ББ Кремове 3

  • 72 451
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 1 544
Здравейте,

да се включа и аз.  Flutter
Откъде мога да си намеря мостри на тези ВВ кремове (по - специално на Missha). Питам не за друго, а защото имам проблем с откриването на "точен" цвят , подходящ за моята кожа. Безумно бяла съм, бледа дори(с жълтеникав оттенък). Досега не съм успяла да открия нито една марка фон-дьо-тен, която да предлага подходящ за мен нюанс. А от ББ кремовете единствено на Гарниер що-годе ми пасва - най-светлия. И пак леко ми розовее. Трябва да сложа съвсем съвсем тънък пласт, за да не стои като маска Laughing

Та, затова ако мога да закупя и да пробвам няколко мостри, може и да успея да си открия точен нюанс. Peace


Препоръчвам ти да си вземеш този сет с минита да ги пробваш: http://www.ebay.co.uk/itm/SKIN79-BB-Cream-Miniature-Black-Set-Pi … sh=item1e75057591

или от същия продавач да си поръчаш тестери: http://www.ebay.co.uk/sch/m.html?_odkw=sample&_osacat=0& … e+bb&_sacat=0

Ето този е за много светла кожа: http://www.ebay.co.uk/itm/SKIN79-Sample-Snail-Nutrition-BB-Cream … sh=item257c8fe48e

Мисля, че имам един тестер- ако искаш пиши ми на лични да ти го изпратя да го пробваш. Peace

# 721
  • GYM
  • Мнения: 814
Пристигна ми Етюд Хаус Сън ББ. На първо четене, най-светлият цвят ми е тъмен. Може би ще ми е добре, като потъмнея малко лятото. Смятам да тествам по обстойно и пак ще споделя Peace

# 722
  • Мнения: 1 262
Ми не знам дали съм критерии, но аз най-много харесвам един фон дьо тен на Rimmel - 25 hour - на мен този фон дьо тен най-много ми харесва, въпреки че е най-евтин от тези, които съм използвала.  Simple Smile

Този http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRjIgz3q3XY4SyqrtYU0Txzm … Sy2wR6TCRb0V6Ttjw  или този http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSCwKQ6_jxh0t19B5RcYINLX … PhUYk2XixM_ZdmE3w ?
С каква кожа си?

Първия. http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRjIgz3q3XY4SyqrtYU0Txzm … Sy2wR6TCRb0V6Ttjw През лятото кожата ми е смесена (взимам го за лятото, за да не ми се размазва). Винаги слагам и пудра отгоре, защото без пудра кожата ми лъщи. Бб крема на Буржоа пък мисля, че е по-подходящ за зимата и по-студено време. През зимата кожата ми става адски суха. През лятото мисля обаче, че бб крема на Буржоа ще се събира в гънките, иначе плюс е, че много лесно се размазва. (Просто като сравнение го пиша.)

# 723
  • Мнения: 38
Моите неща този път (за компенсация на предния) дойдоха невероятно бързо - шипнати са на 01.04. и пристигнаха вчера, на 08.04.
мооите са изпратени на 27, но още ги няма. и се чудя да ходя ли до пощата ..
пуснах икономична поръчка, та да видим..
пък и не знам в коя поща да ходя, че наблизо  има две. #Crazy

# 724
  • Мнения: 27
Моите неща този път (за компенсация на предния) дойдоха невероятно бързо - шипнати са на 01.04. и пристигнаха вчера, на 08.04.
мооите са изпратени на 27, но още ги няма. и се чудя да ходя ли до пощата ..
пуснах икономична поръчка, та да видим..
пък и не знам в коя поща да ходя, че наблизо  има две. #Crazy
Kак не знаеш в коя, нали си дала пощенски код - т.е. трябва да отидеш в съответния клон.

# 725
  • Мнения: 170



Последното е Missha Signature Wrinkle Filler BB Cream SPF37/PA++. От трите ми допадна най-много. Преди време си бях взела мостри и в крайна сметка, поръчах цяла опаковка. Разнася се лесно, стои естествено, покрива добре, не е мазен или тежък. Ще наблюдавам как реагира кожата ми на него още известно време и пак ще пиша, ако така помагам на някого и ревютата ми са полезни. Peace
[/quote]

Точно такъв ВВ крем си търся. Ще се радвам ако споделиш след няколко дни дали цвета 21 е много светъл и дали наистина има и "филър" ефект.

# 726
  • София
  • Мнения: 160



Последното е Missha Signature Wrinkle Filler BB Cream SPF37/PA++. От трите ми допадна най-много. Преди време си бях взела мостри и в крайна сметка, поръчах цяла опаковка. Разнася се лесно, стои естествено, покрива добре, не е мазен или тежък. Ще наблюдавам как реагира кожата ми на него още известно време и пак ще пиша, ако така помагам на някого и ревютата ми са полезни. Peace

Точно такъв ВВ крем си търся. Ще се радвам ако споделиш след няколко дни дали цвета 21 е много светъл и дали наистина има и "филър" ефект.
[/quote]

Към моята поръчка имаше мостричка на този крем и го ползвам вече 3ти ден. На моята кожа 21номер наистина изглежда много блед (но аз си поръчвам 23ката на Missha де и определено има голяма разлика между двата нюанса). Кремчето както е описано по-горе стои много естествено и покрива хубаво. Обаче за "филър" ефекта за това време нищо не мога да кажа  Mr. Green

# 727
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Първия. http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRjIgz3q3XY4SyqrtYU0Txzm … Sy2wR6TCRb0V6Ttjw През лятото кожата ми е смесена (взимам го за лятото, за да не ми се размазва).

  bouquet

# 728
  • Мнения: 175
Здравейте, момичета!
Бих се радвала, ако някой сподели впечатления за Vichy Idealia BB, а също и за La Roche-Posay Hydreane BB. Не съм чела темите, съжалявам, ако вече сте коментирали тези продукти.
Благодаря! Simple Smile

# 729
  • Мнения: 2 299



Последното е Missha Signature Wrinkle Filler BB Cream SPF37/PA++. От трите ми допадна най-много. Преди време си бях взела мостри и в крайна сметка, поръчах цяла опаковка. Разнася се лесно, стои естествено, покрива добре, не е мазен или тежък. Ще наблюдавам как реагира кожата ми на него още известно време и пак ще пиша, ако така помагам на някого и ревютата ми са полезни. Peace

Точно такъв ВВ крем си търся. Ще се радвам ако споделиш след няколко дни дали цвета 21 е много светъл и дали наистина има и "филър" ефект.

Към моята поръчка имаше мостричка на този крем и го ползвам вече 3ти ден. На моята кожа 21номер наистина изглежда много блед (но аз си поръчвам 23ката на Missha де и определено има голяма разлика между двата нюанса). Кремчето както е описано по-горе стои много естествено и покрива хубаво. Обаче за "филър" ефекта за това време нищо не мога да кажа  Mr. Green
[/quote]

На мен пък точно 21 ми идва тъмно. Освен това има "пудрен ефект", подчертава порите  и нещо не ми харесва.
Последно си сложех под ВВ на Етюд Хаус  - http://ladolcevitaforevermore.files.wordpress.com/2012/06/tumblr … 7t242x1qejhzq.jpgBB Boomer Missha- http://3.bp.blogspot.com/-MS_Qn5JTm5U/T4za2v4aZsI/AAAAAAAACCQ/_F … omer_bb_cream.jpg, който си го бях поръчала за да си го ползвам с Perfect Cover BB Missha  и стана по-добре.

# 730
  • Мнения: 94
Понеже преди няколко дни питах дали някой има впечатления от BB на Decleor, да споделя, че си го взех и съм много доволна- впечатлението ми съвпада с това на дамата, която ми го препоръча!   bouquet цветът се адаптира много добре, овлажнява страхотно, пробвах го дори и без крем отдолу.
На body shop двата цвята са много тъмни според мен- за хора със светла кожа, розов подтон не са подходящи Peace

# 731
  • Мнения: 538
te_dda, не, от cosmeticmarket2012 поръчах.

Розовият Skin79 май има доста осезаем сивкав подтон, м? Rolling Eyes Missha М Perfect Cover също го има, но при нея бързо изчезва, докато със Skin79 e постоянен. Това не ми харесва, иначе на първо четене не е лошо кремче, а опаковката му е страшно секси Laughing Покривността му е слаба за моя вкус, затова отива в графата 'уикенд' Simple Smile


днес получих бележката и утре ще си ги взема....розовия е за дъщеря ми- на нея голяма покривност не и трябва, ще видим как ще е сивото....за мен е сребърния скин- ориентал....надявам се да е покривен,защото имам и лунички...ако не е, ще е пълно разочарование( както съм свикнала с колорстея, направо незнам..... Rolling Eyes), но ще го пусна в размените в крайна сметка.....проблемът е,че съм със суха кожа и плътните пудрени неща ми засилват оптично бръчките...затова и се отказах от мишата, без да съм я пробвала...мисля следващия път да пробвам светло синия етюд, който си взе копчето...а за прителка сме поръчали този на холика за проблемна кожа- тюркоазения, и него ще пробвам задължително, въпрекич,е по указания прилича като за мазна кожа, защото се говори за себуми и акнета, които аз изобщо нямам и не съм имала от тинейдърските си години...

# 732
  • Мнения: 151
Здравейте, момичета!
Бих се радвала, ако някой сподели впечатления за Vichy Idealia BB, а също и за La Roche-Posay Hydreane BB. Не съм чела темите, съжалявам, ако вече сте коментирали тези продукти.
Благодаря! Simple Smile
Здравей Simple Smile Относно ББ-то на Ла Рош от 3 дена го използвам... и определено съм адски доволна , може  би това е най-доброто ББ-крем , което може да си взема за първи път и няма да е и за последен. Много лесно се нанася и също така много малко количество. Много добре се отразя на кожата ми , въобще не си личи че имам нещо , все едно съм си сложила дневен крем само , не лъщи . И през целия ден лицето ми е свежо. Нямам усещането както при фдт , че имам нещо на лицето.
Според мен отиди в някоя аптека и си вземи мостричка на Ла Рош и Виши и прецени , кой от двата е по-добър за твоята кожа. Но определено няма да съжаляваш ако си вземеш на Ла Рош  Two Hearts

# 733
  • Варна
  • Мнения: 535
Аз имам на ла рош, отначало бях долу горе доволна, но сега не толкова. цапа дрехите, дразни на очите, стои тежко, аз съм с комбинирана кожа. Иначе добре изравнява тена има добра покривност....но не е моя крем. Имам един тониран крем на лумене с фактро, много по-добър... На идеалията за сега за съжаление не съм намерила мостри....

# 734
  • Мнения: 702
И аз се интересувам от ББ на Виши,надявам се да успея да си взема тестер и да го пробвам.
Имам крема на ла Рош и според мен също е хубав,изравнява тена много добре,лек е и не запушва порите,подходящ е по скоро за суха и нормална кожа,аз съм с комбинирана и доста ми лъсва брадичката с него,но въпреки това ми харсва.Прави ми впечатление,че крема на Виши е по скъп от Ла Рош,по принцип не харесвам продуктите на Виши,да видим дали този ще си оправдае цената.

Общи условия

Активация на акаунт