Туба и Джансел в "Огнено сърце"-"Gönülçelen" и след това - Тема 180

  • 89 600
  • 733
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 535


Добро утро и отрано НАЗДРАВЕ! Grinning Честит празник на празнуващите! Peace

От всички "зарязани" в сериалчето ни, най- малко го мисля Левент... Wink
Мъката ми е за Кадрието, но и тя се ориентира към Париж, а там...мъже, любов, вино Joy
Иначе татко Етем си беше познавач и ценител на виното, хубаво че го извъртяха и него напоследък, за да не му се слагат и познанията за жените към виното Joy
И Хасрет си имаше познания някакви, въобще не я уплаши "лимонадата" от Берин, ама пък и отиваше да я боли красивата главичка Grinning
И тъй като един от главните спонсори на сериала беше винарска изба, предлагам да си припомним кадри с нея, героите ни с чаши и др. подобни Rolling Eyes
Хубав ден! Grinning Hug Heart Eyes

# 31
  • Разград
  • Мнения: 8 243
ஐ.♥.ஐ~Добро утро Приятели! Честит нов месец! Честит Трифоновден и вълнуващ Февруари!~
ღЗа хубавите неща, малките радости и хората, с които споделяме изгрева, поднасям чаша кафе и първата си сутрешна усмивка! Може всеки ден да не е добър, но във всеки ден има по нещо добро! Пожелавам Ви прекрасен, слънчев и приказен на емоции Нов Месец! Голяма доза Любов, щипка настроение и безброй щастливи мигове! Щастието ни е заложено по природа, стига да умеем да даваме израз на това чувство и да го съхраним живо, независимо от всички неволи, които срещаме по пътя си!ღ



# 32
  • Мнения: 4 233
Здравейте и от мен на 1 Февруари  Hug
Мерси за кафето, музиката и настроението  Hug Добре, че Клари е сложила фурничката в скрити, та и аз ще го пийна топло  Peace
И днес в темата е празнично- тематично  Joy Като гледам колко много моменти с вино има във филма, мисля, че можем да кажем, че и Денят на винотоно е  тематичен  Laughing Така, че можем да изпълним темата с различни "винени моменти"  Joy Надин Peace За начало - ето кадри от избата


Хубав и слънчев ден изпълнен с много усмивки!




Последна редакция: пт, 01 фев 2013, 10:45 от kanti

# 33
  • Пазарджик
  • Мнения: 425


Добър ден приятелки! Бъдете щастливи!

Честит празник! Всеки да празнува каквото му "по сърце".

Поздравявам ви с този "гражданин на света"  Joy Joy Joy


# 34
  • Разград
  • Мнения: 8 243
На днешната дата, 1 февруари. Трифоновден!

През 1587 г. кралицата на Англия Елизабет I подписва смъртната присъда на Мария Стюарт - кралица на Шотландия, а по-късно и на Франция. Осъдена е на екзекуция за държавна измяна срещу Англия.
През 1788 г. в САЩ е патентован параходът.
През 1800 г. Наполеон Бонапарт е провъзгласен за пожизнен консул чрез референдум за новата конституция.
През 1851 г. е проведено изпитанието на първата подводница („Le Plongeur-Marine“), конструирана от баварския офицер Вилхелм Бауер.
През 1926 г. е сформирана Киргизката автономна република в СССР.
През 1945 г. са произнесени и изпълнени смъртните присъди срещу осъдените български политици по Дело № 1 на Народния съд. До завършването на процесите на Народния съд през април 1945 на смърт са осъдени 2730 души.
През 1946 г. норвежкият дипломат Тригве Ли става първия генерален секретар на ООН.
През 1950 г. Народното събрание избира Вълко Червенков за министър-председател на България.
През 1958 г. е изстрелян първият американски изкуствен спътник на Земята.
През 1958 г. Египет и Сирия се обединяват във федерация, наречена Обединена арабска република, която съществува до 1961 г.
През 1978 г. режисьорът от полски произход Роман Полански е принуден да емигрира от САЩ във Франция, след като е преследван от закона за секс с 13-годишно момиче.
През 1991 г. цените на стоките в България са освободени и започват да се формират по механизмите на пазарната икономика.
През 1995 г. България става асоцииран член на Европейския съюз.
През 2011 г. България за пръв път отбелязва Ден за почит към жертвите на комунизма.


# 35
# 36
# 37
# 38
# 39
  • Мнения: 4 535


Нов месец, нова корица... а мене ме е дерт, че от 12 февруари започват осминафиналите  на ШЛ по футбол, а се пада във ...вторник Sad Дали ще прескочат 7 епизод на "Минутите" Thinking



Ако съдя по формата на чашата е вино Rolling Eyes Grinning

# 40
  • Мнения: 4 535


Да сложа една загадка Grinning От кой момент и чии са ръцете от снимката? Wink



А на това произведение можем да измислим текст Peace Joy



Отивам да се правя на Туба с приятелки, до довечера Peace

# 41
  • Разград
  • Мнения: 8 243

Скрит текст:

Последна редакция: пт, 01 фев 2013, 14:11 от vania_e

# 42
  • Разград
  • Мнения: 8 243



Скрит текст:

Последна редакция: пт, 01 фев 2013, 14:13 от vania_e

# 43
  • Разград
  • Мнения: 8 243
20 Dakika 6.Bölüm Fragmanı 2

# 44
  • Разград
  • Мнения: 8 243

Последна редакция: пт, 01 фев 2013, 14:37 от vania_e

Общи условия

Активация на акаунт