САМО ЗА КОДОВЕ ОТ LA REDOUTE - 83

  • 62 111
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 5 605
При мен не се маха доставката .Обаче същия код ми маха на други дрехи.Мистерия  newsm78

# 721
  • Пловдив
  • Мнения: 685
При мен не се маха доставката .Обаче същия код ми маха на други дрехи.Мистерия  newsm78
Благодаря ти че пробва.....ще спестим някой лев  bowuu

# 722
  • Мнения: 20
Sis7, слипчетата също ти качват минимума за БД.
Маратонките /които тази сутрин са още намалени и отново се намалят от намалената цена/ + слипчетата искат мин 50 евро за БД със сак оранж.
Само маратонките, без слипчетата ми дадоха Бд на около 37 евро. И потникът на балтимор, и гащите на адидас също са в графа "повишаващи мин сума за бд".
Досега, като че ли ларедут не бяха правили такова нещо - принципът ми се струва следният : за кода минимумът е 29 и към този мин някои стоки добавят още различни суми, които се натрупват.
Нямам намерение да се задълбавам повече в сметките, че сън не спах да се ядосвам, че не можах да купя найк на детето за 13 евро Simple Smile

Ето ми кода, няма да го ползвам 8sbbs

Последна редакция: пн, 22 апр 2013, 06:51 от ves_sv

# 723
  • Мнения: 5
Чантата 'оранжевата' ми хареса, по-добре е от ранички и крокодили. Ева я е показала по-напред в темата, само дето на снимката синее а всъщност е зеленикава с оранжеви дръжки.
Аз си пуснах за мен за лятото със същия код и за 14,02Е и и размер 16г ми става идеално а женските са много скъпи:-)
Имаха си БД кодовете.
Днес ли?
Здравей, може ли да споделиш колко си висока. Аз съм 165 и се чудя да ли ще ми станат. Предварително благодаря

# 724
  • Мнения: 15
Момичета защо не пробвате с код:REDUC,намаля 20/49 зелени цени и има БД но на втора стъпка,но пак има значение от артикулите май.Няма подарък.

# 725
  • София
  • Мнения: 9 517
на мен кода със сушоара ми даде БД на 20 Е, без намаление  Peace

# 726
  • Мнения: X
Много странно, днес успях на магия да нацеля някакъв код за крокодил и поръчах маратонките + горнище на бански за мен. Даде ми БД.
Сега обаче на другия акаунт не дава БД и това си е. Нацелих доста кодчета, вкл. и за оранжевия сак (май мярках по назад снимка, но не я намирам сега, може ли линкче  Praynig) обаче не маха доставката.
Ето това е горнището:
http://www.laredoute.fr/vente-haut-de-maillot-de-bain-bandeau-tw … 1&secintref=0
Сега го сложих пак в кошницата, дава БД с него...
Оф, махам, слагам...не мога да разбера кое дава БД... Crazy
Хм, слагам горнището и едно долнище от серията за 9.99 намалена цена и дава БД+ маратонките. Само горнището също става. Някои горници са по- евтини пробвайте с тях.
Аз пуснах и едни по- гоеми маратонки за баткото, пак с горнищет, дано странат, че ще ги варя на сума 2 чифта. Само, че не ми даде активен бутон за ПП и платих с карта.

Последна редакция: пн, 22 апр 2013, 20:30 от Анонимен

# 727
  • Пловдив
  • Мнения: 685
Много странно, днес успях на магия да нацеля някакъв код за крокодил и поръчах маратонките + горнище на бански за мен. Даде ми БД.
Сега обаче на другия акаунт не дава БД и това си е. Нацелих доста кодчета, вкл. и за оранжевия сак (май мярках по назад снимка, но не я намирам сега, може ли линкче  Praynig) обаче не маха доставката.
Ето това е горнището:
http://www.laredoute.fr/vente-haut-de-maillot-de-bain-bandeau-tw … 1&secintref=0
Сега го сложих пак в кошницата, дава БД с него...
Оф, махам, слагам...не мога да разбера кое дава БД... Crazy
Хм, слагам горнището и едно долнище от серията за 9.99 намалена цена и дава БД+ маратонките. Само горнището също става. Някои горници са по- евтини пробвайте с тях.
Аз пуснах и едни по- гоеми маратонки за баткото, пак с горнищет, дано странат, че ще ги варя на сума 2 чифта. Само, че не ми даде активен бутон за ПП и платих с карта.
Мерси Цъфс   bouquet най-накрая ми дадоха БД банския,авно си трябва даден артикул,сега остава да намеря и нещо което ми е по нужно,ако ли не ще се снабдя с бански Simple Smile

намерих  Mr. Green значи маратонките с тази ризка http://www.laredoute.fr/vente-chemise-jean-leger-manches-retrous … &numberpage=8 стават 15,44
Трябва да има нещо collection ete  поне така мисля Simple Smile

Последна редакция: пн, 22 апр 2013, 22:16 от sis7

# 728
  • Мнения: 184
Някоя добра душа може ли да ми даде комбинация, която да разиграя? От един час се мъча и не намирам нито един действащ код.  Cry

# 729
  • Мнения: X
Някоя добра душа може ли да ми даде комбинация, която да разиграя? От един час се мъча и не намирам нито един действащ код.  Cry
DBS1N и SDD1N току- що пуснах с единия, а другия го изгърмях вчера за поръчка, която е до пункт и изгарям с нея  Mr. Green За чанта оранж са тези.

# 730
  • Мнения: 184
Някоя добра душа може ли да ми даде комбинация, която да разиграя? От един час се мъча и не намирам нито един действащ код.  Cry
DBS1N и SDD1N току- що пуснах с единия, а другия го изгърмях вчера за поръчка, която е до пункт и изгарям с нея  Mr. Green За чанта оранж са тези.

Благодаря.Дано сега успея да намеря нещо.   bouquet

# 731
  • Мнения: 0
Здравейте,

досега не съм правил поръчка от LA REDOUTE, но си харесах едно яке от там и искам да попитам дали има някакъв код който мога да ползвам за допълнителна отстъпка или ако се очаква някакво разпродажба на зимни дрехи скоро.
Всяка информация би ми била от полза.
Благодаря!

http://www.laredoute.fr/vente-caban-2-en-1-60-pourcent-laine.asp … documentid=999999

# 732
  • Варна
  • Мнения: 18 038
Здравейте,

досега не съм правил поръчка от LA REDOUTE, но си харесах едно яке от там и искам да попитам дали има някакъв код който мога да ползвам за допълнителна отстъпка или ако се очаква някакво разпродажба на зимни дрехи скоро.
Всяка информация би ми била от полза.
Благодаря!

http://www.laredoute.fr/vente-caban-2-en-1-60-pourcent-laine.asp … documentid=999999

В момента няма код, който да намали този артикул. Цялата полезна информация се намира в първи пост.

# 733
  • Canada
  • Мнения: 649
Код за сешоара ми намалява ето тези дамски Геокс 3680380 на 48 евро. Чудя се дали е добра цена и дали си отговарят на номера?
Понеже като гледам таблиците в Джавари сякаш ми трябва 39.5 номер, обаче в Ла редут има само 39 и 40... newsm78

# 734
  • Варна
  • Мнения: 187
Намерих си кодчета за крокодила и сешоара, но не ми дават БД. Ще съм благодарна, ако някой знае нещо за момиче което да даде БД на 2-ра стъпка
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт