Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 23 ~

  • 55 753
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 943
Оле жал ми е за Фери , разбирам я защо лъже , че е бедна най-малкото , че и да я приеми Емир бедна , тия хорица семейството и него няма да приемат Crossing Arms

Иначе наистина видимо си личи , че Чаги/Емир я харесва Хазал , но явно не му се получи и не успя да я спечели в реалния живот....ама знаем ли може и да са си лягали де Mr. Green

# 16
  • Мнения: 1 786
Рени,   bouquet клипчето е  Heart Eyes

Милата Фериха, човек може ли да върви срещу сърцето си.... Хазал беше страхотна, толкова емоции минаха през лицето и докато траеше сцената с целувката. Как да намери сили да каже истината - битките и не спират -  с нея самата, с майка и, с брат и, с баща и. Тя вече не е само беднячката Фериха, тя е сестрата на този, който потроши колата на Мехмед... Не я оправдавам, но я разбирам.  Peace

# 17
  • Мнения: 95
Благодаря за новата тема Hug Hug Hug

# 18
  • Мнения: 1 786
Ама Меги сравнява играта му в 3 сезон...нали Меги?

Не, че е нещо ново за Вас, ама аз пак не съм разбрала.  Joy

Ама все пак си стоя зад коментара де.  Peace

# 19
  • Мнения: 943
Забелязали ли сте , че винаги като дават  кадри от Хилса все една и съща музика се чува Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 180
Клоденце,супер тема с мн и прекрасни моменти запечатани за  нас в клип на Сисенцито и чудесен колаж,който си сложила в началото .Благодаря,благодаря Hug  bouquet

И аз мисля,че реакцията на Зехра беше прекалена Peace

# 21
  • Мнения: 10
Kлодиии...супер си!!!Отново прекрасен гиф!!! Two Hearts
Пожелавам на Фемир много успехи в личния и творчески път!!! newsm76



# 22
  • Мнения: 256
Закълни се Фериха.........ама  no

# 23
  • Мнения: 16 938
Много хубав колаж на новата тема. Прекалява с това си държание все пак момичето си има глава на рамената. А Джансу е дразнеща.

# 24
  • Мнения: 185
Цоп и аз  Grinning
Рени благодаря за новата тема  Hug Hug Hug

Рени,   bouquet клипчето е  Heart Eyes

Милата Фериха, човек може ли да върви срещу сърцето си.... Хазал беше страхотна, толкова емоции минаха през лицето и докато траеше сцената с целувката. Как да намери сили да каже истината - битките и не спират -  с нея самата, с майка и, с брат и, с баща и. Тя вече не е само беднячката Фериха, тя е сестрата на този, който потроши колата на Мехмед... Не я оправдавам, но я разбирам.  Peace

newsm10
Точно това е, на сърцето не може да се заповядва. А когато и съвеста те гризе всеки ден, за лъжите, към всички и към нея самата... и страха от истината, от реакцията на Емир.....Аз също не я оправдавам, но се опитвам да разбера, макар и трудно.

# 25
  • Мнения: 22
И аз  - благодаря за темичката и за усилията на създателите й! А не по-малко важно е, че е винаги точно навреме!
Тая целувка в парка явно е снимана няколко пъти, щото в 14-15 епизод по турските, Емко като си я спомня, е съвсем различно изпълнението й хиххихи - щи видите, там Емко - аха да ...., абе ще видите

# 26
  • Мнения: 180
Ама Меги сравнява играта му в 3 сезон...нали Меги?
Точно.Може би малко неразбрано съм го написала в поста си,но сравнявам емоциите му спрямо Хазал и Гизем. PeaceИначе мн не разбирам. Simple Smile

# 27
  • Мнения: 22
Меги7, вярно - реагира прекалено, обаче според мен много я е страх, най-вече от непознатия свят, в който е дъщеря й и че там не може да я защитава

# 28
  • Мнения: 185
И аз  - благодаря за темичката и за усилията на създателите й! А не по-малко важно е, че е винаги точно навреме!
Тая целувка в парка явно е снимана няколко пъти, щото в 14-15 епизод по турските, Емко като си я спомня, е съвсем различно изпълнението й хиххихи - щи видите, там Емко - аха да ...., абе ще видите

Неви, вкара ме в мисли, отивам да сравнявам, онзи ден преглеждах за едни детайли няколко целувки, изчезвам да хвърла едно око.  newsm78

# 29
  • Мнения: 21 201
Прекрасна тема, но се измъчих с този форум.
Толкова ме изнерви влизането в него, че сега нямам сили да коментирам епизодите, а има какво да напиша и то доста, ще остане за утре.
Тепърва, ще се върна да Ви изчета, признавам, на моменти не смогвам на темпото Ви, но това ме радва и то много, че темичката ни е жива и много приятна.
Тук е мястото да благодаря на прекрасната й създателка, Ренка, благодаря ти, че не само създаваш прекрасни теми за нас, а и, че си много лъчезарна и гостоприемна към всички ни и ни предразполагаш да сме тук. smile3525 newsm51

Последна редакция: чт, 31 яну 2013, 12:28 от Neidjal

Общи условия

Активация на акаунт