ЮЛСКИ бебета дрън - дрън, студено е навън! - тема 12

  • 19 031
  • 732
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 61
Криани, видях те горе. Веднага да пишеш как си  Naughty

Илю, било го е страх да не сбърка. Заради това е според мен, щом си му казала за ФМ. Ето и Гамишев (моя доктор) каза: "най вероятно ще е момиче". Не смеят да са категорични. Ето виж със Сандалка какво се е случило. То чак смешно

# 706
  • София
  • Мнения: 790
Ахи, Росито много точно го е написала  Hug Малко или много всички се мислим една друга, така че не си ни натежала изобщо  smile3525 Важно е да останеш позитивно настроена, защото материалното не е от най-сериозните проблеми в живота, въпреки че не изглежда така първоначално.  Hug Всичко ще ти се нареди, ще видиш!

Илю, твоето е киндер - сюрприз! Я да не се разтройваш за такива дреболии, само да го притесняваш. Едно време бабите ни по 9 месеца са чакали да разберат  Hug А пък и ето къде е скоро-скоро следващият ти преглед.

Бемолче, аз имам едни като силни и рязки бодежи от вътре на влагалището и точно както ти казваш, малко отвън, мисля, че е нормално, но ще питам в събота док.

А, и честити "гащи" на всички, които са разбрали цвета! Ние в нашето семейство все сме жени (по майчина линия) и всички сме родени на четвърта дата. Пък аз съм двойна 4-ка - на 04.04., та изобщо няма да се учудя, ако родя близначките и аз на 04.07.  Mr. Green Тъкмо почти ще покрием едното шестмесечие от годината, понеже сме и в последователни месеци Simple Smile

# 707
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 686
От кога чакам да се похвалите с резолтатите от прегледите!!!Весе честито ти момченце сега твоте мъже трябва много да си те гледат Hug!!!Ти да не живееш на Герена?Мисти честито ти момиче!!!Илю не се ядосвай ще се покаже бебчо и то доколкото разбирам скоро,въпреки че си е гадно когато си се настроил за нещо,а то пък вземе че не стане точно така!! Hug Hug Hug

# 708
  • Мнения: 643
Аз се върнах от предглед и бързам да ви пиша, после ще ви прочета
Първо, съм много разтроена  Cry даже си по плаках, че доки не ми каза какво ще е бебето. Видя ме на видеозон, всичко било наред, показа ми главата и тялото му, измери я - отговаря на 18 седмици.... но каза, че пол на този апарат не можел да каже  newsm45 и всичко ми си срина.... не че е толкова важно това, естествено че не е. Но така се бях настроила, пък и аз съм човек и съм любопитна.... стана ми тъпо, много тъпо...
Иначе ми показа изследванията, които правих миналия път, всичко ми е 6, даже хемоглобина ми е 162 Simple Smile)) което си е доста добре и така.....

И моя преглед днес премина така  Wink Не можело да се види на този апарат...  Grinning Но на мен ми казаха, че ще е момченце на БХС- то. И март ще ходя на ФМ, за да видим дали ще потвърдят  Grinning Не се разтройвай, важното е, че всичко с бебчо е наред.   Hug

# 709
  • Мнения: 681
Мъхче, докторката от ЖК ми каза, че проблемите с шийката не се усещали, което ме успокои. Може би е нормално все нещо някъде да ни присвива. А и аз още се мъча с този Утрогестан, от него шийката "набъбвала". Почвам да се опасявам да не излезе навън, че тогава ще е срам голям.

# 710
  • София
  • Мнения: 973
Пеперудке  Hug
Момичета, аз да попитам вие до кога мислите да пиете ФК? Понеже лекаря ми каза, да продължа да си я пия, пък на мен опаковката ми свърши преди 2 дни  newsm78 таа се чудех дали да си купувам нова?

# 711
  • София
  • Мнения: 377
Аз се сетих да ви питам как беше това с пулса на бебето? Нали по ударите в минута също се определяше пола? На моето бяха 144 "в този момент" каза доктора.

Сандалка аз бях писала но отдавна, мъжът ми има брак преди мен и аз преди него, той от неговия има две момчета а аз едно, общо три. Те неговите не живеят с нас но са през няколко блока от нас, та до сега са три общи  и това та четири.
Честита ти принцеса! Много ме успокои, надеждата умира последна.
Пък и момче да е съм сигурна, че няма да го обичам по-малко.

Ани близо съм до Герена.

Руми честито ти момченце  Hug.

Илю аз питах моята докторка за ФК и тя каза поне до 5-6 месец. Така , че купувай нова.

Пеперудке честито ти момченце и на теб  Hug.


