ББ Кремове 3

  • 78 183
  • 740
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 2 516
*Л-и-я*, относно Lohashill - а, става за светла кожа със жълт подтон.
Аз обаче го чувствам като маска и имам едно такова задушаващо чувство...Все бързам да се прибера и да го махна от лицето си.
За сравнение, преди години поради проблеми по кожата непрекъснато ползвах ФДТ и никога не съм имала такова чувство. Не съм имала проблеми със запушени пори или излизане на пъпки. Докато все ми се струва, че Lohashill а и Vip Gold-а особено предразполагат към образуване на пъпки.
*Caramell* - Vip Gold ми лъсваше. Аз съм с нормална към суха кожа. Освен това още след първото слагане ми излязоха пъпки.

Много се надявах да ВВ кремовете, защото лятно време не ми си искаше да използвам ФДТ, пудра и т.н. Кожата ми вече е старееща и бръчките ми се изразяват повече когато слагам и пудра.
Остава да пробвам тежката артилерия - Герлен.

# 316
  • Варна
  • Мнения: 3 617
с Etude House-a ми бяха сложили и това . Не знам има ли по принцип различни цветове от него  , защото на тестерчето не пише какъв цвят е ,но ми е брутално светло това.Тоя при положение , че съм му поръчала най-тъмния цвят от ББ-то ,не се ли е светнал че няма много смисъл да ми го слага това светло нещо в мострите...  Confused На момичетата със светла кожа го препоръчвам сякаш , покривен е иначе и не е мазен.А ако има някое момиче от Варна мога да  дам пакетчето да го доизпробва , вчера съм го отворила така че нищо му няма още  Hug

# 317
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
*Л-и-я*, относно Lohashill - а, става за светла кожа със жълт подтон.
Аз обаче го чувствам като маска и имам едно такова задушаващо чувство...Все бързам да се прибера и да го махна от лицето си.
За сравнение, преди години поради проблеми по кожата непрекъснато ползвах ФДТ и никога не съм имала такова чувство. Не съм имала проблеми със запушени пори или излизане на пъпки. Докато все ми се струва, че Lohashill а и Vip Gold-а особено предразполагат към образуване на пъпки.

Благодаря ти.   bouquet
Май ще се откажа от него.Аз и ФДТ едва изтърпявам. Tired

# 318
  • Мнения: 1 974
Здравейте, искам да ви попитам също така, каква  е разликата между кремовете в мострите - например в тези посочени по-долу. Имам предвид ориенталските и другите ББ кремове. В смисъл червеният за каква кожа е, сивият, кафевият, розовият - ориенталските за каква кожа са?


http://www.ebay.co.uk/itm/2set-Skin79-BB-Cream-Black-Pink-Miniat … sh=item2572b27bab

# 319
  • Мнения: 220
silvi_7878 , ето моето ревю на сетчето Simple Smile

http://www.maquilab.blogspot.com/2012/09/to-bb-or-not-to-bb.html

# 320
  • Мнения: 40
Някой може ли да сподели впечатления относно ББ крема на Евелин?

# 321
  • Мнения: 1 974
Hellinger благодаря ти много за отговора. Точно се колебаех дали да си купя крема на Гарниер за мазна кожа или да си поръчвам тези на Скин. Твоето ревю ми помогна да взема решение. Ще си взема този на Гарниер.  Hug

# 322
  • Мнения: 220
Hellinger благодаря ти много за отговора. Точно се колебаех дали да си купя крема на Гарниер за мазна кожа или да си поръчвам тези на Скин. Твоето ревю ми помогна да взема решение. Ще си взема този на Гарниер.  Hug

Радвам се, че съм помогнала. Но имай предвид, че кремчето на Гарниер не е типичен (корейски) ББ крем, по-лек е (и като усещане, и като покритие)...   bouquet

# 323
  • Мнения: 644
Здравейте, споделям и моя опит с LA ROCHE POSAY, купих си го преди два дни, въпреки отрицателните коментари, които прочетох тук. Да ви кажа честно харесва ми, стои добре на кожата, за мен е достатъчно покривен за ежедневна употреба. Дали запушва порите и излизат пъпки ще разбера след някой друг ден. Между другото се колебаех между него и L'Oreal Nude Magic, но предпочетох медицинската козметика. Има мостри пробвайте, преди да купите. Трайноста му е около 8-9 часа

# 324
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета! Hug Т.к. не съм използвала до момента бб крем, искам да ви попитам дали той пречи на придобиването на тен, както и дали някоя от вас е използвала бб крем на Clinique? newsm78

# 325
  • София
  • Мнения: 1 335
ББ кремовете имат висок фактор - т.е. пречи.

# 326
  • Мнения: 1 473
Здравейте, момичета! Hug Т.к. не съм използвала до момента бб крем, искам да ви попитам дали той пречи на придобиването на тен, както и дали някоя от вас е използвала бб крем на Clinique? newsm78
Аз ползвам ето това http://www.clinique.com/product/1599/15635/Makeup/Foundations/index.tmpl то не е точно бб ми нещо като оцветен крем, и съмного доволна, покритието му е леко, но за през деня ми е ок, и ми овлажнява добре кожата Peace

# 327
  • Мнения: 47
здравейте , някой дали случайно е ползвал това - http://www.ebay.com/itm/THE-FACE-SHOP-Clean-Face-Oil-Free-BB-Cre … sh=item1e6da393ac или това http://www.ebay.com/itm/Holika-Holika-Luminous-Silk-BB-Cream-50m … sh=item19d98d1896   , някакви отзиви

Последна редакция: ср, 06 мар 2013, 14:00 от bubanka

# 328
  • Пловдив
  • Мнения: 5 121
Момичетта,редно ли е да смесвам ББ с хидратиращият ми крем? newsm78

# 329
  • в Кошера
  • Мнения: 2 383
Момичетта,редно ли е да смесвам ББ с хидратиращият ми крем? newsm78

А защо не слагаш първо хидратиращия, а след 10-тини минутки и ВВ-то?

Общи условия

Активация на акаунт