Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 22 ~

  • 37 554
  • 737
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 6
Мащехата на Джансу играеше в "Дъждовно време".Даваха преди 2-3 години по бтв.В него участва и Азра Акън - на Къванч жената.Мис Свят не знам си коя година.

# 616
  • Мнения: 16 938
Дзверче, рожденничката да ти е жива и здрава много да ви обича и най-вече да ви радва.Знам че съм от скоро но това за уважение към всеки и всяка една от форума.
А по повод това Чаатай дали ще замине с тая Гизем ли какво и беше името не мога да го запомня само мога да кажа,че може  и да не е вярно тъй като и много неща са се изписа ли и по адрес на Хазал и така нататък и ще продължават да се пишат.Но моето мнение е че това е за заблуда на всички тъй като Хазал не иска да се знае личния и живот.Това е лично мое мнение не ангажирам никого.

# 617
  • Мнения: 16 938
http://www.youtube.com/watch?v=GYQxcH1c8z8
А това е интервю с двамата.

# 618
  • Мнения: 21 201

Момичета ама вие много сте луднали по този Чаги LaughingДобрече аз харесвам по големички  Whistling

Да уточня за себе си. Аз не съм луднала по него, а по ФЕмир като цяло и историята им. Heart Eyes
Харесвам играта на Хазал като Фери, както и неговата игра като Емир.
Вяррно бееееее, Санемката играеше в Дъждовно Време, сега се сетих като го написахте.
Момичета, всеки от тях може да замине в чужбина, но не е казано заедно, аз поне не разбрах, че двамата заминават на едно място, а, че, ще отмарят в чужбина след шока, който преживяха.

# 619
  • Мнения: 0

Да уточня за себе си. Аз не съм луднала по него, а по ФЕмир като цяло и историята им. Heart Eyes
Харесвам играта на Хазал като Фери, както и неговата игра като Емир.

И аз  Peace

# 620
  • Мнения: 6

Момичета ама вие много сте луднали по този Чаги LaughingДобрече аз харесвам по големички  Whistling

Да уточня за себе си. Аз не съм луднала по него, а по ФЕмир като цяло и историята им. Heart Eyes

 Peace и аз така Simple Smile

# 621
  • Мнения: 943

Евита, аххххх този Чагитко, ума ти е взел. Заповядай една доза от него, но как, ще си го делиш със Силвето,(мисля, че тя беше) не знам.

Ох недей , че като се сетя как съм лапнала и яд ме хваща Blush как може така да се омая Mr. Green
Ако ме питате мен , за Чаги никоя не е идеална...освен мен Mr. Green Дано не замине нанякъде с тази Гизем , че без грим я прилича на смъртта Twisted Evil
Сега като я показахте Сенем се сетих , че и аз от там я знам Дъждовно време беше много хубав сериал Heart Eyes
И да не се откланям от темата Фемир Grinning

Скрит текст:
Някой спомена , че харесвал по-големи...ама то и аз така винаги съм залитала по над 27-30 годишни актьори , ама т'ва момче не ми прилича на дете Mr. Green за неговите 22 и си е съвсем мъж...ох ох

# 622
  • Мнения: 256

Скрит текст:
Някой спомена , че харесвал по-големи...ама то и аз така винаги съм залитала по над 27-30 годишни актьори , ама т'ва момче не ми прилича на дете Mr. Green за неговите 22 и си е съвсем мъж...ох ох
[/quote]
Скрит текст:
Въх, още влизам в това число над 27-30годишни, ама до тази година така че трябва да побърза Joy Joy Joy

# 623
  • Мнения: 469
Благодаря ви и аз за топлото посрещане.
Честито на малката принцеска и от мен.Да расте умно и добро дете за радост на мама и тати.

На мен също не ми пречи,че бил на 22 години хахха само да ми падне.Ами може вече и да е обсъждано и какво във всеки филм се питаме дали нямат връзка главните актьори и извън филма,тука как ли е?

# 624
  • Мнения: 943
Големи сцени предстоят
Скрит текст:
Предполагам , че това са части от отвличането им


хахаха така и се пада на Джансу hahaha


В кой епизод се женят в един сняг...още не съм стигнала до там , но явно ще е след 40...

А това ми е много смешно
Скрит текст:
Той я облече Laughing

Последна редакция: ср, 30 яну 2013, 16:31 от Евитa

# 625
  • Мнения: 22
Привет на всички!
Влизам само да ви кажа, че Дениз е туитнала - пътищата на селин и чаатай се разделиха!
Ура!
Довечера ще сме си вкъщи и за това  - урааааа
до скоро

# 626
  • Мнения: 6 105
Неви  Hug  Дано да е истина.Това се казва хубава новина.Беше време!
Дано оттук нататък се вземе в ръце!

Последна редакция: ср, 30 яну 2013, 17:16 от romanti4ka

# 627
  • Мнения: 16 938
Да уточня тъй като гледах коментари за това че сме залитна ли по Чаатай. Поне според мен е заради играта му като Емир,а пък и няма нищо лошо да се интересуваме от актьорския състав на Нарекох Те Фериха. А пък за Чаги мога да кажа ,че е на моята възраст и му признавам за това което е постигнал в серияла тъй като малко хора могат да изиграят такава трудна роля. Това е лично мое мнение.

# 628
  • Мнения: 180
Здравейте Simple Smile
Честит рожден ден на малката рожденничка!Честито и на майка й!  bouquet
Добре дошли на новите фенове на "Огледален свят" Simple Smile
Хубав хабер за Селин и Чаатай.Трябваше отдавна да се случи,а не по такъв повод Peace

# 629
  • Мнения: 469
Някой може ли да ми разясни колко точно са сериите?Нещо се овъртолих още повече,че бтв-то ги делят.... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт