ББ Кремове 3

  • 72 470
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 262
HAPPY_QUEEN Кой ти е фаворита за фон дьо тен?
Ми не знам дали съм критерии, но аз най-много харесвам един фон дьо тен на Rimmel - 25 hour - на мен този фон дьо тен най-много ми харесва, въпреки че е най-евтин от тези, които съм използвала.  Simple Smile Миналото лято си го купих именно защото имах нужда от дълготраен фон дьо тен, който не се разтича през целия ден, а всички уж дълготрайни, които имам, се събират в гънките и по някое време сдават багажа. Та това е единствения фон дьо тен, с който в най-големите жеги издържа без да се събира в гънките и без да се размазва, въпреки че кожата ми се поти. ВИждам мъничките капчици, които излизат по лицето ми, но фон дьо тенът стои перфектен без да се размазва. Отгоре на всичко, когато го ползвах миналата година, пъпките ми минаха именно в периода, в който го ползвах. Докато сега си взех на Лореал матиращия фон дьо тен и като го нося 3 дена, ми избиват пъпки. Освен това фон дьо тенът на Римел е по-покривен (за някой това може да е недостатък), за мен това е голям плюс, защото освен всичко друго върви по малко и е доста икономичен. Покрива ми идеално и кръгове под очите и го използвам вместо коректор (не съм намерила коректор, който да ми хареса повече от този фон дьо тен) и не ми дразни на кожата около очите, която ми е доста чувствителна.

# 706
  • Мнения: 447
Привет и от мен, момичета! Hug

Влизам, за да споделя впечатленията си от няколко ВВ кремчета, които имах възможност да тествам.

Първото е Skin 79 Super Plus Triple Functions BB Vital Cream. Определено не е моят продукт. Стоеше на кожата ми тежко, като маска. Само час след нанасянето се събираше на нещо като миниатюрни топчета по порите. Опитах да му дам и втори шанс, но така и не ми допадна. Stop

Второто кремче е Etude House Precious Mineral BB Cream Bright Fit. Получих мострите вчера и днес го пробвах за първи път. Малко трудно се разнася според мен. Усещам го върху кожата си, но пък покрива прилично. Ако трябва да му дам оценка, би била 6,5 от 10 точно заради известната "тежест", заради трудното разнасяне и лекия сивкав оттенък.  Confused

Последното е Missha Signature Wrinkle Filler BB Cream SPF37/PA++. От трите ми допадна най-много. Преди време си бях взела мостри и в крайна сметка, поръчах цяла опаковка. Разнася се лесно, стои естествено, покрива добре, не е мазен или тежък. Ще наблюдавам как реагира кожата ми на него още известно време и пак ще пиша, ако така помагам на някого и ревютата ми са полезни. Peace

# 707
  • Мнения: 27
Моите неща този път (за компенсация на предния) дойдоха невероятно бързо - шипнати са на 01.04. и пристигнаха вчера, на 08.04. Grinning Днес ги взех и утре ще пробвам розовия Skin79. Другият крем е Missha Signature Wrinkle Filler, който обаче е за подарък, но и него ще тествам, след като го подаря tooth Ако ми стои добре, го поръчвам моментално - но иначе дори само заради опаковката би си струвало Crazy

# 708
  • Мнения: 431
Искам да ви попитам: усещате ли някаква разлика между мострите и пълните продукти?

Може би си въобразявам, но моят корейски ББ крем сякаш ми допадна повече на мостричка, беше по-гъст и покривен, отколкото в голямата туба. С поръчката имах и още мостри, които също имат някакси по-приятна консистенция и аромат.

Зачудих се да не би да се дължи на факта, че мострите са по-'прясно' произведени?  Thinking

# 709
  • Мнения: 538
Моите неща този път (за компенсация на предния) дойдоха невероятно бързо - шипнати са на 01.04. и пристигнаха вчера, на 08.04. Grinning Днес ги взех и утре ще пробвам розовия Skin79. Другият крем е Missha Signature Wrinkle Filler, който обаче е за подарък, но и него ще тествам, след като го подаря tooth Ако ми стои добре, го поръчвам моментално - но иначе дори само заради опаковката би си струвало Crazy

 от синг гърл ли са ти нещата? че аз поръчах на 26.03 от нея и мисля тези днио да се разходя вече до пощата Rolling Eyes

# 710
  • Мнения: 233
Моите неща този път (за компенсация на предния) дойдоха невероятно бързо - шипнати са на 01.04. и пристигнаха вчера, на 08.04. Grinning Днес ги взех и утре ще пробвам розовия Skin79. Другият крем е Missha Signature Wrinkle Filler, който обаче е за подарък, но и него ще тествам, след като го подаря tooth Ако ми стои добре, го поръчвам моментално - но иначе дори само заради опаковката би си струвало Crazy

 от синг гърл ли са ти нещата? че аз поръчах на 26.03 от нея и мисля тези днио да се разходя вече до пощата Rolling Eyes

Моите са от нея и за 10 дни дойдоха  bouquet

# 711
  • Варна
  • Мнения: 535
Пробвахте ли на виши идеалия бб крем? отзиви?

# 712
  • София
  • Мнения: 5 193
 Пробвах на The Body Shop Vitamin E BB Cream - в първия момент ми се стори много рядък и непокривен, по към тониращ крем. Но известно време като си погледнах лицето изглеждаше страхотно!  Heart Eyes Няма покривността на корейските ББта, по-тъмен е като цвят, но за кожи без недостатъци е перфектен. А да, забравих да кажа, че го пробвах без крем отдолу и кожата ми се чувстваше много добре.  Peace

# 713
  • София
  • Мнения: 1 936
kashmir, това с по-тъмния цвят звучи страхотно Simple Smile Можеш ли да го сравниш като цвят с друг ББ крем, за да придобия представа?
Щеше да е много хубаво ако има къде да се тества все пак.
Имам си цяла опаковка от Dior Hydralife, който за момента ми е тъмен, та ако и този на Body shop е такъв ще е кофти...
Относно покривността - и ББ крема на Estee Lauder, и този на Filorga са точно такива - когато нанасям все едно нанасям тониран крем. Но пък стоят много естествено и ми харесват повече от корейските, които са ми плътни като ФДТ.

# 714
  • София
  • Мнения: 5 193
Ами според мен е по-тъмен от 23ката на Миша. И хубавото е, че има къде да се тества!  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=354570621330617&set= … ype=1&theater  Peace

# 715
  • София
  • Мнения: 1 936
Много благодаря   bouquet
От Миша моя номер е 27, дано и този ми пасне.

# 716
  • Мнения: 27
te_dda, не, от cosmeticmarket2012 поръчах.

Розовият Skin79 май има доста осезаем сивкав подтон, м? Rolling Eyes Missha М Perfect Cover също го има, но при нея бързо изчезва, докато със Skin79 e постоянен. Това не ми харесва, иначе на първо четене не е лошо кремче, а опаковката му е страшно секси Laughing Покривността му е слаба за моя вкус, затова отива в графата 'уикенд' Simple Smile

# 717
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Ми не знам дали съм критерии, но аз най-много харесвам един фон дьо тен на Rimmel - 25 hour - на мен този фон дьо тен най-много ми харесва, въпреки че е най-евтин от тези, които съм използвала.  Simple Smile

Този http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRjIgz3q3XY4SyqrtYU0Txzm … Sy2wR6TCRb0V6Ttjw  или този http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSCwKQ6_jxh0t19B5RcYINLX … PhUYk2XixM_ZdmE3w ?
С каква кожа си?

# 718
  • Мнения: 67
Здравейте,

да се включа и аз.  Flutter
Откъде мога да си намеря мостри на тези ВВ кремове (по - специално на Missha). Питам не за друго, а защото имам проблем с откриването на "точен" цвят , подходящ за моята кожа. Безумно бяла съм, бледа дори(с жълтеникав оттенък). Досега не съм успяла да открия нито една марка фон-дьо-тен, която да предлага подходящ за мен нюанс. А от ББ кремовете единствено на Гарниер що-годе ми пасва - най-светлия. И пак леко ми розовее. Трябва да сложа съвсем съвсем тънък пласт, за да не стои като маска Laughing

Та, затова ако мога да закупя и да пробвам няколко мостри, може и да успея да си открия точен нюанс. Peace

# 719

Общи условия

Активация на акаунт