ББ Кремове 3

  • 72 453
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 875
Благодаря Tyra  bouquet  Това Гарние ми е тъмничко също Simple Smile
Жалко, харесвам като цяло Lumene.

# 691
  • Мнения: 151
Момичета днес си взех мостричка на бб крема на Ла Рош и сега като ви чета мненията за Lumene  и взех да се чудя , кой от двата да си взема.. ??
Някой да е ползвам на Ла Рош да даде мнение...  newsm78
На мен страшно много ми хареса и идеално ми пасна тъмния цвят.

# 692
  • БГ
  • Мнения: 1 280
Здравейте,
някой ще сподели ли мнение за ББ крема на Буржоа, че ми хвърлих око още като излезе.

# 693
  • Мнения: 220
Здравейте,
някой ще сподели ли мнение за ББ крема на Буржоа, че ми хвърлих око още като излезе.

Заповядай Simple Smile:

http://www.maquilab.blogspot.com/2013/02/bourjois-bb-cream-foundation-8-in-1.html

# 694
  • София
  • Мнения: 421
Търся си ББ крем и вчера в Дъглас консултантската ми предложи на Decleor. При пробата ми се стори с добра консистенция и овлажняващ. Цветът  не е много светъл, но след известно време се адаптира добре към кожата ми. Нямаха обаче тестери, които да ползвам и в къщи, та се чудя дали да рискувам newsm78 Някой има ли опит с него вече? Колебая се между Decleor и Clarins...

Аз ползвам този на Деклеор и съм много по-доволна от този на Кларанс.  Peace Искай си мостри - трябва да дават, а не да си ги пазят за тях. #Cussing out

# 695
  • БГ
  • Мнения: 1 280
Hellinger Благодаря   bouquet

# 696
  • Мнения: 151
В крайна сметка си купих на Ла Рош и за втори ден съм намацана с него.. ии страшно много ми харесва  Heart Eyes

# 697
  • Мнения: 1 262
Здравейте,
някой ще сподели ли мнение за ББ крема на Буржоа, че ми хвърлих око още като излезе.
Аз го пробвах тези дни. Може да се каже, че съм доволна, макар че за мен това си е просто един по-слабо покривен фон дьо тен. Не става да го мажеш наместо крем, а при мен не минава и без пудра. АКо е много суха кожата е възможно да мине и без пудра, но моята е леко суха и дори и с пудра лицето ми лъсва някъде след обяд. Иначе хубаво измазва, без ефект на маска. Като си сложа пудра изглежда много добре лицето ми - като след професионален грим. Макар че за фон дьо тен имам друг фаворит, но и този става - не е лош.

# 698
  • БГ
  • Мнения: 1 280
HAPPY_QUEEN Кой ти е фаворита за фон дьо тен?

# 699
  • Димитровград
  • Мнения: 1 746
Аз получих охлювения скин79.Като за Снежанки е.Ама както викаше моята баба-''Кьорав карти не играе.''Освен това ми става и кир ефект от него.Кожата ми е смесена,но от него започва да се бели,явно ще го оставя за нощен заради избелващия ефект поне.
От скинфуда с праскова съм много доволна обаче,явно това е моя крем.Номер 2 си поръчах.
Сега ще потърся и Евелин да си взема,аз на тях от край време съм почитател.

# 700
  • Мнения: 2 300
Момичета да се отчета:
Получих си мострите на Етюд Хаус - ами като усещане и като цвят - идеално, но просто изчезна за няколко часа. Само ходих набързо за едно изследване, а си бях сложила и пудра отгоре.
Имам и мостри от охлювеният, но сега съм си болна вкъщи и не съм го пробвала още.
Оуубаче, от синг-синг -гърл някаква мостра на Missha, deep wrinkle filler - абсолютно суха, може би е стара. Добре, че точно за този филър съм си поръчала мостри от друг продавач, дано те се окажат читави.
Освен това листчето и едно такова окъсано   Sad
Никак добро впечатление не ми направи.
Другото момиче от rinishop едно шаренко писъмце ми е изпратила, с баркод и т. н.

Получих си и ВВ крема на Филорга, но по-нататък ще го пробвам и ще дам сведения.
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 701
  • Мнения: 233
И аз да дам отчет - току що си получих BB Magic cream на Etude house

http://cm.eyp.ph/tiny_mce_photos/0005/2661/Etude_House_BB_Magic_Cream.jpg

Ще го тествам тези дни и пак ще пиша! Имам  мостри  на този крем http://missha.ca/images/Web-SA%20Ultra%20Waterfull%20Cream.jpg

и на скин 79   bouquet

# 702
  • София
  • Мнения: 12
Нещата от sing-sing-girl за колко време ви дойдоха? Поръчах на 31.03, на 02.04 получих мейл, че your item is marked as dispatched. Кога да го очаквам заветния BB крем? И как така на някой съфорумки им отлежава в пощата? Kато дадеш точен адрес не идва ли там?  newsm78

# 703
  • GYM
  • Мнения: 814
Моят скин 79 дойде у дома. Но си почаках почти три седмици. СЕега чакам един Етюд Хаус с 50+ защита, вече нямам търпение Praynig Praynig

# 704
  • Мнения: 233
Моят го платих на 29ти, изпратен е на 31ви и днес получих известие от пощата!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт