ЮЛСКИ бебета дрън - дрън, студено е навън! - тема 12

  • 19 064
  • 732
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 237
Весе, и от мен честито сини гащи  Hug

Илюжън, не се разстройвай  Hug Много тъпо от страна на доктора, че на мен Калина навремето ми я видяха с най-тъпия апарат. До желание е, ама на тоя не му се е взирало. Ако имаш възможност и парички, защо не отидеш нейде на едно 4Д ? Аз ако утре не ми кажат пола, това смятам да направя.

Gina Lollobrigida, интересно че и аз днес имам главоболи и болки в очите. Ма то при толкоз грипозни около мен. ....

Обаче баща ми изплю камъчето: нали от сума време му мрънкам, че нямам мазе и той човека за това дошъл днес - купил ми мазе. Е, това не омаловажава факта че е болен, но все пак съм трогната. Почнах наливане с чай и цитруси и дано се размине.

# 691
  • София
  • Мнения: 973
Весе, честито момченце и от мен  stork-boy  Hug
Мисти на теб честита девойка  stork-girl Hug
Да, най-важното е че всичко е наред, околоплодни води, плацена - всичко е както трябва, изследванията и те са ми чудесни - какво повече да иска човек.
Просто настройката ми беше друга, а самия факт че на всички вас ви казват, само на мен не са и ми стана много тъпо  Sad не мога да ви обясня... ама всеки с проблемите си. Едни плачат за пари, други като мен за друго и така...   bouquet
Близначе след 13 дни съм на ФМ.... за това няма смисъл сега да ходя на частно само за да ми кажат пола... иначе като излязох от кабинета това ми беше първата мисъл  Grinning

Последна редакция: ср, 06 фев 2013, 17:25 от illusion__

# 692
  • София
  • Мнения: 377
Надявах се Джина, направо си мечтаех но....друга я е свършил моят мъж. Аз даже го видях пишлето, та даже доктора и на документа го е написал "плод от мъжки пол".

Джина ти да не живееш около Герена?

Благодаря ви момичета.

# 693
  • Мнения: 5
 Grinning Мисти,ами не мога да повярвам ,понеже са само момичета около нас,брат ми има две и  аз едно и някак не ми се вярва от мерак,разбираш ли...иначе,честно казано и аз исках мома да е пак,че така и така сме си свикнали , а  и колко дрехи има нови за износване Laughing,количката ми е в розово , а за момчетата много ме е шубе бе хора.....даса живи и здрави,но като са сега по буйни,барове,дискотеки,достойнства,скачат на бой без да мислят и що ли не Stopчак не ми се мисли ....ГОСПОД ДА ГИ ПАЗИ...Ама пък мерак си ми е и момченце да си имаме,че таткото пък колко го иска/още  първото си казваше,че иска момче да е, а сега  е луд по нея Grinning/....Та така...мъжко,женско .....живо и здраво да е... newsm17

# 694
  • Мнения: 54
Момичета,чета,чета и не мога да опиша колко срам ме хваща.Искам да подчертая,че не съм споделяла проблемите ни с цел да ми предлагате разни неща.Предложенията ви са много мили,наистина,ама не съм писала НИКОГА с такава цел.Исках да споделя,защото и на мен ми идва в повече,и аз съм човек все пак.Не очаквам от вас да ме съжалявате и да ми пращате подаръци.И през ум не ми е минало такова нещо като споделих всичките гадости.
Съжалявам много,че натежах на темата.
 bye

# 695
  • Мнения: 6
oceanlab видях че си споделила, за тежестта в корема след по-голяма разходка!
От няколко дни и аз съм така...усещам го като напрежение в корема и тежест, която като поседна да си почина малко отминава! Нямам търпение да е понеделник за да питам доктора за това, че се притеснявам! Ще споделя като получа инфо  Hug
Весе, честито момченце и от мен! Направо за два футболни отбора се събраха момченца!  stork-boy stork-boy stork-boy stork-boy
Мисти на теб честита девойка!  Heart Eyes
Achillea millefolium, харесва ми колко си искрена и мила! Сигурна съм че всичко ще се нареди при теб и важното е да знаеш, че има хора, които те подкрепят!  Hug Hug
  

# 696
  • София
  • Мнения: 1 318
Весе, аз живея на другия край на София, но водя детето на тренировки там кажи речи всеки ден.
Иначе казват, че еднополови деца се гледат по-лесно Peace
Аз хем искам момче, хем момиче, за по-лесно.
Близначе, тъпчи се с витамини, все пак и мазето е важно /Като стана дума, аз съм заплашила мъжа ми, който си пада плюшкин, че ако до две седмици тавана не ни е изчистен, ще викна двама цигани те да го изчистят и да си вземат каквото им харесва/
Ахи, предполагам визираш мен, съжалявам, ако съм те обидила, но не е срамно човек да е отткровен, не е срамно човек да е затруднен и на последно място не мисля, че е срамно да искаш да помогнеш. И в никакъв случай не си натежала на темата Peace