Те да не върнат пак казармите с толкова много мъже дето се задават.

Последна редакция: ср, 06 фев 2013, 19:43 от *ВЕСЕЛА*

# 712
  • София
  • Мнения: 802
Аз се сетих да ви питам как беше това с пулса на бебето? Нали по ударите в минута също се определяше пола? На моето бяха 144 "в този момент" каза доктора.

...

Това е дамски пулс, Весе  Two Hearts

Аааа, ясно, изясни ми се за момчетата ти. Аз се чудех, дали не слагаш и някое куче-коте в бройката  Laughing

Илю, ФК може да се спре след 4 месец, понеже вече тя няма да "превантира" бебчо за спина бифида и останалите симптоми, за които се взима. Но хич не е зле да се продължи до края на бременността и по време на кърмене - много лекари съветват така. Ох, някаква друга функция започвала да върши, ама забравих каква. При всички случаи, тя е много полезна за майката, тъй че няма да сбъркаш, според мен, ако си я продължиш. Спомага за усвояването на желязо, магнезий, калций.

Последна редакция: ср, 06 фев 2013, 19:51 от Sandalka

# 713
  • София
  • Мнения: 377
ОБИЧАМ ТЕееее   Hug

# 714
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 686
 JoyВесе аз съм израснала на Герена и все още ходя там де майка ми баща ми си живеят там!!

# 715
  • Мнения: 2 237
A 170 какъв пулс е ?  newsm78

Мъхче, как се смях с това киндер-сюрприз..... hahaha


Ех, около мен в Студенстки град имаше само една мама, и тя за съжаление отпадна в началото...Sad И сега си нямам дружка наблизо да си бутаме количките Sad

# 716
  • Мнения: 61
На ранната ми ФМ в 12 г.с. пулса на моето беше 173 и си беше момиче

# 717
  • София
  • Мнения: 802
A 170 какъв пулс е ?  newsm78

Мъхче, как се смях с това киндер-сюрприз..... hahaha


Ох дааа, и аз се смях много с това  hahaha hahaha
А също гледам, че behind blue eyes си е кръстила линийката "Чакаме те, срамежливче" - също много смешничко!

Близначе, тук преди време момичетата бяха споделили, че пулс от около 140 е за момИче, а такъв, близък до 170 у/мин е за момче. И аз така го изнудих моя док да ми гледа пола, ама бях в 16 г.с., той не щя да ми казва, ама пулсът беше 154 и аз отсякох, че е мома. На което той ми отвърна нещо от рода: "всичко знаете вече, що ли ходите на лекари..." и се зае да гледа между крачката, където тогава видя мома и дори я записа като такава. Та, явно туй нещо им го пише в учебниците...  newsm78   може би...

# 718
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Пулс 144 си е на границата, но по-скоро клони към момче  Simple Smile Не случайно доктора е казал 'в този момент' - бебчо може да е бил леко превъзбуден. Виж, вече 150-160-170 е по-приемливо за момиче, ама нали знаете - ФМ-то винаги ще ви опровергае  Simple Smile Тези методи ми се струват като китайските таблици  Simple Smile

Чакам да изпишете темата  kaffeetrmker_2  Heart Eyes

# 719
  • Мнения: 178
Момичета благодаря на всички ви за подкрепата,наистина много ми помогна да мисля по-положително   bouquet         Плацентата ми е добре,това което виждал другия доктор не било нещо притеснително  Praynig Значи камък ми падна от сърцето,направо скала ,планина  ooooh! Бебчо си е екстра наддава си добре за седмицата в която съм,с главата на долу е и си шавурка   Heart Eyes  Обаче малко ме издразни този доктор,че се правеше на велик ,то вярно ,че си е голям спецяйлист и много разбира,ама пък мразя самохвалковци,а и така се държа сякаш се пита : "И за какво дойде като всичко ти е наред"- ,и все едно аз съм си измислила,че имам нещо на плацентата  #Cussing out при положение ,че си платихме частния преглед  Crossing Arms  Пък и в петък моя на ЖК и този не ми казаха колко е голямо бебчо,ми аз пък искам подробности  Crossing Arms Ох,и все пак стига съм мрънкала,най-важното е ,че бебчето ми е добре  Heart Eyes  
Прегледах на две на три темичката ,но много съм пропуснала,вече съм по-спокойна и от утре ще ви чета най-редовно,а и лично държа да благодаря поименно на всички ви които ми оказахте подкрепа  Hug Желая ви прекрасна вечер и незабравяй те най-важното е бебчето и вие да сте живи и здравички,а на всичко друго му се намира управията    bouquet

Общи условия

Активация на акаунт