Това е България

  • 2 536
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 720
НАЦИОНАЛЕН ВИДЕО КАТАЛОГ „ТОВА Е БЪЛГАРИЯ“


Проектът „Това е България“ стартира през 2010-а година и успява да постигне това, за което създателите му не са и смеели да мечтаят: екипите навсякъде получават подкрепа и помощ от институциите на местната власт и отделни граждани. Всички са вдъхновени от идеята, че ще бъде заснет видеокаталог на родината ни България, за да можем да я опознаем по-добре и да съхраним информация за богатствата й за поколенията, които идват след нас. В „Това е България“ са заснети природни обекти, резервати, археологически разкопки и разбира се хората на съвременна България.



Какво ви е мнението на този проект? Това е същия екип, който е направил и това видео, което лично мен миналата година страшно много ме грабна.



Днес видях, че сега е издаден и видео каталог и страшно много ми се прииска да си го купя. Вие бихте ли си го купили и ако вече има хора, които са го гледате биха ли споделили дали си заслужава парите? Hug

# 1
  • Мнения: 18 542
Бих си го купила, да. Нямам мнение за проекта, защото не съм го разглеждала, но ще попълня пропуска. Благодаря!   bouquet

# 2
  • Мнения: 2 761
Непременно ще си  купя видео каталогa,но откъде? Дайте линк,моля!

Ето една новина и oт днес:
http://paper.standartnews.com/bg/article.php?d=2013-01-29&article=439244

Имаше уникален проект за язовир Копринка,но явно поради липса на пари няма да го реализират.

# 3
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Мнението ми е силно положително! С удоволствие бих се снабдила с видео каталога.  Peace

# 4
  • Мнения: 2 761
Намерих от къде се купуват,но цената ме стресна.По-добре ще е да посмалят малко,ако искат да е достъпно.Другият вариант е да се купува на парче:
http://shop.tovae.bg/index.php?route=product/product&product_id=75

# 5
  • Мнения: 2 885
Професионално направено! Браво! Много ми хареса.  bouquet

След логото за 1,4 млн.....

# 6
  • Мнения: 1 720
Аз видях, че имат и DVD издание, но лично аз бих предпочела Blu-ray.  Naughty
В страницата йм във Фейсбук гледах тийзъри от по 1мин. на всеки един филм.  Party

# 7
  • Мнения: X
Става за зарибяване на чужденци, а и цената е като за такива.
Иначе аз предпочитам да опозная родината по онзи Алековски начин. Отивам и виждам ( доста често и неща, заради които си казвам: "Това е България" със силна въздишка на съжаление...)

# 8
  • Мнения: 9 695
Само на български ли е? Има ли издание и на английски?
А да има, намерих! Simple Smile

# 9
  • Мнения: 1 720
Ще го споделиш ли?

# 10
  • Мнения: 9 695
За закупуване - горе от линка на ОМ. Избираш език английски и готово.
http://shop.tovae.bg/index.php?route=product/product&product_id=75

А ето и трейлъра на английски.

На мен много ми харесва проекта! Нямам възможност да купя целия комплект, но след като се продават поотделно - супер!
А за подарък за вип туристи и чуждестранни партньори е супер!  Grinning (работя в туризма)

# 11
  • Мнения: 2 761
При руснаците би се похарчило добре-те  харесват страната ни и не жалят пари и за култура. Simple Smile

# 12
  • Мнения: 2
Филмите наистина са невероятни, а някои кадри просто спират дъха. По стечение на обстоятелствата вкъщи имаме 2 комплекта с всичките 13 филма - ако някой проявява интерес, единия комплект се продава на половин цена.

# 13
  • Мнения: 59
Поне природата ни е готина.

# 14
  • Мнения: 121
Видеото от първият пост можеше да бъде много по-богато.
Отварям скоба, за да кажа, че в момента нямам звук, а това със сигурност отнема от чара му.
Липсват повече кадри на море, има един, но само за  секунда.
Ако аз трябваше да сглобя това, задължително бих вмъкнала "Звук и Светлина от Царевец".

Общи условия

Активация на акаунт