Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 22 ~

  • 37 570
  • 737
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 10
Ванина, за мен определено не е същото. Незаменими бяха усещанията ми и вълненията гледайки сериала онлайн. Тръпката беше на макс.

+1!

 newsm10 И самия факт,че не знаеш какво предстои...Въпреки,че аз го гледах след като вече беше излъчен,ама не се изкушавах да ровя напред...

"Старите" знаят,че колажчето е от момент извън серила... Two Hearts

# 586
  • Стара Загора
  • Мнения: 33
Благодаря за отговорите   Wink

Съжалявам, повече няма да питам, ще гледам с превода по БТВ или пък колкото разбирам  Hug

# 587
  • Мнения: 11 820
Скрит текст:
В началото Бог сътвори небето и земята. Земята бе покрита с броколи, карфиол и спанак, и плодове най-различни: червени, жълти, оранжеви и всякакви, и животът на Адам и Ева бе здрав и дълъг.
 И сътвори Сатаната сладоледа „Делта” и кашкавала.
 И попита Сатаната Адам: „Искаш ли да си хапнеш?”
 И Адам му отговори: „Да!”
 И добави Ева: „И аз искам! Два сладоледа!”
 ...И наддадоха Адам и Ева всеки по 3 килограма.
 
И сътвори Бог киселото мляко, за да съхрани Ева фигурата си такава, каквато я харесва Адам.
 И сътвори Сатаната бялото брашно, маята и захарта, и ги смеси.
 И Ева мина от размер 42 на 50.
 
И каза Бог: „ Яж с апетит тази зелена салата от моята райска градина!”
 И каза Сатаната: „ И добави дресинг с майонеза и синьо сирене, хапвай чеснови питки и пий Coca-Cola.”
 И след вечерята Адам и Ева отпуснаха коланите.
 
И каза Бог: „Давам ви свежи зеленчуци за здраво сърце и зехтин студено пресован.”
 И сложи Сатаната на масата капама, печено прасе и панирано пиле.
 И подскочи холестерина на Адам и Ева до небесата.
 
И сътвори Бог картофи, запечени без масло, с повишено съдържание на калий и други полезни ингредиенти.
 И обели Сатаната картофи, наряза ги на тънки резенчета, изпържи ги в маслена баня, посоли ги щедро и ги нарече „чипс”.
 И качи още килограми Адам, а Ева получи целулит.
 
И сътвори Бог маратонките и ги даде на децата си, за да стопят излишните килограми.
 И даде Сатаната на Адам и Ева кабелна телевизия с дистанционно, за да не се напрягат като превключват програмите.
 И Адам и Ева се смееха и плачеха срещу светещият екран, и си обуха анцузи с ластик на корема.
 
И даде Бог на Адам и Ева постното месо, диетичните продукти, и кълновете, за да не приемат много калории.
 И сътвори Сатаната McDonald's, и бургери Big Mac.
 И попита Сатаната Адам: „ Искаш ли и пържени картофи, и бира?”
 „Да ! – отговори Адам – Голяма порция! И няколко бири!”
 И получиха Адам и Ева инфаркт!
 
И въздъхна Бог, и създаде байпаса.
 И усмихна се Сатаната, и създаде здравната каса.
аз на живо хванах след  67  Mr. Green

# 588
  • Мнения: 6 105
Дени, думите ми не са насочени към теб и съм нямала за цел да те обидя или да те откажа да питаш.

Просто споделих какво ме е вълнувало преди и каква е разликата от сега.Може би,ако бях на твоето място и аз бих постъпила така,но се радвам,че съм имала възможност да гледам онлайн,за да не знам какво ще се случи в следващия момент.

# 589
  • Мнения: 469
Хайде приемете и още една заплесната по филма...Не мога да спя,не мога да ям,не знам къде се намирам и супер много се дразня на БТВ,че делят сериите на хапки, и че са свалили всички серии с превод,за да им върви войто,но така ще е...
Та аз гледам сериите оригиналните без превод и долу горе разбирам какво се случва,но много ме е яд,че не разбирам съществените разговори,но лека полека и до тях ще стигнем като ги пуснат с превода.
Хубав ден от мен...

# 590
  • Мнения: 10
Скрит текст:
В началото Бог сътвори небето и земята. Земята бе покрита с броколи, карфиол и спанак, и плодове най-различни: червени, жълти, оранжеви и всякакви, и животът на Адам и Ева бе здрав и дълъг.
 И сътвори Сатаната сладоледа „Делта” и кашкавала.
 И попита Сатаната Адам: „Искаш ли да си хапнеш?”
 И Адам му отговори: „Да!”
 И добави Ева: „И аз искам! Два сладоледа!”
 ...И наддадоха Адам и Ева всеки по 3 килограма.
 
И сътвори Бог киселото мляко, за да съхрани Ева фигурата си такава, каквато я харесва Адам.
 И сътвори Сатаната бялото брашно, маята и захарта, и ги смеси.
 И Ева мина от размер 42 на 50.
 
И каза Бог: „ Яж с апетит тази зелена салата от моята райска градина!”
 И каза Сатаната: „ И добави дресинг с майонеза и синьо сирене, хапвай чеснови питки и пий Coca-Cola.”
 И след вечерята Адам и Ева отпуснаха коланите.
 
И каза Бог: „Давам ви свежи зеленчуци за здраво сърце и зехтин студено пресован.”
 И сложи Сатаната на масата капама, печено прасе и панирано пиле.
 И подскочи холестерина на Адам и Ева до небесата.
 
И сътвори Бог картофи, запечени без масло, с повишено съдържание на калий и други полезни ингредиенти.
 И обели Сатаната картофи, наряза ги на тънки резенчета, изпържи ги в маслена баня, посоли ги щедро и ги нарече „чипс”.
 И качи още килограми Адам, а Ева получи целулит.
 
И сътвори Бог маратонките и ги даде на децата си, за да стопят излишните килограми.
 И даде Сатаната на Адам и Ева кабелна телевизия с дистанционно, за да не се напрягат като превключват програмите.
 И Адам и Ева се смееха и плачеха срещу светещият екран, и си обуха анцузи с ластик на корема.
 
И даде Бог на Адам и Ева постното месо, диетичните продукти, и кълновете, за да не приемат много калории.
 И сътвори Сатаната McDonald's, и бургери Big Mac.
 И попита Сатаната Адам: „ Искаш ли и пържени картофи, и бира?”
 „Да ! – отговори Адам – Голяма порция! И няколко бири!”
 И получиха Адам и Ева инфаркт!
 
И въздъхна Бог, и създаде байпаса.
 И усмихна се Сатаната, и създаде здравната каса.
аз на живо хванах след  67  Mr. Green

И аз така...















# 591
  • Мнения: 21 201
Оххх, Миленчеееее. Joy
bitzka,  JANILINA добре дошли.
Дени, ако имаш въпроси ни питай, но го прави в скрит текст както и ние ти отговаряме по този начин. Това е бутончето на горния ред до полето-размер на шрифта, т.е., осмото отляво надясно. Щракваш върху него и пишеш между скобите с текста spoiler.
Евита, аххххх този Чагитко, ума ти е взел. Заповядай една доза от него, но как, ще си го делиш със Силвето,(мисля, че тя беше) не знам.

# 592
  • Мнения: 0
Скрит текст:
В началото Бог сътвори небето и земята. Земята бе покрита с броколи, карфиол и спанак, и плодове най-различни: червени, жълти, оранжеви и всякакви, и животът на Адам и Ева бе здрав и дълъг.
 И сътвори Сатаната сладоледа „Делта” и кашкавала.
 И попита Сатаната Адам: „Искаш ли да си хапнеш?”
 И Адам му отговори: „Да!”
 И добави Ева: „И аз искам! Два сладоледа!”
 ...И наддадоха Адам и Ева всеки по 3 килограма.
 
И сътвори Бог киселото мляко, за да съхрани Ева фигурата си такава, каквато я харесва Адам.
 И сътвори Сатаната бялото брашно, маята и захарта, и ги смеси.
 И Ева мина от размер 42 на 50.
 
И каза Бог: „ Яж с апетит тази зелена салата от моята райска градина!”
 И каза Сатаната: „ И добави дресинг с майонеза и синьо сирене, хапвай чеснови питки и пий Coca-Cola.”
 И след вечерята Адам и Ева отпуснаха коланите.
 
И каза Бог: „Давам ви свежи зеленчуци за здраво сърце и зехтин студено пресован.”
 И сложи Сатаната на масата капама, печено прасе и панирано пиле.
 И подскочи холестерина на Адам и Ева до небесата.
 
