременност 
магнезий против контракции и никакъв секс, за да не се предизвикат такива
на мен не ми се стори смешно, простотията отдавна не ми е смешна, но съветът е адекватен все пак

# 94
  • на кого му пука
  • Мнения: 919
Слава на бога ,че не съм ставала обект на подобни "шеги".

# 95
  • Мнения: 4 572
Като славиш Бога, го пиши с главно Б.

# 96
  • Мнения: 1 904
През тоталитарно време беше забранено да се пише с главно "б" и много хора още не са свикнали, а е и въпрос на убеждение, според мен.

# 97
  • Мнения: 4 627
През тоталитарно време беше забранено да се пише с главно "б" и много хора още не са свикнали, а е и въпрос на убеждение, според мен.

Е,те май минаха 23 години оттогава - май вече не е забранено. Друг е въпросът относно убежденията, но ако някой използва думата означава, че влага някакъв смисъл. Всъщност е без значение, просто си пишем.

# 98
  • Мнения: 681
За моженето на мъжете.

Цитат
Някои не могат и на 30, други и на 80 не се дават.
Зависи коя клечка си изтеглила - късата или дългата  Laughing

# 99
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 682
На питане кое обръщение е вярно, "госпожа" или "госпожица"

Цитат
Госпожица разбира се."Госпожа" не е титла.

# 100
  • на кого му пука
  • Мнения: 919
Като славиш Бога, го пиши с главно Б.

И в тази връзка Уйлям ли е или Уилям?

# 101
  • Мнения: 1 277
Е как ще сложиш й без гласна след него? Разбира се, че е Уилям.

# 102
  • на кого му пука
  • Мнения: 919
Визирам подписа на цитирания потребител и си взимам все пак забележка .Обещавам тържествено вече да пиша Бог с главна буква.

# 103
  • Мнения: 1 904
 newsm10
Визирам подписа на цитирания потребител и си взимам все пак забележка .Обещавам тържествено вече да пиша Бог с главна буква.

# 104
  • Мнения: 267

сироп за кашлица за забременяване

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=226292.15

малко старо,но пак става

Общи условия

Активация на акаунт