САМО ЗА КОДОВЕ ОТ LA REDOUTE - 83

  • 62 118
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 33
Здравейте. Налучках си код за сешоар и toy kids - не знам какво е това за - 15 евро, но не ми дава безплатна доставка. Имате ли идея защо?

# 691
  • Мнения: 863
Здравейте. Налучках си код за сешоар и toy kids - не знам какво е това за - 15 евро, но не ми дава безплатна доставка. Имате ли идея защо?
Тази сутрин е така.И аз пробвах различни варианти и досега само едни клинове на вертбаудет за 8Е ми дават безплатна доставка.

# 692
  • Плевен
  • Мнения: 991
Здравейте. Налучках си код за сешоар и toy kids - не знам какво е това за - 15 евро, но не ми дава безплатна доставка. Имате ли идея защо?
A toy kids откога е активиран  newsm78 аз имам неактивирани, но от този вид не  Rolling Eyes и от колко намалят  bouquet

# 693
  • Мнения: 20
Тази сутрин сак оранж вече дава БД само с избрани  неща. Моля, споделете ако сте открили какво задейства БД. Засега съм открила само тези пижамки

http://www.laredoute.fr/vente-pyjama-enfant-garcon-(lot-de-2).as … iginminipdp=cross sell basket

А кодът за сешоара вече ми дава само БД, но не и -15.
Как ме е яд, че не си пуснах снощи двете поръчки, така добре ми се нагласиха -  уж да не ме види съпругът ми, че пак пазарувам Simple Smile

# 694
  • Мнения: 109
Здравейте. Налучках си код за сешоар и toy kids - не знам какво е това за - 15 евро, но не ми дава безплатна доставка. Имате ли идея защо?
A toy kids откога е активиран  newsm78 аз имам неактивирани, но от този вид не  Rolling Eyes и от колко намалят  bouquet
Това е новият подарък, който заменя крокодила. Като се въведе кода първо изписва старото име на подаръка и го заменя с TOY KIDS  LIME

Направих проба с този сутиен и това , като и трите кода действат. За да "хване" кодът за сешоара увеличавам сумата до 40€.

Последна редакция: сб, 20 апр 2013, 10:40 от veronika

# 695
  • Мнения: 20
Вероника, благодаря.
Не бях се сетила за сутиени - още първият, най-евтиният ми даде БД.

Търся нещо в рамките на доставката, пък ако може да е за момченца -  5 или 19-годишни.
В краен случай ще се снабдя с поредния сутиен Simple Smile

# 696
  • Мнения: 199
Здравейте. Налучках си код за сешоар и toy kids - не знам какво е това за - 15 евро, но не ми дава безплатна доставка. Имате ли идея защо?
от колко евро ви намаляват?

# 697
  • Мнения: 1 685
Намаляват се от намалената цена и двата. Аз пробвам с код за сешоара, но той е 15 от 39.90 мисля. Ако поръчваш Пумата, трябва да добавиш още нещо. Отговорът ми е за този адидас.
Ох, момичета не мога да се оправя да го намаля този анцуг.Валиден ли е още този код?

# 698
  • Мнения: 33
Кода за ТOY KIDS ми намалява при 30 евро , но не ми дава БД. За съжаление нито сутиен, нито нещо друго не налучквам за БД.

Последна редакция: сб, 20 апр 2013, 16:31 от ella76

# 699
  • Мнения: 1 140
Намаляват се от намалената цена и двата. Аз пробвам с код за сешоара, но той е 15 от 39.90 мисля. Ако поръчваш Пумата, трябва да добавиш още нещо. Отговорът ми е за този адидас.
Ох, момичета не мога да се оправя да го намаля този анцуг.Валиден ли е още този код?
Да, валиден е и все още го намалява, но от днес не дава БД. Ако искаш, пиши на лични да ти дам кода, аз няма да го ползвам.

# 700
  • Пловдив
  • Мнения: 685
Ако мога да съм от полза, току-що поръчах това
http://www.laredoute.fr/vente-baskets-lykin-11-cadet.aspx?produc … pos=4_n_n_n_n_n_n и това
http://www.laredoute.fr/vente-pyjama-velours-enfant-garcon.aspx? … &numberpage=1 с код ccc13. Намали ми 15 евро, БД и подарък сак - оранж.  bouquet
да изпуснахме вчерашната промоция,все пак сега ще следя,ако някой нацели нещо евтино,което да маха БД

Последна редакция: сб, 20 апр 2013, 22:54 от sis7

# 701
  • Варна
  • Мнения: 323
http://www.laredoute.fr/vente-polo-manches-courtes-bebe-et-enfan … iginminipdp=cross sell basket

Тази блузка успя да махне доставката при код за крокодил, намалящ с 15 евро Peace

И това: http://www.laredoute.fr/vente-t-shirts-manches-courtes-bebe-et-e … iginminipdp=cross sell basket

хммм..все са шопинг при...

Последна редакция: сб, 20 апр 2013, 23:41 от vanyaes

# 702
  • Мнения: 166
А възможно ли е това с БД да е нещо като бъг и евентуално да се оправи в понеделник  Praynig
/при мен и блузките не ми махат доставката - може би проблема ми е в маратонките/

# 703
  • Варна
  • Мнения: 323
А възможно ли е това с БД да е нещо като бъг и евентуално да се оправи в понеделник  Praynig
/при мен и блузките не ми махат доставката - може би проблема ми е в маратонките/

Поръчката преди -15 евра трябва да е към 50 евро..тогава маха доставката /и аз искам точно маратонки да пусна/:

Total articles (prix initial)  70,86 €
Réduction  -22,17 €
Réduction supplémentaire  -15,00 €
Frais de livraison           GRATUIT
MONTANT DE MA COMMANDE  33,69 €

Нацелих 3 кода за крокодила, но не го искам, имам си 2-3 в шкафа...искам друго, каквото и да е то... Mr. Green

# 704
  • Варна
  • Мнения: 323
Най-накрая си нацелих код за оранжевата чанта, дано да е хубава. Ползвах: JJKK6

Преди това нацелих:

hhhhh1   kroki
kkkk5   kroki
sssw1   kroki
ZZFZ2  kroki
KKKL4   kroki
VVVW7  seshoar
RRRT5  seshoar
ZZFZ3 samo -15 eur

Общи условия

Активация на акаунт