ББ Кремове 3

  • 72 417
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 175
Благодаря и на трите за споделените мнения и препоръки!  bouquet  bouquet  bouquet

По всяка вероятност ще си взема мостри, за да пробвам и да преценя.

Bubuto, ползвах ФДТ на Lumene, който за съжаление не се отрази добре на кожата ми - появиха ми се неприятни пъпки в областта между скулите и ушите. Доста дълго време не се "светнах", че именно ФДТ е причината, имам чиста и хубава кожа по принцип и такова нещо не се беше случвало с който и да е друг. Бих пробвала този тониран крем, който споменаваш, макар вече да съм предубедена към марката. Но в опита е истината, това е ясно. Peace

Благодаря ви още веднъж!  Simple Smile

# 736
  • Варна
  • Мнения: 315
Тестерчета на M Perfect Cover BB Cream SPF 42 PA+++ да сте засичали? Simple Smile

# 737
  • Мнения: 331
Най-накрая докарах порцеланова кожа, след много проби на корейски, френски и други ББ кремчета - със skin 79 , Snail nutrition, много съм хепи!  Party

# 738
  • Мнения: 38

Kак не знаеш в коя, нали си дала пощенски код - т.е. трябва да отидеш в съответния клон.

посочих пощенския код на клона, който е по-близо до нас, но днес проверих и го нямаше. Проверих и  в другия клон и си намерих поръчката.
 Mr. Green

Впечатление ми направи, че  от магазина са сложили стойност 6$  на колетчето, което ме устройва перфектно, защото  може да се поръчват и други неща, без да стигнат заветните 30 лв, над които трябва да минаваш през митницата Mr. Green

# 739
  • София
  • Мнения: 12
На 31.03 поръчах от sing-sing-girl, на 03.04 беше dispatched, на 10.04 получих листче, че поръчката ми е в пощата  newsm44
Направо не повярвах колко бързо дойде.
Кремчето е Skinfood Peach and Green tea. По-късно ще споделя дали си заслужава  Wink

# 740
  • Мнения: 616

Моля заповядайте в НОВАТА ТЕМА

Ако искте може да ми пратите няколко линка към продавачи в ибей които са тествани и редовни за да включа н 1ва стр.

Общи условия

Активация на акаунт