На кафе по Нова ТВ

  • 10 086
  • 143
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 102
При всички положения е смешно. Но, не  тя е виновна, ами тези които и позволяват да говори глупости  Joy

# 76
  • София
  • Мнения: 23 080
При всички положения е смешно. Но, не  тя е виновна, ами тези които и позволяват да говори глупости  Joy

 Hug А може би така си запълват и ефирно време, защото нещо това предаване стана голяма боза.

# 77
  • София
  • Мнения: 2
Момичета влизам с въпрос към вас, ако можете да ми помогнете.
 http://prikachi.com/images.php?images%2F906%2F5870906y.jpg
http://prikachi.com/images.php?images%2F910%2F5870910u.jpg
http://prikachi.com/images.php?images%2F911%2F5870911z.jpg
този човек познат ли ви е от някъде?
Свързано с е на Кафе затова избрах тази тема

Здрасти, ето го момъка
сайта му Mr. Green

# 78
  • Sofia
  • Мнения: 26 656
Ей,големи детективи сте....

# 79
  • Мнения: 2 208
Ей , ама наистина поклон за детективите  newsm20

# 80
  • Мнения: 77
Гледам  "На кафе",  защото съм безработна и сутрин няма какво да се гледа.От ден на ден предаването става все по голяма боза.Особенно ме дразни д-р Папазова.За нея е полезно всичко за което и платятот Космодиск до каквото се сетите.Явно наистина вече съвсем са се изчерпали на идеи.

# 81
  • Sofia
  • Мнения: 26 656
А на мен ми е интересна докторката...де що има болести,тя ги е изкарала всичките  amiiii
По принцип харесвам здравните рубрики,здравословното хранене и съвети за по-добър живот

# 82
  • Мнения: 77
А на мен ми е интересна докторката...де що има болести,тя ги е изкарала всичките  amiiii
По принцип харесвам здравните рубрики,здравословното хранене и съвети за по-добър живот
Има рубрики и рубрики.Такива които ти дават полезни и нови неща и такива които препоръчват неща от рекламите ,които така  или иначе ги знаеш.Особенно шоу беше миналия понеделник когато се коментираше как да се борим с безсънието.  LaughingА пък тя докторката ако е изкарала всички болести как да кажа ,няма да е във вида в който я виждаме.То няма болест която да и се опре. #Crazy Joy

# 83
  • Стара Загора
  • Мнения: 434
Само Сашо Дойнов като прави обзор на седмицата си слага всеки от гостите на място!

# 84
  • Sofia
  • Мнения: 26 656
Да,много е откровен и не сваля звезди на никой .Харесва ми Mr. Green

# 85
  • Мнения: 1 517
Благодаря ви момичета много Hug
Иначе съм напълно съгласна с вас, много затъпя иначе хубавото предаване. Писна ми от едни и същи лица, те са като жени събрани на раздумка обсъждащи едно и също нещо, а ние само гледаме.

# 86
  • Мнения: 4


Аз харесвам здравната рубрика, защото доста информира зрителя и помага в доста случаи
 Дават съвети за  по-добър здравословен живот.

                     newsm74




# 87
  • София
  • Мнения: 23 080


Аз харесвам здравната рубрика, защото доста информира зрителя и помага в доста случаи
 Дават съвети за  по-добър здравословен живот.

                     newsm74







Да, тази част и на мен ми харесва! Но човек ако иска да научи много неща за правилния наин на живот, хранене, да получи здравен съвет за някакъв проблем - в интернет има всичко! Освен това Гала с това непрекъснато прекъсване на гостите си .........много дразни.

# 88
  • Мнения: 102
И аз съм за здравната рубрика, то само заради това и го гледам това предаване, но на последък рядко гостува някой специалист

# 89
  • София
  • Мнения: 23 080
А още по-рядко гостува някой НОВ!!!!

Общи условия

Активация на акаунт