Отговори
# 735
  • Мнения: 66
Lulu25, ами ще и звънна. И все пак не знам дали да не търся някой частен кабинет , без значение доктора.. колкото да ме прегледат.  

malka maimunka, лекарката ми каза, че трябва да пия но шпа заради постоянните контракции , които имам , за да отпусне матката. Аз пия 3х1 и до сега не съм имала проблем. Иначе нямам нито течение, нито температура, даже не ми се и гади.

Звъня и, но не вдига Sad  Ще пробвам пак след малко.

# 736
  • Мнения: 259
 So amazing  щом болките са силни и  прорязващи съветвам те да отидеш днес да те видят. Съжалявам че трябва да ти го кажа,  но това не е нормално.Вчера да не си се преуморила, ако все пак решиш да не  ходиш почивай, лежи и никакво напрягане.
Аз имах спазъм и моята док веднага искаше да ме види.
Malka maimunka е права , хапвай орехи и според мен можеш да пиеш 3*2 но шпа и аз съм на тази схема и много почивка.
Кажи после как си

# 737
  • Мнения: 66
Ами вчера не съм се преуморила, но много се ядосах вечерта. Не знам дали има връзка.
Утре ще отида при моята със сигурност, но ако до след малко не ми мине , тръгвам да търся който и да е доктор .

# 738
  • Мнения: 931
О, да, със сигурност - ядосването веднага води до свиване на мускулите, съответно и на матката и до контракции, поне при мен е така. Е, разбира се, говорим когато е в прекомерни размери - по-голям стрес или по-силно ядосване. Със сигурност това може да е причина.

# 739
  • София
  • Мнения: 273
Lulu25, ами ще и звънна. И все пак не знам дали да не търся някой частен кабинет , без значение доктора.. колкото да ме прегледат.  

malka maimunka, лекарката ми каза, че трябва да пия но шпа заради постоянните контракции , които имам , за да отпусне матката. Аз пия 3х1 и до сега не съм имала проблем. Иначе нямам нито течение, нито температура, даже не ми се и гади.

Звъня и, но не вдига Sad  Ще пробвам пак след малко.

Спокойно, Но Шпа може да пиеш по още едно хапче при болки. Ако си притеснена иди на частно да те видят  Peace Всичко ще бъде наред  Praynig

# 740
  • Мнения: 66
Ох, благодаря ви момичета  Hug
Толкова сте мили!

И аз си помислих, че понеже много се ядосах, може би е от това, но не бих могла да знам със сигурност. Беше ме страх да взема 2 хапчета, затова взех само едно. И все пак ако не ми мине, ще отида при някой на частно, едва ли ще ме върне.
Аз по принцип съм изключително емоционална, а  сега още повече.
 Hug

# 741
  • Мнения: 259
 Hug трудно ама трябва да го даваме по -спокойно без негативни емоции.Ще се научим, няма къде да ходим в името на малките точици Wink
днес активна почива, ако можеш мързелувай в леглото през целия ден, трябва да се успокои малкото. Simple Smile

# 742
  • Мнения: 0
SoAmazing, аз също лесно се ядосвам, но в такива моменти си налагам да мисля как в мен има малко човече и то ми е най-важното. Другото са глупости - особено, ако е свързано с работата.
На твое място бих отишла на лекар още днес - не за друго, а за да се успокоиш, че всичко е наред. Иначе се стресираш допълнително. Едва ли ще те върнат, а гледката ще те мотивира  Hug

# 743
  • Мнения: 0
Момичета, вече сме на 50-а страничка. Коя е новата тема?

# 744
  • Мнения: 4
Здравейте на всички нови и стари мамчета  къде е новата тема? Аз не съм писала от миналата събота и едва изчетох всичко ooooh! Аз все още съм без гадене и повръщане което е супер  Hug но много се ядосвам на работа и почвам да се притеснявам да не си навредя. Искам да ви попитам до колко е опасно шофирането тъй като аз на ден по 100-150 км минавам и чувам противоречиви неща ще се махна от работа към края на 4 началото на 5 месец, но дали няма да е късно? Относно болестите аз се разминах с един запушен нос който носих 2 седмици докато доктора не ми даде едни вълшебни капки пиносал се казват препоръчвам ви ги само билки имат и за 2 дни се излекувах напълно. Пожелавам на болните бързо оздравяване на здравите да се боледуват и една прекрасна мързелива неделя на всички! Hug

# 745
  • Мнения: 931
Да е опасно шофирането?! Това пък за пръв път го чувам. С миналата бременост си шофирах до последно и то никак не по малко, не съм имала проблеми. Единствено в по-напреднала бременост с нуждата от по-често спиране за раздвижване и за ходене до тоалетна, но то това важи и за возенето. Аз не виждам някаква причина бремеността да пречи на шофирането.

# 746
  • Мнения: 0
Аз съм чувала, че шофирането в напреднала бременност е опасно, защото жената е доста разсеяна. Без да съм категорична, мисля, че и ЗКДП го забранява. Иначе - за бебо, едва ли има опасност.

# 747
  • Мнения: 4
Дано да е така за сега съм добре без никакви оплаквания и дано така да си бъде докрая  Simple Smile На мен една позната ми развиваше теорията че постоянните вибрациии и друсането по дупките не били добра идея през първите три месеца когато бебо не е добре закрепен, но то си е божа работа май и да лежа по цял ден няма да съм застрахована от проблеми май  Thinking

# 748
  • Мнения: 931
Жената е много по-разсеяна с малко бебе, отколкото в напреднала бременост (лично мнение! Peace), пък и това е много субективен фактор, за да могат да го забранят. Сигурна съм, че не е забранено.
Ей, момичета, кой може да пусне нова тема, че тази е на ръба вече?

# 749

Общи условия

Активация на акаунт