Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 22 ~

  • 37 590
  • 737
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 11
 Ммм tatarova много вкусна храна за очите!  Hug А снимките на Емир - храна за душата и сърцето.  Flutter
Като гледам сериала и си мисля, че Турция пак е по-добре. Т.е. бедните са по-добре от нас. Е да сериалите са измислени, но може би са гледали да отговарят малко от малко на действителността.
Тук например, къде цяло семейство ще може да живее в хубава кооперация, защото са портиери, а и да се издържа с таксите. Вярно Зехра и в сериала има завистници, т.е. може би има и по-зле от тях.
Но все пак тук това би било немислимо. 5-членно семейство с таксите от входа..  Crazy

# 571
  • Стара Загора
  • Мнения: 33
Добър ден, момичета    Hug

Скрит текст:
Да попитам, не че съм стигнала до там, но след 27 турски, където казвате, че Емир разбира, че Фериха го лъгала, да разбирам ли, че до 44 след като се спасяват от онзи побъркания, между тях не се случва нищо хубаво? като целувка или дори разговор, прегръдка?
Видях в подписа на едно от момичетата, предварително се извинявам, но не си спомням коя, сцена като в затвор такова, говорят си през решетки или нещо подобно, това кога е ?

Много въпроси станаха  Hug

Хубав и успешен ден и от мен  Hug

# 572
  • Мнения: 11 820
Добро утро  Hug няма да ви пиша по имена,че пак ще забравя някой да се чувстват всички поздравени ...благодаря ви за закуските,чайчетата и всичко останало и най вече за лекарството добре ще ми дойде както съм схваната  Mr. Green
HugМен ме пропусна сега Mr. Green

Силве Hug


оттървала си се  Mr. Green мен бързо ме хваща с тези резки промени на времето  Rolling Eyes   разбрах,кой ще са някой  от О.К.  Mr. Green ще са Серенай,Чаги, тази от Генджо и Демир от малки тайни  Mr. Green

# 573
  • Мнения: 11 820
Добър ден, момичета    Hug

Скрит текст:
Да попитам, не че съм стигнала до там, но след 27 турски, където казвате, че Емир разбира, че Фериха го лъгала, да разбирам ли, че до 44 след като се спасяват от онзи побъркания, между тях не се случва нищо хубаво? като целувка или дори разговор, прегръдка?
Видях в подписа на едно от момичетата, предварително се извинявам, но не си спомням коя, сцена като в затвор такова, говорят си през решетки или нещо подобно, това кога е ?

Много въпроси станаха  Hug

Хубав и успешен ден и от мен  Hug
Скрит текст:
има целувка,прегръдка и погалване,ама нищо повече  хубаво,че беше моя сладур Халилудко да ги осъзнае  Mr. Green

# 574
  • Мнения: 256
Добър ден, момичета    Hug

Скрит текст:
Да попитам, не че съм стигнала до там, но след 27 турски, където казвате, че Емир разбира, че Фериха го лъгала, да разбирам ли, че до 44 след като се спасяват от онзи побъркания, между тях не се случва нищо хубаво? като целувка или дори разговор, прегръдка?
Видях в подписа на едно от момичетата, предварително се извинявам, но не си спомням коя, сцена като в затвор такова, говорят си през решетки или нещо подобно, това кога е ?

Много въпроси станаха  Hug

Хубав и успешен ден и от мен  Hug
Дeниии
Скрит текст:
случват се, случват се много неща един ден са скарани на другия се обичат и така всеки епизод по нещо.А това което си видяла не е затвор, а прозореца на Фери  Joy Joy Joy но точно коя серия беше незнам newsm78

# 575
  • Мнения: 21 201
Момичета появили се след мен. wavey
Сцената, която Ви прилича на затвор е от началото на 45 епизод, след
Скрит текст:
сватбата на Гюлсум и Корай и последвалия разговор между Ръза и Емир.

Последна редакция: ср, 30 яну 2013, 11:52 от Neidjal

# 576
  • Мнения: 21 201
Хубава новина. newsm68 newsm44
И в Понеделник, ще имаме двойна доза ФЕмир, да се надяваме, че през следващата седмица всеки ден, ще са по-два епизода.
Справка.

http://tv.dir.bg/tv_search.php


Глупава ли е Джансу, само коя му снимка е сложила на десктопа си, тя и затова все не чете, че се разсейва?! Joy

# 577
  • Мнения: 0
Добър ден, момичета    Hug

Скрит текст:
Да попитам, не че съм стигнала до там, но след 27 турски, където казвате, че Емир разбира, че Фериха го лъгала, да разбирам ли, че до 44 след като се спасяват от онзи побъркания, между тях не се случва нищо хубаво? като целувка или дори разговор, прегръдка?
Видях в подписа на едно от момичетата, предварително се извинявам, но не си спомням коя, сцена като в затвор такова, говорят си през решетки или нещо подобно, това кога е ?

Много въпроси станаха  Hug

Хубав и успешен ден и от мен  Hug
Скрит текст:
има целувка,прегръдка и погалване,ама нищо повече  хубаво,че беше моя сладур Халилудко да ги осъзнае  Mr. Green
Joy JoyИ мой Mr. Green

Наде явно до другия четвъртък по 2 еп  Laughing

# 578
  • Мнения: 21 201
И аз това се надявам Ренка и дано напреднем в епизодите, че нататък става много интересно.
И една анкета за най-добра актриса.

http://beauty-around.com/en/turkish-actreses/item/345-hazal_kaya

# 579
  • Мнения: 10
Едно сладурче закусва с кеф... hahaha



А за нас една бисквитена торта...

# 580
  • Мнения: 6 105
Ех, да имаше и на нас кой да ни казва,кой,какво,как и защо, но като се замисля може би нямаше да е същото,ако знаехме какво ще се случи.

Всъщност се радвам,че имах възможност с всички вас да гледам онлайн,да споделям мисли и чувства,да търся клюки,снимки на снимачната площадка:въобще всичко.  Hug



# 581
  • Мнения: 21 201
Ванина, за мен определено не е същото. Незаменими бяха усещанията ми и вълненията гледайки сериала онлайн. Тръпката беше на макс.

# 582
  • Мнения: 6 105
Ванина, за мен определено не е същото. Незаменими бяха усещанията ми и вълненията гледайки сериала онлайн. Тръпката беше на макс.

+1!

# 583
  • Мнения: 6
Здравейте.Разбрах за сериала миналата година,когато бях в Турция,но не разбирам много турски и не му обърнах особено внимание.Много започна да се говори тук за него, за голямата чак нереална любов, за която се разказва и тъй като съм много сантиментална,ревлива и влюбена,реших да го гледам сега по БТВ.Много ми харесва и се записвам да следя и коментиран с вас:) Hug

# 584
  • Мнения: 943
Прекрасен ден ще е днес , времето и то се укроти и е малко по-поносимо на студ Confused
Доза Фемир от мен


Е един прекрасен Емир/Чаги сърцетуп*  smile3544

Скрит текст:
Тези очи...чувствам се неловко тъпо понякога , когато се сетя , че съм хлътнала по актьор , да не говорим и с две-три години по-малък

Общи условия

Активация на акаунт