# 697
  • Мнения: 4 709
Весе честито  stork-boy а на теб в крайна сметка днес БХС ли правиха, или само ехо. Щото мен пак ме изръсиха с 70лв И пак ще се чакат резултати.
Поне мойта мома ще има голям избор един ден newsm10
Ахи  fight не те ли е срам такива неща да говориш, не сме си и помисляли, че затова споделяш. Не си ни натъжила просто такива като мен с по 800лв кредити на месец, които са се затръшкали, сега се успокоявам и си казвам, имало и по-зле, аааама ха поне сме здрави, и имаме работа, може да не ни остават много, но такъв е живота, поне родителите не дават глупави акъли.
vesi_kasis радвай се тихичко, и се моли /аз вече така правя/ да не се появи пишка другия път. Днес това съм си мислила и аз, дали пък не е толкова малка, че да не може да се види newsm78 иначе голяма късметлийка ще изляза с тази мома, сестра ми още се тръшка, че има 2ма юнаци, кой от кой по бесни и луди. Още не съм и казала, чак ми е жал за нея, като се сетя колко рева като разбра че и второто има пишле #Crazy
Илюжън, какъв е този апарат, да не е от балканската война, то и мен не са ме гледали на 3Д или 4Д, даже на тази снимка, която ми пусна доки, не се различава нищо, освен гръбначен стълб. Но ще мина и без снимка, нали всичко си има.

# 698
  • Перник
  • Мнения: 2 265
Весе честито Hug

Аз също преди малко се върнах- всичко ни е наред и си имаме 2 снимки на пишката му
Доктора каза 100% момче Grinning

# 699
  • Мнения: 2 237
Румяна88, хайде и на теб честито момченце !  Hug Еййй, ма много мъжки майки бе, браво на нас. Аз до утре ще издълбая дупки от зор, няма да спя от любопитство.  Wink  Но едновременно се и притеснявам тъпата миома расте ли, що ли...И дали няма  да ми направи беля  Confused Ще видим.

Еййй, още малко и време за нова тема Simple Smile

# 700
  • Мнения: 681
Цитат
какви усещания имаш? Аз също постоянно им треперя и си следя всяка минимална болежка, както и корема дали стои нагоре или надолу.

Мъхче, трудно ми е да го обясня, като присвиване от шийката, вагинално, та някакси даже и навън. Една нощ продължи много дълго, почти не спах, оттогава е по-нарядко. Тогава тъкмо бях ходила на ехограф и всичко беше наред, та като ми поразмина и се отказах да се занимавам. Но съм си на тръни, де.

Напълно съм съгласна със skretch, тази мания за бебешки пазар е чист снобизъм. То книга не е отворило в живота си, ама ще бута количка за 1500 лв. В Америка се прави baby shower преди раждането и списъкът се връчва на желащите да си изберат кой какво да купи. А ние тук ще се запасяваме с всякакви джунджурии, все едно като родим и магазините ще затворят. Аз дори нямам къде да ги складирам тия глупости и съм убедена, че половината от тях никога няма да ми послужат.

# 701
  • София
  • Мнения: 802
Илю, ша има бой-бой! Как може така да преживяваш за глупостиии, ааама-ха!
Я колко хубави резултати имаш!  Peace Радвай им се, а останалото са подробности - ще ги видиш след 2 седмици само  Hug

Весе, абре, да те запитам... как така "4 момченца" ще си имате?  newsm78 Нещо съм пропуснала ли?

Иначе, никога не е късно да "минете под дъгата", споко  Peace Аз да ти покажа каква снимка на пишката имам!  Shocked Ясно и категорично се виждат 3 топки на пирамидка, а доки поне 20 минути го гледа само за пола - за да е сигурен, па гони го, разчеква го и накрая при поредното потвърждение за мъжки атрибут, снима и отсече - да, мъж е, това е! Зачеркна си първоначалния "женски пол" в документите. Пък днес се произнесе г-жа Науката: женско е.  Mr. Green И сега си имам снимка на женско с топки и маркуче  Laughing Ама вярно, ще я сканирам малко по-късно, ще уголемя и ще я кача в снимката, за да видиш, че не лъжа. Надежда има и за теб, не спирай да се надяваш до ФМ-то  Mr. Green