И сътвори Бог картофи, запечени без масло, с повишено съдържание на калий и други полезни ингредиенти.
 И обели Сатаната картофи, наряза ги на тънки резенчета, изпържи ги в маслена баня, посоли ги щедро и ги нарече „чипс”.
 И качи още килограми Адам, а Ева получи целулит.
 
И сътвори Бог маратонките и ги даде на децата си, за да стопят излишните килограми.
 И даде Сатаната на Адам и Ева кабелна телевизия с дистанционно, за да не се напрягат като превключват програмите.
 И Адам и Ева се смееха и плачеха срещу светещият екран, и си обуха анцузи с ластик на корема.
 
И даде Бог на Адам и Ева постното месо, диетичните продукти, и кълновете, за да не приемат много калории.
 И сътвори Сатаната McDonald's, и бургери Big Mac.
 И попита Сатаната Адам: „ Искаш ли и пържени картофи, и бира?”
 „Да ! – отговори Адам – Голяма порция! И няколко бири!”
 И получиха Адам и Ева инфаркт!
 
И въздъхна Бог, и създаде байпаса.
 И усмихна се Сатаната, и създаде здравната каса.

rotfImao rotfImao rotfImaoОх със сълзи се смях  bouquet  bouquet  bouquet

Цитат
Ванина, за мен определено не е същото. Незаменими бяха усещанията ми и вълненията гледайки сериала онлайн. Тръпката беше на макс
Peace

bitzka, JANILINA  добре дошли Hug Hug

# 593
  • Мнения: 185
Привет на всички,няма да изрежадам по-именно, защото ще изпусна някои. Hug
 Да почерпа че днес имам повод, малката има рожден ден, и вместо да отивам за тортата,
аз пред компа.  ooooh!
Релаксче
Скрит текст:
вчера тръшнах до полувината на 3-ти сезон, ша са вампирясва тотално.

# 594
  • Мнения: 10
От фейса...
Цитат
Super Club:
Cagatay Ulusoy фенове ще се съберат в най-скоро време. сега почивка, опитвайки се да се възстанови ...

çağatay, свободен, скачайки от ръцете на майка му обеща, че веднага след техния престой: лоши приятели, които ще отнеме живота ми ...

... Selcuk Йоздемир Twitter:
Cagatay Ulusoy навлиза в нова ера в живота си .. Сега ще страдат по-внимателни. Това е моята лична интерпретация

Дано наистина започне нов живот...по-добър,по-успешен,по-щастлив...  txtloves

# 595
  • Мнения: 11 820
Клоди,Наде и аз много се смях  Joy и реших да споделя с вас  Зверче,къз ми ти си напреднала още малко ти е останало ...
Скрит текст:
Жено, там ли си?" - вика мъжът от тоалетната.
 "Хартия ли искаш?" - пита тя.
 "Хартия си имам, но интернета спря. Я рестартирай рутера."

# 596
  • Мнения: 10
Дзверче,да ти е живо и здраво детенце и много да те радва!!!





# 597
  • Мнения: 21 201
Зверче, да ти е жива и здрава малката принцеска, честит празник и на теб,  bouquet обичана мамче.

# 598
  • Стара Загора
  • Мнения: 33
Дени, думите ми не са насочени към теб и съм нямала за цел да те обидя или да те откажа да питаш.

Просто споделих какво ме е вълнувало преди и каква е разликата от сега.Може би,ако бях на твоето място и аз бих постъпила така,но се радвам,че съм имала възможност да гледам онлайн,за да не знам какво ще се случи в следващия момент.



Романтичка, нямах това в предвид, знам какво е да чакаш всеки следващ епизод с голямо нетърпение в момента следя един такъв проект на Туба Бююкюстюн и Илкер "20 dakika", но факта че ги има епизодите на ОС дори и на турски адски буди любопитството ми почти няма как да не си пусна следващия, защото с края на предния винаги става още по интригуващо   Mr. Green 

Момичета, старая  се въпросите ми да са в спойлер и ще продължавам да е така   Hug

Още веднъж благодаря за отговорите   Hug

# 599
  • Мнения: 0
Дзверче Hugда ти е здрава и щастлива рожденничката и много да ви радва Heart Eyes



Релаксче браво на Сатаната Laughingиначе щяхме да си останем на мляко и марули Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт