Смешки от форума - 9

  • 80 833
  • 735
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 3 735
Благодаря. Не ми трябва. Ако измислят обратното, тогава ще се заинтересувам.  Laughing

# 631
  • София
  • Мнения: 62 594
Цитат на:  link=topic=716125.msg25158382#msg25158382 date=1368516145
Цитат на:  link=topic=716125.msg25158012#msg25158012 date=1368514242
И колко болести са имали Адам и Ева?

Все едно да питаш допълнителните ръце на Шива малформация ли са или доброволно избрано подобрение.

# 632
  • София
  • Мнения: 1 324
Цитат
niqma lowo jena da se grimira no ne ikam 45 no wtom iska da se xaresa na majasi niqma dai sadime nali
 

Гримирана само в къщи, особено към 45 г.

# 633
  • Мнения: 3 735
Цитат
Цитат
Цитат
Цитат
Дааа и българите имали мнение,а Ванеса ? Laughing

Направо ми чупите главата понякога.

Това си е за ортопед и невролог направо.

Хм, мен ако питаш така, професионално- и за съдебен медик...

# 634
  • Мнения: 3 735
Ама страшно ми хареса това за съдебния медик.  hahaha

# 635
  • Мнения: 234
Ама страшно ми хареса това за съдебния медик.  hahaha

 Joy Joy Joy

# 636
  • София
  • Мнения: 827
Цитат
Цитат
Цитат
Цитат
Дааа и българите имали мнение,а Ванеса ? Laughing

Направо ми чупите главата понякога.

Това си е за ортопед и невролог направо.

Хм, мен ако питаш така, професионално- и за съдебен медик...

Явно по твоите ширини този лаф не е разпространен. Аз го ползвам често и някак не схващам смешката ама щом на теб ти е смешно, ок. Смеха е здраве.  Laughing

# 637
  • Мнения: 24 467
Не е лаф, то си е направо живата истина по ширините и дължините.  Sunglasses
Ама яки глави, бе! Все се чупят и не се счупват.

# 638
  • Мнения: 3 735
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green Смешката се състои в блестящата възходяща градация, по научному.

# 639
  • В Космоса
  • Мнения: 10 159
Яко е, но така без контекст е куцо малко. И ще е по-готино да се знае броя на участниците и кои точно реплики са пуснали. Най ще ми хареса 2-рата и 4-тата да са от един и същи. Mr. Green

# 640
  • София
  • Мнения: 827
Яко е, но така без контекст е куцо малко. И ще е по-готино да се знае броя на участниците и кои точно реплики са пуснали. Най ще ми хареса 2-рата и 4-тата да са от един и същи. Mr. Green

Не са от един и същ човек. Моята реплика е втората, а две кифли ми се правят на кроасани  Twisted Evil Темата е за операцията на Анджелинката. Много злобни лелки има там.

# 641
  • София
  • Мнения: 7 673
Цитат
niqma lowo jena da se grimira no ne ikam 45 no wtom iska da se xaresa na majasi niqma dai sadime nali
 
Гримирана само в къщи, особено към 45 г.
Аз пък без контекст изобщо не разбрах написаното на шльокавица по-горе.  Cry

# 642
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 682
Цитат
Според мен истинските жени се срещат на живо.
В пространството хората са особени, за мен дори са извратени. 

# 643
  • София
  • Мнения: 1 324
Цитат
niqma lowo jena da se grimira no ne ikam 45 no wtom iska da se xaresa na majasi niqma dai sadime nali
 
Гримирана само в къщи, особено към 45 г.
Аз пък без контекст изобщо не разбрах написаното на шльокавица по-горе.  Cry
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=718208.345

# 644
  • Мнения: 2 075
Цитат
И аз я забравих тази . С нея плашех дъщеря си да се прибира! Като кажех  " Емел Етем идва" чавето се стряскаше и тръгваше да се прибира , че ще вали и духа , т.е. идват " бедствия и аварии "
Joy

Общи условия

Активация на акаунт