Момичета, много сте мили, толкова прекрасни - така ме разчувствахте с вашите мисли, съвети и желание за помощ към Ахи!  Hug Ахи, това трябва да ти дава не гузност, ами радост и спокойствие за бъдещето - с теб има хора и няма никога да останеш сама  Hug От опит отново ти казвам: и мен навремето моите приятели ме спасиха от беднотията и задънените улици. Щото от социалните, вместо да ми отпуснат детски поне, ме съветваха да си продам апартамента, била съм богаташка. И вярно се бях замислила за това. Добре, че не стана, защото иначе сега щях да съм на квартира. И аз съм също от хората, които предпочитат свободата пред това да живеят в конфликтна обстановка. Трудно е да се вземе такова решение, защото материалната сигурност я няма никаква, но след няколко години разбираш, че си е струвало  Peace Горе главата и успех! Аз пак ще те посъветвам да не спираш с търсене на варианти за фиктивно трудово назначаване. По-зле е да опреш до социалните, ужассс, изтръпвам... Бих могла сигурно да ти помогна с някакъв вариант за назначаване, но моите контакти са тук, в София и не зная, доколко това ще бъде практично за теб... няма ли да ти се налага постоянно да пътуваш за насам - назначаване, пък болнични листове, продължаване... не зная, дали е изгодно така да се получи, но ако прецениш, свиркай да поровя  Peace

# 702
  • Мнения: 0
Здравейте, мамчета  Peace Радвам се, че всички бебоци са наред и честити ви момченца и момиченца  Heart Eyes Илюжън, за да те успокоя- аз съм в 22 седмица и още не знам пола  baby_neutral бебчо е много срамежливо и изобщо не иска да се покаже, на 18-ти съм на ФМ/ не знам защо моя доки чак тогава ме вика, като чета някои още в 18-19та седмица правят, но му имам пълно доверие/, та се надявам тогава да се види  Crazy Но исках да кажа, че и аз така бях разочарована на последния преглед като не го разбрахме какво е. Аз искам момиченце/ ние сме все женски род/, таткото момченце, но ако има пишле като знам каква радост ще бъде за всички, почвам пък да искам момченце и така до полудяване  Joy Плюс това сме избрали да носи буквичката на баща ми, ако е със сини гащи  bowuu Важното е да са живи и здрави!
P.S. Казват, че срамежливите бебета обикновенно били момиченца, пък да видим  Wink

# 703
  • Мнения: 61
Честит гащи на всички които днес ги разгадаха.
Илю, споко. Ще го разбереш и ти скоро  Hug
Ахи, няма за какво да те е срам. Донякъде те разбирам че го усещаш като да те съжаляваме, но това не е съжаление. Просто си ни много мила и скъпа и искаме да ти помогнем с най добри чувства. Около теб няма толкова вече родили майчета които да те заредят с всичко необходимо. Ето оказа се че аз нищо, ама НИЩО няма да купувам. Имам си и кошарка и истинско легло за спалнята за още нероденото Николче. Приятелите ми ще ме питат какво да ми подаряват, а аз си имам всичко. Това че някои от нас имат излишни и дублиращи се неща и ти ги предлагат не е съжаление, не е дори протегната ръка. Защо да стоят да събират прах или да ги оставяме до кофата да ги взимат циганките. Аз като си събера нещата и видя че имам нещо различно веднага ще го обявя във форума. На някой пък може точно това да му трябва. Споделяй си с нас моля те. Не ни натоварваш. Навремето и аз така реших да се скрия от приятелите ми за да не ги "натоварвам" с мъката ми. След години разбрах че е било грешка. Не им е било по лека като съм страняла от тях  Hug

П.П. Цитат:
"P.S. Казват, че срамежливите бебета обикновено били момиченца, пък да видим "
Оле ми моето момиченце като си показа госпожицата още в 12 г.с.  newsm78 леле, дано не стане я стриптизьорка, я нещо друго  smile3532

Последна редакция: ср, 06 фев 2013, 18:45 от rosi.to

# 704
  • София
  • Мнения: 973
Благодаря за подкрепата, милички  Hug голяма опора сте ми и не само на мен, предполагам, че всеки в труден момент я получава  Hug  Hug  Hug
Живи и здрави да сме, аз съм си казала, че каквото и да е бебето, то ще си е нашата радост и гордост, да е живо и здраво и ние покрай него, да можем да му даваме всичко, от което иманужда  Peace
Яд ме е на следното, като се замисля, аз имам възможност и следователно ще отида на ФМ, ама има мами които нямат 100лв излишни да си го позволят, колкото и да им се иска... тогава какво правим? Как ще им кажат какви ще са им дечицата... Всичко според мен идва от лекаря, апарата не е толкова стар, след като аз различавам ръце, глава, тяло и т.н. значи просто на него не му се занимава, след като му казах, че и на ФМ ще ходя - "като отидеш на ФМ ще ти кажат какво ще е " му беше отговора..."аз на този апарат няма как да видя"  Tired
Пак се отнесох в обяснения, дано не съм ви досадила   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт